Taverna světa Sigma

DeletedUser4379

Hosť
Skôr kto si ty :) Pretože to vyznelo, že sa tu vyznáš :) ale opak je pravdou a láskavo sa vráť k téme tejto sekcie :)
 

DeletedUser

Hosť
nepýtal som sa teba , ak nechce odpovedať nemusí nepoznám tu kopu hráčov z fóra ale v hre áno podľa nickov ( nie všetkých) a čo je téma tejto sekcie?) asi si to ty nepochopil :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja viem, že to nebolo určené mne :) A ak nevieš čo je téma tejto sekcie, tak načo tu si? :)
 

DeletedUser297

Hosť
hm,zklamala mě ta rychlost hry.aspon kdyby se to otočilo s rychlostí jednotek
 

DeletedUser

Hosť
rychlost hry, byla přizpůsobena dobývání na základě reakcí hráčů.. každému se vyhovět nedá..
 

DeletedUser

Hosť
dobývanie a morálka OP Ináč nevie niekto čo je s Marius 1 ?
 

DeletedUser297

Hosť
ty ankety na nastavení mi přijdou takto jako zbytečnost,když nastavení neodpovídá přání většiny.lidi a pak na ně není ohled.toť můj postřeh.
nic se s tím nenadělé,tak už se k tomu nebudu vyjadřovat a ani nikdy hlasovat
 

DeletedUser

Hosť
děláš si legraci? většina z nastavení odpovídá anketám, výjimkou je morálka.. takže ankety smysl mají, pouze někteří musí mít pouze námitky..
 

DeletedUser

Hosť
keby vedenie skákalo tak ako pískajú hráči tak tu mame rýchlosti 5 500ludi v kmeni ...
 

DeletedUser

Hosť
presne tak :) som zvedavý ako dopadne sigmu dúfam že tam nebudú svine ako na Rho :p
 

DeletedUser297

Hosť
podívej se pořádně.proti anketám je to polovina (morálka,rychlost hry a vzpoura)
bez hráčů by nebylo vedení (většina hráčů z horní poloviny si platí prémia)
prostě to tak vidím já a je jen na mě,zda to budu akceptovat či ne.to je celé,noooooooo
 

DeletedUser4379

Hosť
ty ankety na nastavení mi přijdou takto jako zbytečnost,když nastavení neodpovídá přání většiny.lidi a pak na ně není ohled.toť můj postřeh.
nic se s tím nenadělé,tak už se k tomu nebudu vyjadřovat a ani nikdy hlasovat

Ak chceš vzburu máš rozohrané 3 svety so vzburou :) ďalej, vzbura je/bola na skoro každom svete, takže musíte dať prednosť hráčom s dobývaním :) A keby sa robilo všetko podľa ankiet, tak by neexistovali svety s dobývaním a svet by bol príliš rýchli :)
 

DeletedUser

Hosť
vzpoura a dobývání byly velmi vyrovnané tedy fifty-fifty a rozhodla vyšší četnost morálky na SK grepolis. rychlost byla úmyslně dána na dva aby zohlednila přání hráčů co se týká dobývání. Kdyby se šlo na vzpouru byla by to trojka. Morálka byla zdůvodněna..
Ankety jsou navíc zcela nezávazné, a i přes relativně vysokou účast v nich stále hlasuje minimum hráčů.

Bez tvůrců hry by nebyla hra a hráči by měli víc peněz na jiné švandy. Až mi někdy někdo proplatí čas který tu trávím tak mi můžeš předhazovat placení prémia. To si neplatíte za hru ale za výhody v ní získané. Svět sigma byl nastaven tak aby vyhoval co největšímu množství hráčů i přes mantinely, které byly nastaveny z Německa.
Tak to vidím já a je na každém jak si to přebere.
 

DeletedUser

Hosť
Je jedině dobře, že se zdejší Tým neřídí plně výsledky ankety, ať to bylo záměrem nebo ne. Jediné, co není u těchto anket předem jasné, tak je noční bonus a způsob dobývání, beru-li v potaz ty výraznější prvky nastavení. Být to čistě na hráčích, mají všechny světy rychlost 3/3 a bez morálky... nebo se snad pletu? :) To, že takovou rychlost je schopna uhrát maximálně třetina příznivců rychlosti 3 aspoň na poloviční úrovni, na jaké se tato rychlost zahrát dá, už nikdo z nich nevidí. Velký voči, nic víc. :))) Je třeba myslet na všechny hráče... i na ty s menším množstvím času, jinak se časem komunita vylidní a bude po srandě. Snad ani netřeba vysvětlovat, jak moc dotyčného demotivuje, když nemá čas na hru a drtí ho nějaký blázen.
 
Hore