Taverna světa Phi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5553

Hosť
Ták, zajtra to začne konečne :)

Aj keď dnes dosť hráčov išlo na CZ svet Omega so vzburou...
 

DeletedUser3190

Hosť
Podľa mojej skutočnosti vtedy keď sa objaví na forku Crony :) tipujem až po 14:00
 

DeletedUser1720

Hosť
kks ja som znechuteny po tom ocakavani co som cakal ... ist do ally s ktorou som bol dohodnuty a tesil sa nato .. zrazu pridem na svet 4 spjenci na ostrove si vravim celkom fajn dalej pozrem 5 potom 6 a nakoniec prisiel 7 a to je uz moc... martin mozes si uzit nudu
 

DeletedUser5334

Hosť
Ani sa ti nečudujem, a ešte k tomu čo má Martin na ostrove, celý ostroch ich okrem jedného, ten jeden čo tam je má asi jediný rozum že sa nepridal k Vám, veď to je nuda, žiadne farmy ani nič. No je to na Vás. :)
 

DeletedUser

Hosť
Za 5 dní se dá postavit solidní útok i na přes moře. :) Hele, když jsme my začínali na minulým světě, tak byl ostrov celej modrej díky pozvání... a taky se dalo. :D
 

DeletedUser5564

Hosť
Ani sa ti nečudujem, a ešte k tomu čo má Martin na ostrove, celý ostroch ich okrem jedného, ten jeden čo tam je má asi jediný rozum že sa nepridal k Vám, veď to je nuda, žiadne farmy ani nič. No je to na Vás. :)

ale takto sa vyhrávajú svety... zo začiatku to je nuda no keď sa to rozbehne tak vtedy začína zábava :D
 

DeletedUser5478

Hosť
svet je tu len 7 hodin a uz sa tu mudruje za 5 dni mozes mat aj 50 zapaliek staci
smiley_emoticons_bravo2.gif
mas prostriedky ako smaziak,
 

DeletedUser4786

Hosť
Niektorý už aj svety chcete vyhrávať a ešte je len prvý deň ;)
 

DeletedUser3190

Hosť
Zlatky sú druhoradé, čas a skúsenosti je prvoradé. Ten kto má to aj to je pán ale aj cvok
 

DeletedUser1720

Hosť
presne tak aj ked neviem ako to bude dalej so mnou ale hned som ostal sklamany ... no aspon na ostrove vela cielov k utoku :)
 

DeletedUser3472

Hosť
dúfam že ste nakúpili dosť zlatiek ..aby ste sa potom mohli vyťahovať jaký ste dobrý a ako rýchlo vám to ide =)
lamky zlatkárske bez nich by si vačšina hráčov ani nepíplo
 

DeletedUser5334

Hosť
Tak isté ako meče alebo jazda alebo kolonizačka, ani bez toho by si veľa hráčov nepíplo :) je to súčasť hry už to treba pochopiť.
 

DeletedUser1824

Hosť
Súčasť hry ? To áno ale povedzme si, aký by si bol keby že nepoužívaš zlatky ? :rolleyes:
 

DeletedUser1720

Hosť
su sucast ale kazdy by rad uvital kebyze sa tu hraci co zlatkuju nevytahuju ze aky su dobry ... to je predsa vidiet kto zlatkuje a kto nie ale je mi to jedno sikovnost aj tak vzdy zvitazi :)
 
Hore