Taverna světa Phi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser1720

Hosť
ked sa uz bavite o korunkach tak ju ani ja nemam zo ziadneho sveta a nestojim o nu ani na novom svete :)
 

DeletedUser

Hosť
Já k tomu mám postoj takovýhle... když vyhrát, tak proto, aby nevyhrál nikdo jiný... :D
 

DeletedUser1720

Hosť
ja mam takyto postoj zachranit co najviac miest a byt najlepsim utocnikom :)
 

DeletedUser1720

Hosť
tak na sigme sa mi to podarilo aj ked len na par dni ale bol som tam a nie na zaciatku sveta ako niekto co si vyzlatkoval vsetko a robi zo seba borca ..
 

DeletedUser1720

Hosť
nech by minul aj milion zlatiek nato aby si instantne nabil armady aj tak ma nedobyje ;)
 

DeletedUser5334

Hosť
Zlatky sú súčasť hry tak ako jazda alebo kolonizačka či nie? už prestan stále len a len zlatky preboha... Iné sa nezmôžeš len a len zlatky pritom je to ako jazda, patrí to do hry.. To aj ja tu budem plakať že aaaa utočil namna a mal 240 ohnoov aaaa teraz robíí zo seba borca.. Už sa spamätaj šak si hádam dospelý človek.. :)
 

DeletedUser1720

Hosť
:D :D :D ty vies cloveka rozosmiat ... neviem kto tu ma zakazdym huste reci ... ako nepoviem su vselijaky zlatkari ale aspon sa tu nechvalia na forku ze su prvy atd kňved to dokaze kazdy .... bud hrdina a bud aj po pol roku taky dobry to uz tie zlatky nemaju taky vplyv na hru ale nato sa ty nezmozes lebo to nevies uz v tom stadiu hrat preto vzdy koncis ako porazeny zbabelec ktory sa potom len vyhovara ako decko a place doma do vankusa
 

DeletedUser5366

Hosť
Miro smaziak ma pravdu zlatky su súčasť hry a ked na nich ma hold.. ale ako vies sam dlho nevydrží ako na sigme tak aj na upsilone no tam som nevydržal ani ja ale co uz :) však nech sa ukáže na Phi ak pôjde ci mu to vydrží tak dlho so zlatkami vies niekedy ani zlatky nestačia proti normálnemu hranový :) ale nejdem nikoho podceňovať :)
 

DeletedUser3190

Hosť
Kebyže sa dalo kupovať vojakov za zlatky tak nič nepoviem. Aby niekto bol najlepším útočníkom nepotrebuje mať liter zlatiek. Stačí mať nejaký menší základ na skracovanie, a nejakých premiových služieb (Kapitán, Veliteľ atď) ale to vám nemusím hovoriť.
 

DeletedUser1720

Hosť
asi si dlho nehral grep ... na poslednych 2 svetov je to takto ... nakupovanie surovin za zlatky neskracovanie vojsk ci budov ale hned je to hotove
 

DeletedUser3190

Hosť
Nehral som ale nepočul som že sa dajú kúpiť rovno v hre. Ale počul som len to že sa dá obchodovať s hráčom. Ty jemu zlatky a on tebe surky a naopak. Ak nie tak má opravte.
 

DeletedUser3190

Hosť
No veď zato. Nemci dobré vedia že by bola hlúposť prideliť možnosť kúpy surovín v hre. Veľká väčšina by proste prestala hrať, a padol by aj získ. Logický marketing. A to skracovanie nieje podstatná vec, kvalita hráča je o inom.
 

DeletedUser5584

Hosť
chalni nehadajte sa ::D Mirko je dobrý hrač a aj ním ostane a verím v to že bude prvý v utočnikovi tak ako hovorí a smažo bdue druhy :D Mne stačí ked sem tam vyhram neake ocnenie a kluden možem byt aj 5 v poradí :D Ved sa ukažete čo je vo vás :D
 

DeletedUser3190

Hosť
Nikto sa ne hada len sa bavíme :) voči Mirovi mám velký rešpekt, tu neni o čom. A tiež si idem zahrať v klude. Je to len hra, nepotrebujem aj nebudem nič dokazovať. A stači rečam :) uvidíme sa už v hre teším sa.
 
Hore