Taverna světa Phi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5334

Hosť
Asi tak, Miro má pravdu, už je tu nuda, na začiatku, či svet sigma alebo ypsilon tam som do každého rýpal, vlastne aj preto sa tam toľko písalo že ja som rýpal do nepriateľov a oni domna, 50 strán hádok, klasika proste :D Teraz do nikoho nerypem tak je nuda, akurát v hre, už som dostal pár vyhrážok že zas celý svet pôjde pomne jak naposledy :D
 

DeletedUser5599

Hosť
a asi vidno ze si to tu necital cele
Četl každý jeden příspěvek, neboj. :) Proto si dovolím tvrdit, že zde je klid... ovšem že relativně, ale je. Oproti tomu, čemu jsem byl velmi často svědkem, jste vy v klidu. I když je škoda, že nám dobrovolně někdo z vás nehlásí, co se zde vlastně děje. Veřejný popis dění obvykle vytáhne k reakcím i další hráče. ;)
 

DeletedUser5614

Hosť
V celku ma pobavila téma "multiúčtovník z AVENGERS" :D Kvôli nej som sa sem dokonca regol, ale bohužiaľ je uzavretá :(
 

DeletedUser5400

Hosť
Vyprávate jaký ste hráči ale ešte keď som bol za PC ste neutočili, teda ano ale to vám nikdy nevyšlo. Takže už prestante hovoriť aký ste dobrý, alebo ty si slabý sadá sa ti do miest, ale kedy? len vtedy keď som tu neni, inak si netrúfnete.

slabí nemôžu
súperiť so silnými!

No podte už čakááám, chcem body!!


Lord Smažiak :DDD - vyššie som citoval tvoj aktuálny profil, a toto nemyslíš vážne však :D
 

DeletedUser5400

Hosť
Nepotrebujem byt slavny, som tu z mojou starou partou a bavíme sa. Len ta poprosím netrep vo svojom profile, ze na teba utocia ked si tu neni. Bol si tu a pouzil si mudrost na olku ktora ti sla do mesta :D. nemám ti za zlé že zlatkujes, nakoniec zlatkuje tu vela hracov vratane mna je to sucast hry.
Este mi neda okomentovat to tvoje slaby nemozu superit zo silnými - jak si vôbec na toto prisiel evidentne moc skusenosti z hrou nemas ? Spolupraca aliancie a priatelstvo tu dokazu ovela viac ako zlatky, hlavne v tejto dobe. A aj slabý s podporou aliancie rozbiju silného.
 

DeletedUser3472

Hosť
smažke sklapol hrebienok tak asi preto :cool:
ten jeho profil..no na niečo sa treba vyhovoriť :rolleyes:
 

DeletedUser5334

Hosť
Netáraj zas bludy. Zasa som to tahal ako každý svet som bol prvý, no bohužial keĎ väčšina hráčov odíde k nepriatelovi a ostaneš sám na ostrove tak sa hrá tažko, síce boli proti mne stavbári s tele, ešte teraz som hádam pred nima v BB ale bolo ich viac a poslednom čase som nemal čas moc hrať a hráči s tele a flaka tam sedia 22 hodín denne keďže nemaju nič iné na robote takže ste ma porazili čo je natom? Keby chcem a nechodím piť po večeroch a sedel by som za tím ešte doteraz som tam ani by ste si neprdli lebo väčšinu miest ste mi zobrali keď som tu nebol. Ide další svet, až pôjdem tak sa zabavíme zase, teda vy nie o Vás ani neviem že ste hrali na tomto svete.
 

DeletedUser5366

Hosť
zaujímavé ze sa vzdy vyhováras ze si tu nebol alebo sa ti vybil mobil ked vravíš ze tam bolo veľa stavbárov tak by so to zvládol aj sam ked si taký pro nie ?:)
 

DeletedUser5400

Hosť
Smažiak zase trepeš. Pochop že táto hra je o spolupráci a priatelstve. Za zlatky sa dá kúpiť veľa ale to pomáha len na začiatku sveta, kedy môžeš byť frajer že máš 120 zápaliek za 12 hodín. No po dvoch - troch mesiacoch ti nepomôže ani svetená voda a karty sa obracajú.

K tým tučným 22 hodín sediacim hráčom za grepolisom, kde si podľa tvojho aktuálneho profilu ty vymenil reálny život za hru, ti poviem len toľko že citujem ta - " keby som nechodil po večeroch s kamarátmi popíjať" - Toto je twoj reálny život ? :D Nič moc teda.

Zase si to raz nezvládol a vyskúšaj druhý svet, snáď si si zobral nejake ponaučenie a pojde to lepšie.
 

DeletedUser5366

Hosť
aj na druhom svete bude max 2mesicae a zasa nebude mat čas
 

DeletedUser5635

Hosť
Smažiak, na ďalší svet, nechcel by si so mnou spolupracovať? Grepolis je hlavne o spolupráci.
 

DeletedUser5366

Hosť
:DD ak niesi profesionál alebo zlatkaxh ktorý tu je 24/7 nemas šancu :YD
 

DeletedUser5635

Hosť
Grepolis hrávam od Alfi, a na ďalší svet sa chystám do top 10 :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Ján :D lovec jasneeee :S ja teraz čakám na ďalšie dobývanie ale uvidím Neni čas uz
 
Hore