Taverna světa Phi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5553

Hosť
Solitary, v pohodičke, aj tak ten svet už stratil svoje čaro :(
 

DeletedUser

Hosť
Verím, najväčšia sranda je vždy prvých pár týždňov, potom to pomaly upadá :|
 

DeletedUser5540

Hosť
Trolerko ty ešte niekde hráš ? :-D Osoba na ktorú narážaš bude hrať aj na novom svete, takže sa teš... :)
 

DeletedUser5553

Hosť
A čo urobí? To čo tu? Neriešme stále to isté, každý vie ako tam dopadne :)
 

DeletedUser5553

Hosť
:D:D:D Ale čo, a opäť zvolíte taktiku na kraj mapy a stavať? :) borci
 

DeletedUser

Hosť
Chillujtéé, moc stránok je zaplnených takýmto debatami, radšej bombardujme adminov s otázkami kedy bude nový svet :D
 

DeletedUser5553

Hosť
Solitary, jasné, ešte hrám :)

Ale ako to bolo na Upsilone, GoH rozobrali, presťahovali ste sa na kraj mapy ako vždy, a ďalej neviem čo, pretože tam už nehrám. Ale neriešme to tu. Prajem tam veľa šťastia! :eek:
 

DeletedUser5540

Hosť
Solitary, jasné, ešte hrám :)

Ale ako to bolo na Upsilone, GoH rozobrali, presťahovali ste sa na kraj mapy ako vždy, a ďalej neviem čo, pretože tam už nehrám. Ale neriešme to tu. Prajem tam veľa šťastia! :eek:

Preberali sme tam zopár miest flegmatikom, čo by si určite nepovedal... :)
 

DeletedUser5553

Hosť
Prečo myslíš že by som to nepovedal? Každému sa dá prebrať mesto a verím že ste to dokázali :)
Veď píšem že držím palce :)
 

DeletedUser5540

Hosť
A kedy sme sa ešte sťahovali na kraj mapy ?? Keďže takto píšeš tak by ma to veľmi zaujímalo, pokiaľ narážaš na Phi tak nehrám od začiatku a nesťahoval som sa jedine na Upsíku :)
 

DeletedUser5540

Hosť
Keď som sa sem na tento svet dostal, tak si stanly pri mne hneď kolonizoval 3 mestá a hneď nám bolo jasné že sa ku mne bude sťahovať, hráme spolu už dlho a bolo by nám prd platné hrať na 2 rozdielnych moriach, je to jediná osoba na ktorú sa v grepe môžem spoľahnúť a verím jej na 100%. Spojenectvá čo sú tu, tak nestoja za reč, jediné normálne spojko je asi PENTA... Tým spol. neviem koho myslíš... :)
 

DeletedUser5366

Hosť
oni hrali na Pi a tam vyhrali svet ja som s nimi bol od začiatku no potom som prestal hrat nebol čas. možem povedať ženskú to dobrý ľudia a keby začali dobývanie vyhrali by svet tomu ver..:) a Ferko zahrajem a je mi fakt jedno ci tam ides ty on alebo Ježiš ja uz hrqm len pre zábavu ak sa nieco podarí ak nie tak len dobývanie budem drtit:)
a majú kopu hráčov v Teleporters ktoré aj výhra svet dúfam :)
 

DeletedUser5635

Hosť
Ak pojdete na nový svet? Mohol by som s vami spolupracovať?
 

DeletedUser

Hosť
Určite tam bude kopa ľudí s ktorými vieš spolupracovať, neboj sa. :)
 

DeletedUser5635

Hosť
Keď si dobrý, tak vždy všetci s tebou chcú spolupracovať, ale keď ide do tuhého tak ti už nikto nepomôže a ešte sa pridajú k nepriatelovy a spolu ťa rozoberú
 
Hore