Stratégia výberu bohov

DeletedUser4300

Hosť
no neviem ci som dal tie cisla presne ale to si staci pozriec cenu jednotky ;) a vynasob si ZL krat 5 a mas ze kolko coho potrebujes, to si porovnaj s hydrou
 

DeletedUser4300

Hosť
a ak sa rozhodnes celkovo pre posiedona a mas cas na grepolis tak by si aj 4 postavil ;) kamarat co si dal vsade zeusa staval aj po 5 mantikorov denne a to mal len okolo 300 000 bodov
 

DeletedUser4452

Hosť
:)) to by som chcel.. a dalo by sa..:) niekedy skúsim s tými mantikorami, keď sa budem nudiť..:)
 

DeletedUser4300

Hosť
no ale tak rano vstat postavit, predobedom dalsi, vecer este jeden a zase sa v noci zobudit atd. :D s mobilom sa to da ale pc by som nezapinal :)
 

DeletedUser3830

Hosť
Vzdušna jednotka sa mi páči harpija. no ani Manta neni zlý

PS musim trochu spamuvat aby som mal legionára:D
 

DeletedUser4452

Hosť
jj..:) som ťa predbehol..:) harpia je OK, mantikor žerie veľa priazne..:)
 

DeletedUser3830

Hosť
Hej hej a este paradne nastavenia a uz by bol grep perfektny:)
 

DeletedUser4452

Hosť
asi tak..:) ale tá erynia je taká krídlochtivá..:) čudujem sa, že jej ich ešte nedali..:)
 

DeletedUser4300

Hosť
a ano s tou erniou, kebyze ma kridla tak by bola super, ja som si myslel ze aj ma kym mi to do clnov nezacalo tlacit...
 

DeletedUser3213

Hosť
Z kyklopom sa neolatí útočiť. Ale ako viem tak sa s ním viacej bráni. Keď kyklopov skombinujete z lukmi v pomere 1:1 tak máte slušnú deff obranu :) a ešte keby mal vyššiu obranu proti ostrým zbraniam tak by to bola veľmi dobrá obranné jednotka :)
 

DeletedUser4995

Hosť
A preferujete všade rovnakého Boha, alebo radšej mať rozdelených?
Kamošovi sa stalo že dal priazeň od Héry a nakoľko ju mal vo všetkých dedinách tak mu ju dalo všade. Neviem či je to tak normálne, alebo to bola iba chyba to už neviem.
 

DeletedUser4452

Hosť
je to tak normálne.. priazeň sa ti sčítava..a samozrejme aj jej produkcia...
 
Hore