Nove vymozenosty!!!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Styl netreba menit ten sa paci aj mne :) podlamna je najlepsi zo vsetkych Prehliadacovich hire proste taky Good..ale urcite by nezaskodili zmeny co sa tyka pridavkou :D
 

DeletedUser

Hosť
jednotiek sa vies zbavit aj teraz len treba trochu pohnut rozumom to po prve a jasne ze davat napady treba ale podla mna by si sa mal viac rozhliadnut a viac preniknut do tajov tejto hry skor ako zacnes menit ale zmeny urcite budu meni sa to tu stale cize treba si pockat ale myslim ze aj navrhy treba davat na ovela vyssej urovni
 

DeletedUser

Hosť
Nooo ruzomova cinnost neni moc moja parketa nepovies jak lebo no zide sa to o dake dva dni lebo chcem lepsie one vojsko a neviem jak si to zrusit??....aaa to robia nemcy vsetky updati a potom to posielaju na vsetky tipy serverou ci mi sami na slovensku robime tieto veci? Lebo uz bi som daco nove chcel..ale nebolo bi dobre nappriklad co sa tyka vistavby druheho mesta ze akademia bi bola uz vistavana a nemusel bi som jak pakos vsetko ubgrejdovat zase ved to je lelogicke ked na jednom meste je vivinuta energia tak preco na druhom budu mat sviecky a pritom ich susedia ktomu vlastny ludia maju elektriku..To je len priklad :cool:


Ejjj Bujak Som ja Bujaak!!! :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Nibiru je dievčatko:D, to ju poteší. K tomu čo píšeš:
1. Zbavenie sa jednotiek by bolo dobré možno, ale to by si každý robil ako sa mu to hodí teraz potrebujem mantikóru tak vás 20 šermiarov nechcem majte sa bum... To by bolo naprd aspoň ja si myslím, keď sa chceš zbaviť jednotiek tak napr. posielaj malé útoky na rolnícke dediny s nízkou náladou neboj sa ako rýchlo o ne prídeš. :)
2. pečatenie zmluv: čo pokrvný bratia?? rozrežete si dlane a podáte si ruky, hlúposť musíš si vyberať takých hráčov, na ktorých sa dá spoľahnúť, alebo ako tu bolo napísané snažiť sa aby bolo v spojenectve tak dobre, že by sa im nechcelo odísť.
3. k ďaľším surovinám sa úspešne vyjadril skipi to stačí myslím, nejaké šamanské bylinky mi tu tiež nejak extra nechýbajú :)
4. pozri sa ako reagujú na zmeny ostaný hráči TU
mám pocit, že sú to skôr negatívne reakcie, takže nie všetci chcú zmeny.
Celkovo sa mi páči tvoja snaha niečo dosiahnuť. Skús písať trochu pomalšie aby si tam nemal toľko chýb a trochu viac premýšľaj nad tým čo napíšeš aby to malo hlavu a pätu. To je asi všetko. Prajem ti pekný večer.
 

DeletedUser

Hosť
Teras som vyhasol rychlejsie ako Ked som dostal naposledy Facku od mamy :D s ospravedlnujem sa za gramaticke chyby..v skole snar robia totalnych ratardou :D



Ejjj Bujak som ja Bujak :D
 

DeletedUser

Hosť
pocuj, bujak, nenadavaj na skoly, ja som svoju skolu vzdy milovala, a nakolko mam otca s pedagogickym vzdelanim, tak velmi dobre viem, ze ucitelia zo ziakov retardov nerobia, osobne si myslim, ze kazdy ziak ma urcite predispozicie, ktore sa bud rozvinu alebo sa tu gramatiku nauci... :p
snad si pochopil... :rolleyes:
A byt tebou, tak by som investovala vreckove nie do zlatiek ale do slovnika slovenskeho pravopisu :D
 

DeletedUser

Hosť
Moc tu spamujete, takže radši lock :p

Kecárna je jinde a vy určitě víte, kde...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore