Nove vymozenosty!!!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No takze tuto hru nehram extremne dlho daky mesiac daco ale uz mam 7000b a zlepsujem sa...kazdyden sa rospravam s par kamosmy co tie hraju tuto hru ale aj ine..a myslim si ze je to najlepsia strategicka hra aka je na internete....ale navrhol by som par zmien myslim ze nie velmo taskych na urobenie...Prva by bola v meste..bolo bi cool keby vekost vyhladu na mesta nabrala vissie spektrum a pribudly snym aj nove budovi niake vinimocne co bi dodaly hre este vetsiu chut zlepsovat sa a bojovat..este bi bolo cool keby sa zmenil vzhlad kamenolomu lebo vsetky budovi su vzhladom uplne ine ako kamenolom to povedali viaceri kamosi ze ten vzhlad je moc odlisny od celkoveho vizoru tak keby sa zmenil styl tazenie z povrchoveho na vnnutorny bolo bi to hned krajsie a dokonalejsie...A este bi bolo cool keby Pribudli ktomu dake nove oddiely..lode,pechota,urcite bi to malo svoj zmysel keby sa to dalo dokopy budovy + nove jednotky + zmena niakeho zvhladu....este bi sa mi pacilo dost! keby pribudli dake nove moznosti co sa tyka spojenectva urcite take moznosti co bi pprehlbili vojnoveho ducha aby som mal vetsiu chut bojovat alebo niake nove doplnky proste nieco v style myslienky ze chcem to ja a ked to budu mat ony bude zle nedobre! Skuste porozmyslat Myslim si ze som sem nenapisal kravinu ako zobrazovanie ci je hrac on alebo off alebo posielanie jednotiek na trvalo..toto je uplne premyslene nic co by niakym sposobom mohlo znehodnott zmysel hry..skor naopak este viacej bi ma to :D
 

DeletedUser19

Hosť
Uveď konkrétne, nič si vlastne nenavrhol. Načo by slúžili nové budovy, aké by mali nové jednotky parametre, čo konkrétne by si chcel nové v spojenectve? V takejto podobe nestojí tvoj nápad za nič. A výzor kameňolomu ťa za chvíľu prestane zaujímať, pre mňa je grafika úplne nepodstatná.
 

DeletedUser

Hosť
No vlastne to mas pravdu!...tak najprv Ktym budovam....Dajmetomu ze bi si obhatil o novu surovinu naviber su napriklad bronz,zlato,biely mramor,alebo niaka viznamna bilinka pre vitvaranie mystickych jednotiek...este bi sa mohla urobit budova stadion to bolo pre grecov typicke mat stadion niake miesto kde sa konaju dake hry......No ktej velkosti mapi..s novimy budovamy bi sa mohol urobit pohlad na mesto s vetsej prespektivy kedze jje to je naseba natesnane..bolo bi napriklad pekne aj keby sa zmenil vzhlad chodnickou s piieskovich na kamenne to podlatoho aku uroven budova dosahuje.....A ktomu kamenolomu..Je pravda ze vela ludi nato casom prestane mysliet ale ako sa hovori kazda zmena Znamena Bit blizsie k dokonalosti..a som si isty ze keby to splivalo s celkovym zhladom je to lepsie...a to ze ludom na vzhlade hry nezalezi neni pravda!Keby ste hru spravili na stil grafiki ako ikarian alebo ******* rovno to vipnem po registrovani grafika je Prvy zaklad..potom je zaklad ci hra je zajimava ak sa stale je.kam len s abgrejdmy je to nuda musi tu bit sranda stacilo bi zrusit spojenectva a hra je v pitly..a ked som pri spojenectvach novy napad s tymi divmy sveta je dost dobry ale keby ktomu pribudla dalsia moznost k menu so spojenectvom..napriklad..Hlpsie spetie spojenectva dake zmluvi akoze ja poslem spojenectvo a specatim ho zmluvov takze bi som nemohol len tak odist a zmyznut ked si poviem ze ma tento pakt uz nebavi......alebo spravit to trosku tak ze to ma vetsi zmysel..ja viem ze nedavam priame uvahy na upravu...ale ja davam namet..Ulohou vimysliet je uz vasa.....a to je Fakt!

A este chcem pridat daco..cim viac budov..jednotiek..bohov....spojeneckych vimyzenosty........a kadejakych veciciek dokaze tejto hre dat este vetsii zmysel zatial je toto podlamna uplne naj hra..a cim viac Dobrych Ubgrejdov tym viac hernej zabavy...a ja som vzdyti hraccc!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no takze postupne nove suroviny urcite ebudu a dalsie na myticke mas predsa priazen nepotrebujes nejake byline dalej budovy mas v bonusovych budovach divadlo kde sa konaju hry cize to uz je dalej jednotky nepripudnu teda pribudnu pretoze pride novy boh cize nove myticke jednotky budu a dalej si pisal jednotky tak aby ked ich mas ty ze super povie fuha no postav si mesto kde budes mat len mantikory a bude to fuha 54 mantikor a super si povie fuha :) a spojenectvo urcite sa nebude dat ze hrac specati zmluvou ze zostane proste musis mat spojko tak kvalitne ze sa mu nebude chciet odist alebo bude vediet ze ak odide ze ho rozoberiete a tym padom nejpojde nikam ako u nas od nas sa odchadza len na kraj mapy :)

a viac toho bude na svete hrdinov cize tam pribudne kadeco ale ako jasne ked veci pribudaju hra je zaujimavejsia to je pravda ale vies kolko hracov neovlada jednotky ani tie co tu su nieto keby ich bolo viac :D
 

DeletedUser

Hosť
Uveď konkrétne, nič si vlastne nenavrhol. Načo by slúžili nové budovy, aké by mali nové jednotky parametre, čo konkrétne by si chcel nové v spojenectve? V takejto podobe nestojí tvoj nápad za nič. A výzor kameňolomu ťa za chvíľu prestane zaujímať, pre mňa je grafika úplne nepodstatná.

suhlasim s aresom, tiez som neziskala ziadnu predstavu o tvojich novatorskych myslienkach :D Naco menit veci, ktore vo faze, ked je mesto takmer dostavane ani nevnimam, mna zaujima produkcia nie vizaz kamenolomu, chapem a beriem, ze niekto je viac esteticky typ.
Osobne z pohladu grafiky by sa mi pacilo, keby boli jednotlive boje ukazane nie vzdy v rovnako (ako to vidime v hlaseniach), ale kazdy podla toho, ake jednotky tam bojuju. Osobne by som tiez prijala zmenu v pripade jednotiek nie co do druhu (mne to bohate staci), ale uvitala by som moznost, ze jednotka nema len dve moznosti - -umriet alebo zit, ale aj byt zranena a povedzme za nejake male naklady ju vyliecit (bolo by to ekonomickejsie ako stavat novu jednotku) - samozrejme s tym by ale suvisela komplikovana uprava systemu boja, prepocet utocnych a obrannych cisel a pochybujem, ze by sa na ktokolvek dal :D
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je tato hra uplne dokonala a netreba ziadne zmeny ale nejake nove jednoty by mohli pribudnut ale neviem ake
 

DeletedUser

Hosť
no takze postupne nove suroviny urcite ebudu a dalsie na myticke mas predsa priazen nepotrebujes nejake byline dalej budovy mas v bonusovych budovach divadlo kde sa konaju hry cize to uz je dalej jednotky nepripudnu teda pribudnu pretoze pride novy boh cize nove myticke jednotky budu a dalej si pisal jednotky tak aby ked ich mas ty ze super povie fuha no postav si mesto kde budes mat len mantikory a bude to fuha 54 mantikor a super si povie fuha :) a spojenectvo urcite sa nebude dat ze hrac specati zmluvou ze zostane proste musis mat spojko tak kvalitne ze sa mu nebude chciet odist alebo bude vediet ze ak odide ze ho rozoberiete a tym padom nejpojde nikam ako u nas od nas sa odchadza len na kraj mapy :)

a viac toho bude na svete hrdinov cize tam pribudne kadeco ale ako jasne ked veci pribudaju hra je zaujimavejsia to je pravda ale vies kolko hracov neovlada jednotky ani tie co tu su nieto keby ich bolo viac :D

Fuuuu..taky **** som dlho uz nedostal ale tak mne sa hra paci ja som len skusal dako improfizovat hehehe :D ale nevislo no a ten Kraj MAPY je spojenectvo ???
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Fuuuu..taky **** som dlho uz nedostal ale tak mne sa hra paci ja som len skusal dako improfizovat hehehe :D ale nevislo no a ten Kraj MAPY je spojenectvo ???

Srdiecko kraj mapy v podani skipiho je kraj mapy, a v podstate ano, je to spojenectvo tych, ktori maju okolo 200 bodov, hovoria si tiez zaciatocnici, resetaci alebo posliapanci a maju tak od vsetkeho pokoj :D
 

DeletedUser1554

Hosť
Nibiru .. no neviem ale ani reset uctu nie je zarukou ze mas pokoj :) ... akurat trocha riesime jedneho hraca co mal moc reci tak na jeho chame 230 bodove mesto ide dennne niekolko blezkov a to nehovorim ze kedze mu uz skoncila zaciatocnicka ochrana tak idu na neho utoky aj od ludi z ostrova .. :) .. vzdy sa da niekto najat :)kto je na blizkua "pomoze" riesit tvoj problem :) ... nuz co chlapec bol husty a ma smolu .. mesta nema a to nove co ma je vlastne uz iba dobra farma ...



a k prispevku ta grafika teda jej zmena .. ked budes mat 20 miest bude ti jedno ako ktora budova vyzera lebo aj tak budes vacsinu veci robit cez spravcu :)
a nove jednotky .. je pravda dalo by sa ist aj tym smerom no uz teraz niektory nevedia co je obranna a utocna jednotka ...
 

DeletedUser

Hosť
...

a k prispevku ta grafika teda jej zmena .. ked budes mat 20 miest bude ti jedno ako ktora budova vyzera lebo aj tak budes vacsinu veci robit cez spravcu :)
a nove jednotky .. je pravda dalo by sa ist aj tym smerom no uz teraz niektory nevedia co je obranna a utocna jednotka ...

Tak fajn, vy zdieraci chudakov na okraji mapy :D Ale chapem, chlapec dovtedy chodil s vedrom po vodu, kym sa mu nerozbilo :D

A tie napady ku jednotkam a novej grafike budov mal Patrik.q.boy, ja som mala ine potrestene myslienky... Pokial sa nic z toho neujme, aj tak dobre, pretoze mne sa grep paci taky ako je a basta! :D
 

DeletedUser

Hosť
Moja rec Nibiru Grepolis je dobry teraz a netreba ziadne zmeny atd...
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslim ze zmeni sa hodia vzdy vsade len si to neuvedomujeme ale vies ako to je nykdi nic neny dobre nykdi nic neni nezmenitelne nykdi ni neni dokonale a tak si myslim ze zmeny sa hodia vzdy a treba prekonat lenivost ked si pomyslim nato programovanie a pomysliet si na uspech ze hra je jedina ktora sa casto ubgrejduje..napadol ma novy napad..Vsimol som si jednu vec s jednotkamy..ked mam jednotiek vela a populaciu na menej ako 100 a chcem si urobit silnejsie jednotky napriklad mam 500 sermiarou a chcem 50 kikoobou co mam urobit???...mala bi bit moznost odstranenia vojakou a to tym sposobom ze populacia sa vrati podla toho ako co je a polovica surovin co sa dalo na urobenie jednotiek sa vrati spet kedze reciklujeme a sme ECO
 

DeletedUser

Hosť
S tymyo suhlasim. Ani by nevadilo keby sa nevratili ziadne suroviny, hlavne nech ti vojaci zmiznu.
 

DeletedUser

Hosť
je to tak, v tomto absolutne suhlasim... otazka je, ci je tu moznost skutocne na tom nieco zmenit... urrcite by to hraci privitali.. takze ak by sa nam admin vyjadrili :)
 

DeletedUser

Hosť
jj uz bi moohol napisat daky vrchny co moze dake veci vibavit..alebo nech nam daju heslo nas pustia samich uupravit mi si to nahadzeme :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ne nic take tu nemente hraval som The-West a zrazu vsetko tam zmenili a ani vol by sa v tom neviznal a preto uz to nehram a keby ste to urobily z greepolisim tak sa asi picnem prosim nerobteto pretoze grepolis je super hra taka aka je (iba co sa tyka stylu)
 

DeletedUser

Hosť
jj uz bi moohol napisat daky vrchny co moze dake veci vibavit..alebo nech nam daju heslo nas pustia samich uupravit mi si to nahadzeme :D:D:D

Mily Patrik, si tu sotva par dni a ides menit vsetko od omietok az po zaklady.
Kasli na to, chlapce, a radsej hlad, aby si zvladol system, ktory je aktualny, bo si nie som ista, ci si taky zabehany macher :D
 

DeletedUser

Hosť
Hehe nie menit od zakladou.....Ja som tu celkom good uzz mam jedno mesto 8000 daco a druhe 1500 ale nejde oto ze som daky novacik...toto je strategia ja milujem zaner strategie pretoze je jeden s mala ktory je zabavny na realnej linii....a inaksie kolko mas rokou len tak ku okraju ked si dievcatko ;).....A ja len davam napady ako napriklad zrusit jednotky bi saa fakt zislo a mne a ja by som to viuzil urcite aj zajtra a kopa hracom bi sa zislo xixi....a ešte one ja sa snazim davat navrhy co zlepsit a tak to bi sa malo cennit ze pomaham aby bola hra zivsia....a Hraci su zaklad hry besnas bi nic nebolo :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore