Koniec CHAOS a zrada Post Mortem

DeletedUser

Hosť
Beriem ako výhodu, že toto fórum je verejné a každý sa tu môže zapojiť do debaty.
A neskutočne ma baví čítať tie príspevky.
Skipi ty ani len netušíš kto som, ale už vieš, že nikdy nebudem mať top účet.

Prosím vás založte dakto Skipimu anketu, u koľkých ľudí má rešpekt, nech je jeho božský komplex zavŕšený.

messicus:
V poslednej SS si tvrdil, že si mierumilovný hráč, tak som sa prispôsobil. No a napríklad-
ty si dosť blízko na to, aby som ťa vyviedol z omylu, že som dajaký bleskovač ;-)
 

DeletedUser

Hosť
skipi,
jediný TOP hráč, ktorý raz resetol svoj TOP účet bol majot007 a stalo sa to na zete, s ním resetla polovička ally, len preto, že sme ho mali radi, stáli sme za ním a vyjadrili sme s ním nesúhlas proti nejakému rozhodnutiu.
Ty si resetol na achillovi, vieš koľkí hráči resetli s tebou? ak sa tu búchaš do pŕs o nejakej zmluve s majotom, prečo ste neresetli všetci, alebo sa to ostatným nepáčilo?
 

DeletedUser1720

Hosť
jediny TOP hrac co sa niekedy resetol som bol ja ... takze neviem co tu riesite

tieto veci som tu uz videl napisane a stale sa tu melie o tom istom
 

DeletedUser

Hosť
trixi vies o tom ze niekto neda reset ale zrusenie uctu a to trva 7 dni prosim ta aspon pred tym ako nieco napises pockaj si dobu na to urcenu inak to je hlupe ano dakujem :)
a majot top ucet neresetol na zete to sa mylis :) ak uz ide o to bolo to trosku inak tohoto sa dotykat ja nebudem toto mam s majotom popisane ano potom odisli aj ludia okolo neho aj to viem takze prrr ako vravim viem viac ako by sa ludom pacilo
ja sa nebucham na hrud dohoda bola majot o nej vie neviem co tu setci riesite majot mi slovo dal a porusil ho vsetci tu tliapete aj predtym ste to len tliapali ze ste nevedeli a podobne az majot prisiel a napisal vam ze vam to dopredu povedal a dobre ste vedeli o dohode tak sa aspon nestrapnuj ked tak nieje to dostojne ja sukromne spravy nebudem vytahovat a ani zneuzivat pockame si kto skoncil a uvidime pre mna skoncili ty najdolezitejsi ludia v hre kvoly ktorym som hral skoncili so mnou to ci zosednu hned ako ja alebo dali zrusenie uctu a padnu za 7 dni alebo to odklepnu dnes dame tomu cas ktory je technicky nevyhnutny ale co sa tym meni zrada je zrada ci uz sa resetne niekto so mnou alebo nie

Sneko ja vravim mozne to je ze budes mat top ucet ak ti ho niekto daruje necital si to poriadne :)
anketu kludne zaloz mne staci aj 5 ludi ktory mi vyjadria podporu takym stylom ako mi ju dali vcera a dnes
 

DeletedUser

Hosť
mam urcite u viac ako on alebo ty ;) ale priznam sa nepocital som to ale ak ti na tom zalezi zacnem si to pocitat a dam ti vediet
kvoly mne hraci koncia s hrou preto ze ma maju radi ano aj kvoly tebe koncili s hrou ale uplne kvoly inym dovodom pokial viem ;)

To jó, mi skipoša máme radi a aj ho rešpektujeme. A resetuju lamky hrdinovia rušia učet ;) A maxus ano pekny frajer si.. Mnoho hráčov si nehá info pre seba ale ty si to dal sem a znovu si sa dostal. Ja by som rad vojnu proti PM ale len so skipim. Kto by mi na Achilese znadal za útok? Kto by ma pokahral za rozpory na fóre? Vojnu som vivolat už raz chcel a nepodarilo sa. Majot a skipi boli tvrdohlavý a detvanecpeter, jeho maminka, stevinko či Mapa46 ste si rozbijali ZL a prepravky o moje biremy. CHAOS ma hrdost a nervy ale PM očividne nemá ani trpezlivost. Och maxus. Mam z teba srandu. Si uplne mimo a ohladom situacie si bol vždy mimo. Nevieš čo maš robit a na svete hrdinov ostali trapkovia spolu s tebou. Tak ti prajem tú 100% morálku proti mestám duchov. Ja ta poznám z alfy z achilesu aj cez majota. A ty o mne nič nevieš. Pisali sme si už viacero krát. A stále nevieš o koho ide. Majota007 mám aj som mal rád... Len trošku si u mna pokazil doveru tim že zrušil pakt behom jediného dňa.


skipi,
jediný TOP hráč, ktorý raz resetol svoj TOP účet bol majot007 a stalo sa to na zete, s ním resetla polovička ally, len preto, že sme ho mali radi, stáli sme za ním a vyjadrili sme s ním nesúhlas proti nejakému rozhodnutiu.
Ty si resetol na achillovi, vieš koľkí hráči resetli s tebou? ak sa tu búchaš do pŕs o nejakej zmluve s majotom, prečo ste neresetli všetci, alebo sa to ostatným nepáčilo?

14 fajn hráčov zrušilo účet viac som tam nebol a ostatné počty som nevidel.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1904

Hosť
majooot resetol ucet na zete preot lebo mal dovod+ ostatny verni s nim..ale skipi a tvz.betove spojko CHAOS s nim..lenze skipi aky si mal dovod Ty? pretoze sme zrusili s vami pakt? to je dovod? a co takto sa branit a bojovat?...myslim ze si urobil to najjednoduchsie co si mohol a to obl reset..pretoze si vedel ze mame navrh..uz len kvoli tomu ze my sme prvy vyhrali svet kde bola kolonizacia..a nedal si ani jeden dovod preco nezrusit pakt..teda SS som necitla co si si s kym pisal..lae na forkach od Teba nebolo nic co by stalo za snahu udrzat to...pre mna si skipi zbabelec..na bete ste mozno vyhrali preto lebo ste tma nemali supera, a ked ste na achillovi mohli ukazat co je vo vas jednoducho ste resetli:D...toto je pre Teba vyhra?myslis ze v realite je zivot podla pravidiel, a kedze mas pravo tak aj vyhras? prosim Ta kde zijes?:D

a daslia vec z PM si robit srandu nikto nebude...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
majooot resetol ucet na zete preot lebo mal dovod+ ostatny verni s nim..ale skipi a tvz.betove spojko CHAOS s nim..lenze skipi aky si mal dovod Ty? pretoze sme zrusili s vami pakt? to je dovod? a co takto sa branit a bojovat?...myslim ze si urobil to najjednoduchsie co si mohol a to obl reset..pretoze si vedel ze mame navrh..uz len kvoli tomu ze my sme prvy vyhrali svet kde bola kolonizacia..a nedal si ani jeden dovod preco nezrusit pakt..teda SS som necitla co si si s kym pisal..lae na forkach od Teba nebolo nic co by stalo za snahu udrzat to...pre mna si skipi zbabelec..na bete ste mozno vyhrali preto lebo ste tma nemali supera, a ked ste na achillovi mohli ukazat co je vo vas jednoducho ste resetli:D...toto je pre Teba vyhra?myslis ze v realite je zivot podla pravidiel, a kedze mas pravo tak aj vyhras? prosim Ta kde zijes?:D

Ty sa popytaj radšej majota prečo skipoš resetol!!! Odsudzuju sa ludia až ked vieš fakty no ty si mimo scepti!!! Boje by aj boli len majot vedel dobre čo robi!!!
 

DeletedUser

Hosť
Sceptisioner ty tiez nevies o com tocis zeta a majot reset uctu nebud smiesna :D na zete pokial viem islo o ine vecy s majotom :D ale nevadi hovorim ja to hovorit nebudem

ja som sa bal a koho som sa mal bat za 2 roky hrania mi nikto nezobral ani len mesto prosim ta kludni sa :D PM malo navrch bodovo mozno kvalitativne to nebudem posudzovat
co teba do toho aku som ja mal dohodu s majotom a preco bola tak robena bolo to tak majot mi slubil nikdy sa neotoci proti mne on vie dobre preco a za akych okolnosti sme sa na tom dohodli tak tu teraz nemudruj kto sa bal a kto nie ja dodrzujem slovo on to vedel velmi dlho ak sa otoci proti mne ja koncim nie preto ze by som sa bal ale preto ze ma tak hrozne sklame ze ja nechcem byt ani len na jednom svete s nim a hrat to nikdy nepochopite co je to vernost a sudrznost
Sceptisioner ak som pre teba zbabelec je to pre mna cest ty nevies asi co je to vernost rovnost a dodrzanie slova ked toto nechapes alfu kde vas bolo 500 ste vihrali jupiiii a nakoniec ste sa zrali medzi sebou a pokial viem mazalo sa u vas jedna radost dost ludi preto aj skoncilo alfu to je vinimocne vsak

Kazdy jeden z vodcov spojok ktore boli v pakte sa so mnou bavili na urovni akej to je nasa vec kazdy s tym suhlasil kazdy sa zarucil a majot bol ten co mi navrhol aby som svoj plan realizoval nie ja jemu on mne a slubil mi to sukromne mi sme sa bavili na inej urovni ako znamy na grepe je to nasa vec sukromna preco a ako mi co slubil tak sa toho nedotykaj laskavo majot dobre vie preco som to spravil ja som mu to napisal na skype nemam potrebu vam to tu vysvetlovat

V zivote som sa bal len par krat a pri pomysleni na vojnu s vami to nebolo nebud smiesna radsej chod dobty udatne nejake mesto duchov alebo hraca co nehra kde je dobra moralka sup to je sposob boja a betu nehodnot ked si tam nebola laskavo dakujem za pochopenie :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1626

Hosť
Vyjadrím sa k téme raz a navždy:
1. zetu som neresetol, dostal som permaban, resetli moji verný čo som neschvaľoval, nechceli hrať bezo mňa, život beží ďalej
2. alfu som resetol po dostavaní divov, ako aj komplet vedenie a pár verných cca 35 hráčov, čo sa dialo potom netuším, ale za môjho vedenia sa žiadne príspevky nemazali, akonáhle sa to stalo okamžite boli odobraté práva, a to za menšie veci, niektorý by o tom vedeli knihu napísať
3. achiles, kontaktoval som ťa na fóre na skype, neozval si sa, kvôli našej nečinnosti skončili a resetli mne blízky hráči, rozpustil som pakt - a teba nezaujímalo nič iné len moje slovo - zrada, ale nie riešenie tak závažného problému ako je permanentné mazanie príspevkov a rezervačiek, pýtam sa ťa tu verejne, keď už si to sem vyvesil - "tú moju zradu", prečo si to nechcel riešiť, "PREČO?"

Ďakujem za pozornosť, dopočutia
 

DeletedUser

Hosť
majot a ako som to mal riesit povedz mi ako prava som odobral v ten den rano ako inak som to mal riesit ja nevidim kto a co mazal vies mi povedat ukazat na cloveka kto to mazal ak by si mi napisal mazal to tento na 100 percent myslis ze by som to nechal tak
oznacil si jedineho cloveka a ten to nebol dal mi cestne slovo a verim mu a koho ineho moja necinnost ako som mal konat povedz mi to verejne ako som mal prist na toho kto to maze nestaci ukazat prstom a bez dokazov odsudit majot to je to co hovorim
ty si pakt zrusil v ten den necakal si na nic nedal si mi ani len navrh co sa ma robit nic len si to odklepol a vedel si co ja spravim a ako to zoberiem
tak mi ty povedz ako som ja mal zistit kto to maze prava som odobral a to bolo to co som vedel ale nebudem stinat hlavy bez dokazu to nikdy nespravim
 

DeletedUser1626

Hosť
mohol si o tom pokecať a postupne riešiť, obnoviť pakt nie je tak zložité ako nájsť toho čo mazal, ja som nikoho neobvinil, ja som kroky spravil a presvedčil sa, aj keď som tomu veril že to nebol nikto od nás
 

DeletedUser1904

Hosť
skipi ja velmi dobre viem ze je vernost s cestnost..hral som gammu za Semper FIdelis..ked sme sa rozpadli skoncil som medzi prvymi lebo som to tma aj tka napisal..verny az do konca..Semper sa rozpadol a tym padom aj ja..ja som cestny a verny..mozes si pozriet aj staty kolkox som prestupil na alfe alebo na delte...ato co si pisal ze mna do toho nic nieje co si pisete s majotom, to mas pravdu, to som TI aj napisal..nestaram sa do veci ktoer preberate sukromne..ja osm reagoval len na to co som videl na forku...a skutocnost vidis len Ty a majot..pretoze ostatni vedia o tom velke H- pretoze kazdy ma svoju pravdu..ja budem vzdy stat za majotom a Tvoji verni zase za Tebou..
a mimochodom som Muz ;)
 

DeletedUser

Hosť
mohol si zrusit len fora spolocne ale ty si vedel ak zrusis pakt ja odchadzam na skype som ti to napisal par minut po tom ako si to klepol napisal si mi ze neresetuj chcem pakt obnovit je to len krok nenapisal majot zase napisal som ti zrusil si to vies co to znamena a ty si vedel porusil si slovo bez vysvetlenia len s tym ze sa maze forum a nic ine majot
nenavrhol si ziadne riesenie podlahol si tlaku tych co ti hucali do hlavy a zrusil si to bez slova co a ako je jedno co teraz pises spravil si to tak majot
ani jedno riesenie ani jedna podmienka nepadla od teba len si to zrusil a potom ticho nepovel si obnovime to ani slovom majot zase nepis ako keby teraz si pisal skoda ze si sa resetol ja som ten pakt chcel hned spat boze

pakt si zrusil a uz na niektorych nasich isli utoky je to trapne este navod dojem ze je to nasa chyba ze si to zrusil a nechceli sme to obnovit majot
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
skipi. prosím ťa.
strašne ma to zaujíma čo píšeš, ale:
diakritiku + bodky
keď to ty takto píšeš, pri čítaní to nedáva zmysel.
 

DeletedUser

Hosť
No to mi tak pripada, ze cely pakt stroskotal na chybe v komunikacii. :D To, ze PM zacali hned po zruseni paktu utocit mohlo byt sposobene tym, ze rovnako ty, tak aj clenovia PM nepochopili pocinanie majota. :D (alebo ani nevedeli ze to zrusil on?, uz sa nepamatam ja funguju ali)

Skipi ale tie BODKY vazne pis. Lebo sa neda zistit kde zacina konci veta a domyslanie je zdlhave a niekedy moze mat viecro moznosti s roznym vyznamom. V tejto teme som zatial ziadny problem nemal ale napriklad v tych starych navodoch na spojenectva, co si pisal, tak tam bol fakt problem s tym ze clovek nevedel kde zacina a kde co konci. Takze prosim aspon bodky davaj.
 

DeletedUser3231

Hosť
tak ako som predpokladal skôr či neskôr sa niečo muselo zomlieť :D to bude ale boj o tie mestá duchov...
inak skipi je človek ktorý má aj u mňa rešpekt a viem že by nič zlé nespravil pre ten štvorspolok,ale to že má okolo seba pár lám ho dostalo do situácie aká momentálne je..

šmolkololko- -lukas- - rockefelle a boh vie aké má ešte mená mi písal do správy...

Rockefelle dňa 07.06.12 o 20:48
neviem hračom z PM trošku prepina aj mne lezu na nervy ozaj som sa chvalil ako som chcel vivolat vojnu medzi CHAOS a PM ale nezdarilo sa skoda :( nekedy ti to povipravamm ale teraz by bolo dobre popytat sa hračov v tvojej ally či su po x dnoch ochotny spajat sa!!!


a ty sneko zalez do ulity,lebo iba spamuješ :eek:
 

DeletedUser

Hosť
vystizne...

http://www.youtube.com/watch?v=glFMk24bm3w&feature=related

Tajemná ruka kohosi neviditelného nahoře zhasí
v oboře letohrádku Hvězda svíci žití tvého.
Své milé, pane, nikdy už nepolíbíš čelo.
Pomalu prchá z obalu podstata
a země zpátky příjme tělo.

Do konce zbývá jen pár okamžiků
a z tvého všeho bude zase nic.
Ta bitva připomíná průnik vlků do kurníku.
Ožralí teď z krčem vyjí na měsíc.

Myslíš na to, jak přes tělo kamaráda padáš.
Cizímu meči docela svědčil úprk a tvá nechráněná záda.
Je hloupou tečkou za žitím udatného reka,
že malá díra tě otevírá právě z druhé strany,
než bys čekal. Než bys čekal.

V té malé, cizí, pitomé zemi,
bez žoldu vypustil jsi duši.
V té zemi bohaté na problémy,
přestalo tvoje srdce bušit.

V zadnici světa, hrdino, zapsal jsi se jménem do
dějin. Konec nadějím. Tvoje jméno rádi tady zapomenem.
Jen Bílá hora zůstane černou Bílou horou. A u nás
navždy vzpomene každý na ta temná mračna nad oborou.


Ref: Plály, tenkrát oči plály,
když statečné a pyšné vlajky vlály.
Stály, pevně řady stály.
Jenže zimní loutka nerovná se králi.
Hráli jste si na armádu, hráli.
Věčné ledy potom rychle tály.
Smáli jste se protivníkům v dáli a pak utíkali...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore