Koniec CHAOS a zrada Post Mortem

DeletedUser

Hosť
Vcera a dnes ukoncilo dost hracov z radov CHAOS svoju hru na svete hrdinov.
Skoncil som aj ja ako hlavny vodca aliancie CHAOS resetol ucet a skoncil posobenie na svete hrdinov.

Hraci a vedenie spojenectva CHAOS sa takto rozhodli pre zradu a nedodrzanie slova od aliancie Post Mortem.
Hraci aliancie Post Mortem sa dlhu dobu snazili o vojnu pretoze podla ich slov sa nudili a nedokazali si naplanovat akciu na par hodin OL alebo boli tak lenivi jedine ich vychodisko je zacat sa rubat so spojencom.
Pred spustenim sveta hrdinov mi sam majot napisal ci nechcem zrealizovat svoj plan
http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?2191-Taktika-novy-svet
podmienka bola ze ja zozeniem este dve spojenectva ale tieto spojenectva sa nikdy neobratia proti sebe.
Velmi dlho sa hraci z radov PM snazilo vyvolat hadku ci uz nadavkami ociernovanim alebo inak ay sme pakt zrusili mi teda skor ja ale toto sa im nepodarilo.
Snahy ako vyhrazanie sa clenom nasho vedenia ze nepreberu mesta bez suhlasu PM obvinovanie nasich top hracov z podpory nepriatela.
Nic z toho im vsak nevyslo ja som sa spoliehal na slovo ktore mi dal osobne majot007 ze pakt nepadne dohoda bola jasna nikdy nebudeme stat proti sebe.
Az vcera si konecne nasli dovod a odvahu a sam majot007 zrusil pakt a tym porusil slovo ktore mi dal ja som vsak pisal nikdy nebudem bojovat proti spojencom nikdy neporusim slovo radsej skoncim a tak sa aj stalo vcera a dnes prebehli resety a zrusenie uctov neviem do akej miery to bude jasne az po 7 dnoch.
Spojenectvo Post Mortem moze teraz mat hrdu vojnu proti mestam duchov nemusia uz chodit par hodin s OL maju toho dost okolo seba a neskor sa mozu zacat zrat medzi sebou :) lebo u nich nieco ako hrdost a dodrziavanie dohod a slubov nema vahu.
Bol som varovany predtym ze PM slovo porusi vzdy ked im to pride vhod ja som vsak viac ako reciam veril majotovi a ako sa vcera ukazalo bola to chyba.

Nie spojenectvo CHAOS sa nebalo vojny ale nebudeme bojovat proti zradcom aj nepriatel ma byt hodny boja ak niekto nieje ani hodny boja nech si bojuje sam. Take rozbroje ako zo strany PM som este nevidel a to som na grepolise videl a pocul vselico tak hrozny ludia a hrozne povahy skoda reci.
Su vsak aj v PM ludia ktorych si vazim aj nadalej nebudem ich menovat asi by tie hyeny na nich pozerali skaredo a mozno by boli dalsi na rade na rozobranie myslim ze to je realne.

Mozete kecat o tom ako drzite spolu mozete kecat o bojoch ale jediny zaver je zrada a rozbroje u mna ieste bojovnici zrada a loz su vase zbrane podraz a klamstvo vase brnenie nikdy nebude vavrin vitazstva zasluzeny aj ked sa nim budete hrdit.

Koncim a odchadzam zo sveta hrdinov s cistymi rukami a usmiatou tvarou s tym ze som poznal par novych skvelych ludi a spoznal tvare zradcov spoznal ako sa ludia s bannmi snazia ociernovat ludi ktory su cisty a stavaju sa ako moralna autorita a veselo porusuju pravidla ako sa hrdia top prieckami a pri tom vsetko je klam.

Odchadzam a som rad proti takym nie ze nebojovat ale radsej ani nehrat na jednom svete.

Plan na ovladnutie sveta vysiel bol realny ale to by museli viest tie spojenectva rovny ludia ktory dodrzia slovo aj keby co bolo tak ako ja inak je to nerealne samozrejme.
Majot ja aj keby som mal mesta zakladat aj keby som zostal v CHAOSe sam aj keby mam len jedno mesto kvoly tomu nikdy by som tam nepodrazil nikdy by som neporusil slovo co som ti dal nikdy.
CHAOS spolu bojujeme CHAOS spulo vitazime CHAOS sme jeden celok jeden team sme CHAOS.

skipi
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nevím proč, ale prostě se mi zdá že někteří prostě potřebují mrtě spojenců a jistotu teplého zázemí, místo pořádně ostrého boje. Pokud nejsou schováni za kvantitou tak neukáží kvalitu. Hrát jen nejsilnější proti zbytku je totiž fakt nuda..
 

DeletedUser

Hosť
sultanko,
po prvykrat s tebou suhlasim :))

presne tak,
skipi pokial ma pamat neklame bol to prave clen chaosu, ktory sa pokusal ako prvy vyvolat medzi nami vojnu..
ostatne tvoje komentare nepotrebuju vobec dalsi komentar.

papa
 

DeletedUser

Hosť
sultan ty chod radsej niekam bojovat :D a nehodnot kvalitu ludi co si nikdy nevidel hrat a ani ich nepoznas ja nehodnotim tvoje herne kvality tak ty netvrd ze nevieme hrat inak ako kvantitou hral som aj tak aj tak bol som aj v spojku ktore malo par clenov proti celemu svetu a neprehrali sme
nevim proc ale nekteri potrebuji proste mrte moci aby si neco dokazali se mi obcas zda ze jo ;) misto rozvahy a respektu ziskaneho jinak

cokino pamet u vas je pamet nas jeden clen urobil to co mu od vas nakazali :D odkial myslis ze vedel kto je koho syn a ako ma udriet tak aby bola hadka hm :D ja viem vela nechci aby som zacal vytahovat vecy nebudem to komentovat dosiahli ste svoje ovladajte si co chcete zerte sa zanedlho mezi sebou ;)
od nas nikdy problemy neboli okrem jedneho clena ktory od vas dostal rozumy a bohuzial je to horuca hlava a urobil to
od vas vysli hadky a problemy a to je fakt ktory nezmenis aj ked budes co robit ja viem svoje ovela viac ako by ste cakali
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
-lukas- , člen CHAOSu, mazal príspevky zo spoločného fóra aliancií. Tým vyvolal takú nedôveru, že nakoniec moderátora fóra robilo len niekoľko ľudí. A skipi zavrel oči a hral mŕtveho chrobáka. A tu sa -lukas- priznal, a ešte sa tým chválil.:


maxus1 napísal toto:
celá táto debata je o tom, ako veľké egá a kostlivci v skrini ničia dobré vzťahy. Sila založená na klamstve je deštruktívna sila.
CHAOS sa nechal ovládnuť nečestnými ľuďmi.

Pamätám, ako sa tam dostal skipi. Zradou a podvodom. Keďže to ally nechala tak, tak to v nej aj vyzerá. Ostatné je už len toho dôsledkom. Keď niečo zle začne, len ťažko sa to neskoršie napráva.

Poznámka na záver: Spolupracujem s chaosákmi v mojom okolí dobre a bez problémov.

toto odpovedal -lukas-:

To ja som vám mazal príspevky!!! Prepáčte!!! Mam aj som mal práva ak neveriš tvoja vec... Vojnu máš.... Tak bojuj proti šedým mestečkám grepolisu....
*
A skipi teraz siahodlhými príspevkami o svojej dokonalosti unavuje každého, veď len prečítať ich je otrava. Áno, aj na alfe bojoval proti všetkým, až tak, že sa chcel zlúčiť s POST MORTEM. A potom radšej s pár mestečkami odstúpil....
 

DeletedUser

Hosť
PRAVDA O ZRADE POST MORTEM

Na svet Achilles sme išli spoločne hráči, ktorí sa poznáme dlho, spoločne sme budovali divy a tešili sme sa na spoločné boje vo svete hrdinov.
Poznáme sa mnohí osobne a dôverujeme si v plnej miere. Na Achilles sme vstúpili viacerí s plnými právami.
majot007 pre nás mnohých predstavuje ideál hráča, s plným nasadením, správnym zmýšľaním, hráča s veľkým srdcom a hlavne s citom pre spravodlivosť. Dôverujeme mu v plnej miere ohľadne diplomacie medzi alianciami, dohovormi o stratégii, ale aj ako hlavného veliaceho pri povestnom kobercovaní.
S dôverou v jeho samého sme prijali fakt, že svet hrdinov sa bude uberať po boku 4 koalície a takým smerom sme sa aj napredovali.
Časom sa naozaj nedalo kam útočiť, ale nás to neodrádzalo a útoky smerovali vždy do červených polí nepriateľa a neraz aj 18-20 hod OL.
Nepopieram, že mnohým spoluhráčom sa takýto spôsob hry nepáčil, ale prispôsobili sme sa daným okolnostiam.

Na spojeneckom fóre však začali narastať nezhody ohľadne mazania príspevkov v rezervačkách, ale aj v iných témach. Samozrejme obvinení sme začali byť my, hráči s PM, pretože nás bolo veľa, ktorí na to mali práva.

Vystupňovalo sa to v nedeľu 03.06, kedy hráč -lukas- ( CHAOS ) zámerne vyvolal hádku na spoločnom fóre, aby rozpútal vojnu, k čomu sa neskôr aj sám priznal s tým, že o tomto jeho zámere vedel aj skipi. Nielenže vyvolal hádku za rezervované mesto, ale aj skutočne to mesto zapodporoval, aby OL nášho hráča neprešla. Mesta sme sa však vzdať nechceli, tak od našich hráčov smerovali útoky na vybitie podpôr v tomto meste. -lukas- nakoniec trosky svojich podpôr stiahol a na fóre nastala slovná prestrelka s obviňovaním a vysvetlovaním.

Takto obhajoval skipi hráča -lukas-:
" skipi dnes o 11:13 (nedeľa 03.06.2012)
chalnisko nedostane nic :D je to moj chranenec na tejto hre jedna OL neznamena koniec sveta :)

ale napisem mu ze co a ako ale mali by sa davat nove rezervacky je zakazane ich upravovat a ak je to raz zakazane tak by sa to malo dodrziavat

urcite sa to da vyriesit ale mala poznamka z ohladu PM bolo za poslednych par dni velmi velmi vela zlych krokov voci ostatnym spojkam toto vravim vazne mi sme rovnocenny nie v pozicii ziak ucuitel alebo veliace spojko a akademie ked uz by sme sa mali dotahaovat toto cele som dohodol a spiskal ja :) ale je to len priatelske pripomenutie dojmu :) vies ze so mnou sa da ale netreba vystupovat z pozicie sili pretoze to nema ucinok "

Výrok hráča -lukas-:
"-lukas- CHAOS 03.06.2012 14:05
Začinal som tu s CHAOS.... Denno denne som prosil skipiho aby zrušil pakt s PM nezrušil.... Tak som vymyslel plán.... Prestahovat sa na M55 aby som sa aspon zachranil keby došlo k vojne.... Potrebovali sme zamienku a pričinu... Nepačilo sa mi dlhodobo ked niekto mazal rezervacie alebo prispevky co robil stevinko... Na skype sa majot007 zaručil u TRIXI a u svetluški. Ked som spomenul teba že mažeš prispevky viac neodpisal... Dalej nepači sa mi že ludia predlžuju rezervacie což je blbosť... Vedel som že detvanecpeter rezervoval 2 mesta ale upravil prispevok cobi sa tiež nemalo!!!! Videl som že je teraz vhodná doba zakročit a rozpútat rozpory... Majot ma varoval že može dojst k valke což by sme vihrali pretože som mal suradnice map kde ste zranitelný a kde treba zakročit.... To nebolo šetko.. Nazbieral som birky co bolo k dispo a moji najvernejší sa pridali.... Naskladali sme tam čo sme mohli a vi sa teraz rozbuchate!!! Pekny plan... Potom mali na radu dojst OLky... Za takeho pol dna by sa zrušil pakt a začala by vojna vy bez army a bez ZL a my full utoky a birky.... Lenže som nečakal že skipi zareaguje ako zareaguje.... Vravel že sa s majotom dohodol o dohraní 4 listka do konca.. KEd ostatny slovo porušia resetuje sa a ostane šedy kontinent... Skipi navrhoval nech dam hlasovat ale to by nebola dobrá hra bez neho a bez ostatnych členov.... Bohužial sa mi nepodarilo rozburit ally proti sebe.... Ano som možno had alebo liška ale ja sa snažim hračom dat priestor na valku..... Ale ak si ju nepraje skipi, majot007 a puky9 tak som bezmocný!!! "

Vyvrcholilo to tým, že majot007 pristúpil k rozhodnutiu a všetkým nám v PM zobral práva. Čakalo sa, čo bude s fórkom. Samozrejme rezervačky a aj príspevky od niektorých hráčov mizli naďalej, takže vzbura pokračovala, ale už bez našej účasti, čo spojenci nevedeli, pokiaľ to majot007 neprezradil.

Citácia z fóra hráča nevin (Elita):
"pozri sa, puky pouziva tento terminus technikus na kazdeho, hlavne ked je vytoceny, rasovy ani iny motiv tam podla mna nie je...uvedomte si, ze mame problem a snazime sa ho vyriesit, zial pri tom mozu padnut aj nespravne obvinenia...tymto sa chceme spojenectvu PM oficialne ospravedlnit za krive obvinenie"

Nechceme sa nad nikoho povyšovať a spojencov vždy berieme za rovnocenných partnerov, ale keď raz povie majot007, že sa za svojich hráčov zaručuje, tak na to môžete zobrať aj jed, alebo hoci aj katapulty, je to svätá pravda.

Skipi ma donútil k tomu, aby som napísala pravdu, aká bola naozaj.

majot007 je hráč a aj človek s veľkým srdcom a nielen ja, ale aj celé POST MORTEM ho bude vždy nasledovať!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hahahahah lukas ta este naposledy dostal lukas nikdy prava nemal :D u nas v ally ale vcera este predtym ako skoncil povedal ze vam napise ze to bol on :D najprv to bol kyslik od nas teraz lukas od nas ktory nemal nikdy ani prava ;D :D

maxus ty radsej chod dalej porusovat pravidla :) ok taky clovek co ma zasluzene banny mi nema pravo hodnotit charakter

na alfe ste sa zrali medzi sebou nakoniec ja som nechcel rpestupovat vybavoval som prestup pre hracov okolo mna zase rozoberas vecy o ktorych nic nevies maxus raz sa to uz nauc este zacni vytahovat goncara a betu :D a bude to idealne ako vravim bez si dalej porusovat pravidla a hrat sa na moralnu autoritu
a ozaj ked bol isty hrac pre vas taky zly preco pre post mortem na vasu ziadost robil iste zastupy ;D ake smiesne ake komicke
lukas nikdy prava nemal ale priznal sa vcera len preto aby sa ukazalo ze aky ste najprv kyslik potom niekto od nas urcite a nakoniec lukas lebo vam to napisal clovek o ktorom si pisal ze mu neverite nic hodi sa vam vsetko aby ste sa obhajili

maxus ak ta to unavuje citat necitaj to mna tvoj nazor nezaujima a nikdy nezaujimal taky clovek ako ty nema pre mna vahu

trixi pravda :D to je uzasne a to ze elita par dni dozadu vravela ze je to od vas stevinko a vsetko robite vy :D par zmazanych prispevkov aj keby to bol niekto od nas alebo vas kvly tomu by som pakt nikdy nezrusil mne je jedno co si mysliete vy majot mi dal slovo a to porusil to je pre mna podstatnen nic ine
ja som nezaparal ani pri prestupe sunesa ked viem aky bol ani pri inych veciach ked sa hraci od vas nasim vyhrazali ze bez ich dovolenia nepreberu mesto ani to ako hraci obvinovali nasich ze podporuju nepriatela vzdy som jednal slusne a cez spravy nikdy nie verejne a s tym pakt je pakt musime sa zhodnut

lukas vas setkych poblaznil :D jodklikli ste pakt vy zradcovia ste vy obhajujte sa ako chcete pospineny ste vy ni mi
chytate sa jednej horucej hlavy je to ubohe ubohe ake len moze byt
odkial vedel kto je detvanec od vas od ludi co chceli vojnu
citas to tam ja som nikdy nepritupil a ani nikdy by som nezrusil obhajujte sa ako chcete je to smutne aspon si za tym stojte ked ste to spravili

trixi pravdu nepoznas alebo nechces vidiet co uz
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Skipi čo keby si už konečne napísal aj meno toho kto bol ochotný zatiahnuť do sváru dieťa ?

Myslím že by nebolo zlé odhaliť toho kto z ali vynáša a prezrádza veci ktoré by nemal :)
 

DeletedUser

Hosť
prepáč skipi, ale držím sa jedného hesla : " Nikdy nehovor nikdy!"
V tvojich príspevkoch je toľko "nikdy", že tomu už ani ty sám neveríš a kľudne si tu píš čo chceš, každý vieme svoju pravdu.
Záleží na hráčoch, ktorú pravdu uznajú na správnu.
 

DeletedUser

Hosť
[SPR]
hahahahah lukas ta este naposledy dostal lukas nikdy prava nemal :D u nas v ally ale vcera este predtym ako skoncil povedal ze vam napise ze to bol on :D najprv to bol kyslik od nas teraz lukas od nas ktory nemal nikdy ani prava ;D :D

maxus ty radsej chod dalej porusovat pravidla :) ok taky clovek co ma zasluzene banny mi nema pravo hodnotit charakter

na alfe ste sa zrali medzi sebou nakoniec ja som nechcel rpestupovat vybavoval som prestup pre hracov okolo mna zase rozoberas vecy o ktorych nic nevies maxus raz sa to uz nauc este zacni vytahovat goncara a betu :D a bude to idealne ako vravim bez si dalej porusovat pravidla a hrat sa na moralnu autoritu
a ozaj ked bol isty hrac pre vas taky zly preco pre post mortem na vasu ziadost robil iste zastupy ;D ake smiesne ake komicke
lukas nikdy prava nemal ale priznal sa vcera len preto aby sa ukazalo ze aky ste najprv kyslik potom niekto od nas urcite a nakoniec lukas lebo vam to napisal clovek o ktorom si pisal ze mu neverite nic hodi sa vam vsetko aby ste sa obhajili

maxus ak ta to unavuje citat necitaj to mna tvoj nazor nezaujima a nikdy nezaujimal taky clovek ako ty nema pre mna vahu

trixi pravda :D to je uzasne a to ze elita par dni dozadu vravela ze je to od vas stevinko a vsetko robite vy :D par zmazanych prispevkov aj keby to bol niekto od nas alebo vas kvly tomu by som pakt nikdy nezrusil mne je jedno co si mysliete vy majot mi dal slovo a to porusil to je pre mna podstatnen nic ine
ja som nezaparal ani pri prestupe sunesa ked viem aky bol ani pri inych veciach ked sa hraci od vas nasim vyhrazali ze bez ich dovolenia nepreberu mesto ani to ako hraci obvinovali nasich ze podporuju nepriatela vzdy som jednal slusne a cez spravy nikdy nie verejne a s tym pakt je pakt musime sa zhodnut

lukas vas setkych poblaznil :D jodklikli ste pakt vy zradcovia ste vy obhajujte sa ako chcete pospineny ste vy ni mi
chytate sa jednej horucej hlavy je to ubohe ubohe ake len moze byt
odkial vedel kto je detvanec od vas od ludi co chceli vojnu
citas to tam ja som nikdy nepritupil a ani nikdy by som nezrusil obhajujte sa ako chcete je to smutne aspon si za tym stojte ked ste to spravili

trixi pravdu nepoznas alebo nechces vidiet co uz
[/SPR]
*
skipi,
ako som napísal, veľa prázdnych slov nedôveryhodného človeka. Ako zdochýňajúci kôň, ktorý najviac kope. Sám si usilovne budoval mýtus férovéhoi človeka a za lacnú pomoc si si kupoval dôveru. Grafoman so zlou znalosťou pravopisu.... no - sila. Ale je priveľa tých, s ktorými si hral si podviedol a oklamal. A na na tom FAKTE nezmení nič, čím sa budeš snažiť trápne a príznačne, očierniť všetkých, ktorí o tom vedia. Veľakrát opakované klamstvo sa nestáva väčšou pravdou. Zmĺkni, zalez do diery a začni potichu, s novým nickom, bez ambícii najväčšieho stratéga a vodcu všetkých svetov Grepolisu! Tam máš šancu, že ti niekto, kto nepspoznal tvoju históriu zradcu, bude dôverovať!

Mimochodom, koniec skipiho, nie je koniec CHAOSu. Je to možno len nový začiatok.... Minimálne tu, na Achillovi
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Áno píšte tie siahlo dlhé príspevky, strašne nás to všetkých zaujíma, čo hráme na achillesovi..
Skipi snáď prvý krát resetol account a musel sa tým proste pochváliť.
 

DeletedUser

Hosť
sneko a teba kto pozna :) ano 1 krat som resetol acount nie chvalit sa tym nemusim :) ale vazne ty si kto :D nevadi zapoj sa vidim ze urcite si fundovany sem pisat

maxus inak doublepost :) znova tie porusenia pravidiel uz nielen na hre ale aj na fore ajajajaj teba to nejak bavi
obuvaj sa do mojho pravopisu pod do mna je komicke ze sa staras do niecoho o com zas nevies co je nieje to znak nevzdelanosti ale nieco uplne ine ale to tebve vysvetlovat nema cenu ty mas svoju odveku potrebu ukajat sa udavanim a ociernovanim ludi ktorych to zaujimalo som povedal preco takto pisem.
Maxus ty moralna autorita s poruseniami pravidiel :) dakujem rob ramena doma za klavesnicou bud hrdina ;)
a este nieco nie moj nick bude vzdy len jeden a to je skipi ja sa za seba nehambim mam tu aj verejne fotky verejne info nemam sa problem komukolvek pozriet aj nazivo do oci kolko ludi by mi nazivo povedalo to iste vacsina by stiahla chvost a stiahla sa prec moj nick nebude zabudnuty o to ty nemusis mat strach ;)
ja som na rozdiel od teba nieco dokazal a to ze ma maju ludia radi bez podvodov na pravidlach :D dokazuje to pocetnost odchodov ktore prebehli a to mne staci pis si co chces ale su fakty
1.Dohoda bola uzavreta medzi mnou a majotom ze nikdy nepojdeme proti sebe
2.Chaos sa vzdy snazil pomahat a dodrziavat pakt
3.PM a osobne majot pakt rozpustil a porusil slovo

toto su fakty hovorte si co chcete pravda je len jedna
jasne jasne chaos teraz bude urcite silnejsi a lepsi len do doby kym nepreberiete mesta duchov :D mozno rychlo teraz aj pakt obnovite ked mate co pozierat a az neskor ho zrusite ked sa znova budete nudit :)
maxus ty si tak zly clovek naozaj mi je ta luto aky si ty zly clovek musi byt hrozne vnimat takto svet s takou zlobou a hnevom a zavystou velmi velmi smutne.

kto zatiahol dieta do sporu a vyuzil ho hladajte vo svojich radoch odtial to prislo presne co sa ma robit aby sa urobilo zle to je to zrali ste sa na alfe na dalsom svete s moralkou ste urobili to iste obratili ste sa proti spojencovi je to smutne fakty su fakty je jedno kto ich napise ci ja ci niekto iny je to fakt

Odisli sme s cistym stitom plujte nadavajte nenavidte ociernujte vase slova a dohody nemaju vahu mi sme odisli cisty a hrdy a rovny zhrbeny klamary zostavaju :)
cest vinimkam ako vravim najdu sa aj u vas ludia omylom ktory su fajn :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
[SPR]
sneko a teba kto pozna :) ano 1 krat som resetol acount nie chvalit sa tym nemusim :) ale vazne ty si kto :D nevadi zapoj sa vidim ze urcite si fundovany sem pisat

maxus inak doublepost :) znova tie porusenia pravidiel uz nielen na hre ale aj na fore ajajajaj teba to nejak bavi
obuvaj sa do mojho pravopisu pod do mna je komicke ze sa staras do niecoho o com zas nevies co je nieje to znak nevzdelanosti ale nieco uplne ine ale to tebve vysvetlovat nema cenu ty mas svoju odveku potrebu ukajat sa udavanim a ociernovanim ludi ktorych to zaujimalo som povedal preco takto pisem.
Maxus ty moralna autorita s poruseniami pravidiel :) dakujem rob ramena doma za klavesnicou bud hrdina ;)
a este nieco nie moj nick bude vzdy len jeden a to je skipi ja sa za seba nehambim mam tu aj verejne fotky verejne info nemam sa problem komukolvek pozriet aj nazivo do oci kolko ludi by mi nazivo povedalo to iste vacsina by stiahla chvost a stiahla sa prec moj nick nebude zabudnuty o to ty nemusis mat strach ;)
ja som na rozdiel od teba nieco dokazal a to ze ma maju ludia radi bez podvodov na pravidlach :D dokazuje to pocetnost odchodov ktore prebehli a to mne staci pis si co chces ale su fakty
1.Dohoda bola uzavreta medzi mnou a majotom ze nikdy nepojdeme proti sebe
2.Chaos sa vzdy snazil pomahat a dodrziavat pakt
3.PM a osobne majot pakt rozpustil a porusil slovo

toto su fakty hovorte si co chcete pravda je len jedna
jasne jasne chaos teraz bude urcite silnejsi a lepsi len do doby kym nepreberiete mesta duchov :D mozno rychlo teraz aj pakt obnovite ked mate co pozierat a az neskor ho zrusite ked sa znova budete nudit :)
maxus ty si tak zly clovek naozaj mi je ta luto aky si ty zly clovek musi byt hrozne vnimat takto svet s takou zlobou a hnevom a zavystou velmi velmi smutne.

kto zatiahol dieta do sporu a vyuzil ho hladajte vo svojich radoch odtial to prislo presne co sa ma robit aby sa urobilo zle to je to zrali ste sa na alfe na dalsom svete s moralkou ste urobili to iste obratili ste sa proti spojencovi je to smutne fakty su fakty je jedno kto ich napise ci ja ci niekto iny je to fakt

Odisli sme s cistym stitom plujte nadavajte nenavidte ociernujte vase slova a dohody nemaju vahu mi sme odisli cisty a hrdy a rovny zhrbeny klamary zostavaju :)
cest vinimkam ako vravim najdu sa aj u vas ludia omylom ktory su fajn :D
[/SPR]
*
kecy, kecy kecy,
skrátka, kecy sú vrhnuté.
aspoň ten pravopis keby si sa doučil.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Trochu poopravím nášho konzula:

ja som na rozdiel od teba nieco dokazal
Dokázal si sa resetnúť? No to ťa bude dosť dlho žrať, podľa počtu smajlíkov v príspevku.

toto su fakty hovorte si co chcete pravda je len jedna
Pravda nie je jedna, každý má svoju pravdu.

Vytvorili ste nezmyselný pakt za účelom ovládnutia sveta, hop nevyšlo.
A spamuješ tu slohy, ktoré sa nikomu nechce čítať, namiesto toho, aby si zverejnil v stručnosti mená hráčov, ktorí môžu za tvoj reset alebo čo tu vlastne riešiš. Každý by sa k tomu vyjadril a nemusel si kvôli tomu zakladať novú tému a mohlo sa to preriešiť v kaviarni.

Kto som? No za to, že ma nepoznáš ty a tvoji kamaráti, neznamená že som nikto.
Nauč sa pokore a začni uznávať aj iných ľudí okrem seba.
 

DeletedUser

Hosť
uz vazne nevies co maxus zase ten pravopis riesis ty keby si sa doucil ludskosti a zbavil sa zloby a hnusu co v tebe je :)
ako vravim pravopis nieje znamkou nevzdelanosti ale je to z inych dovodoc nemam dovod ti ich vysvetlovat mysli si co chces u teba mi je to jedno u tak zleho cloveka.
Hraj dalej spokojne porusuj pravidla udavaj ludi ries ich pravopis doma v tajnosti :D.

sneko ale vazne ty si kto respekt si musis zasluzit nie len chciet :D sneko ale naozaj odkial si vyliezol :D
ano mam obsesiu v :D usmevoch
ty nikdy nebudes mat TOP ucet na reset tak neries jedine ze by ti niekto daroval nevies aky je pocit resetnut top ucet ako vodca top ally ty asi resetujes kazdu chvilu ked tak mozno ti to ani nepride nalozia ti a hned reset ale ja niesom zvyknuty
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Skipi, když se to nadhazuješ Snekovi tak se musím zeptat.. Ty si myslíš že máš respekt?:) by mě zajímalo u kolika hráčů..:)
 

DeletedUser

Hosť
mam urcite u viac ako on alebo ty ;) ale priznam sa nepocital som to ale ak ti na tom zalezi zacnem si to pocitat a dam ti vediet
kvoly mne hraci koncia s hrou preto ze ma maju radi ano aj kvoly tebe koncili s hrou ale uplne kvoly inym dovodom pokial viem ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
toto je teda debata :)

sultan, skipi ma napr. moj respekt - aby si nepovedal, ale inak ta po tom vobec nic nie je

sneko, nechapem, preco sa staras do veci, o ktorych nic nevies. Pokracuj len pekne v bleskovani. A este ta vyvediem z omylu - pravda je naozaj len jedna. "Moja pravda" je uplne iny pojem.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore