Kaviareň sveta Zeta

DeletedUser1249

Hosť
prosim nezaspamujte to tu este sa poriadne ani neotvorila
 

DeletedUser

Hosť
Ve´d kľud, nie? Je to o Zete, je, rozprávame sa o nej, áno...
 

DeletedUser

Hosť
Názov sveta: Zeta
Dátum spustenia: 11.4.2011 o 0:00
Rýchlosť: 4
Rýchlosť jednotiek: 2
Max. počet členov v aliancii: 50
Noční bonus: 0:00 - 7:00 hodín
Začiatočnícka doba ochrany: 5 dní
Systém dobývania - vzbura
Bez morálky
Nová verzia hry Grepolis 2.0

Takto by to stačilo...
 

DeletedUser1249

Hosť
ten cas spustenia tak trochu nanic vela ludi sa tam neda opolnoci
 

DeletedUser

Hosť
aj tak si myslím že ako väčšina svetov (na spustení alfy som ešte o grepe ani nevedel :D) sa aj zeta spustí až okolo tej 14:00... :)
 

DeletedUser

Hosť
no aj ja sa tam chystam a bolo by dobre az keby sa spusti az tak oklo 16:00
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Rýchlosť jednotiek: 2 - aby lamky nemali pol dňa na zháňanie podpôr
Nočný bonus: 0-6 - čo najkratší
Doba ochrany: 3 dni - čo najmenej

Rýchlosť jednotiek: 1
Utocnik ma pri dobyvani vyhodu tak akurat. Cim vacsia rychlost tym vacsia sanca ze obranca posle zapalky na dobyvatelovu osidlovacku. :) Zdvojnasobilo by to dosah aj rychlost rabovania, co sa mi zda pri rychlosti produkcie 2 vela. Maximalne by som dal rychlost 1,5.

Nočný bonus: 23-6 /23-7
treba aj spat ;)

Doba ochrany: 3 / 5 dni
Normalne by som dal 5 dni. Po 5 dnoch uz mas aj hoplitov aj lukostrelcov a mozes normalne hrat aj utocit. Neviem ako je to s dedinami na Grep 2.0. Ak sa tam da bojovat o rolnicke dediny (obsadzovat ich), tak potom som za 3 dni.

PS:
Rychlost moze byt aj desatinne cislo, na anglickych serveroch take maju.
 

DeletedUser1318

Hosť
Kedy vlastne bude svet Zeta?
chcel by som to mat takto:
rychlost 5
max. pocet clonou v kmeni 500
neaktivna moralka
zaciatocnicka ochrana 5 dni
nocny bonus 21-6 hod.
zabudol som este nieco?
asi mam dost ine nazori ako vy ze?
 

DeletedUser1450

Hosť
Rýchlosť jednotiek: 1
Utocnik ma pri dobyvani vyhodu tak akurat. Cim vacsia rychlost tym vacsia sanca ze obranca posle zapalky na dobyvatelovu osidlovacku. :) Zdvojnasobilo by to dosah aj rychlost rabovania, co sa mi zda pri rychlosti produkcie 2 vela. Maximalne by som dal rychlost 1,5.

Nočný bonus: 23-6 /23-7
treba aj spat ;)

Doba ochrany: 3 / 5 dni
Normalne by som dal 5 dni. Po 5 dnoch uz mas aj hoplitov aj lukostrelcov a mozes normalne hrat aj utocit. Neviem ako je to s dedinami na Grep 2.0. Ak sa tam da bojovat o rolnicke dediny (obsadzovat ich), tak potom som za 3 dni.

PS:
Rychlost moze byt aj desatinne cislo, na anglickych serveroch take maju.


tak hral som na anglickom a tam som mal za 2 dni hoplitov a 4 jazdu :D to bola rychlost lenze tak isto rychlo ma prebrali :(
 

DeletedUser

Hosť
si to vypocitajte vychadza to okolo polnoci pozei na odcitovanie
 

DeletedUser

Hosť
Bože 500 členov v ali??? To by som nestíhal čítať fórum, toľko hráčov, to by bolo teda špehov, vieš KVALITA je hlavnejšia ako KVANTITA, niekto ti napíše správu, že ten útočí, tak kým by si v tej 500.vke prelistoval, tak by som asi zomrel :D :D To fakt nie, to si už prehnal :D
 

DeletedUser1857

Hosť
Ja sa pomali strácam v 50 :D fakt je dosť si myslím, max. tých 80 by som dal, viac nie...
 

DeletedUser

Hosť
ja bi som bol za pocet clenov v aliancii max. tak 50 a rychlost 3 prip. 4 ak bi sa chystalo :p
 

DeletedUser

Hosť
hm je lepšie malý klan čo bude aktívny ako obrovský kolos čo padne lebo aktívny sú tak 2-3... :)
 

DeletedUser

Hosť
presne počet členov v aliancii stačí 50 d konca aj 30 ale to už by som vela chcel. :D a rýchlost 2 by nemala podla mna byt.taká rýchlost 3 bude najlepšia lebo rýchlost 2 už je aj na bete aj na delte.
 
Hore