Kaviareň sveta Xí

DeletedUser

Hosť
Pokud ti na alianci záleží, je lepší držet hubu a krok, pakliže tam nejsi autorita. ;) :D Holt ne každej snese kritiku... a že těch lidí je dost. :)
Budeš prosit o odpuštění a o návrat, nebo čí řady hodláš posilnit teď?
 

DeletedUser5000

Hosť
jankomur, zaregistroval som sa tu len kvôli Tebe, aby som Ti dal jednu radu do života:
keď budeš z vlastnej neschopnosti a vlastných chýb stále obviňovať druhých, budeš vidieť len ich chrbty
je len na Tebe či si necháš poradiť
 

DeletedUser3606

Hosť
No jasné,môžem ti nato s.ať,za názor ste ma vyhodili a ešte ste povedali že vás bombardujem správami,napísal som to len Xoeemu,a ktože sa hneď zapojil?všetci z vedenia a teraz ma idete obviňovať že vás bombardujem
 

DeletedUser4379

Hosť
Takže ako pozerám tak jankomur už nie je v spojenectve? :)
 

DeletedUser

Hosť
svine ho vykopli :D že vraj za názor mno.. detaily nevieme keďže mp44 tu spomenul aj nejaké krivé obviňovanie mám v tom chaos :D

ale skúsim si tipnúť - niečo sa nepodarilo a majo hneď vyletel na iných že mu nepomohli :D zmlela sa tam hrubá výmena názorov silnejší to neuniesol tak klikol X-ko a bolo po probléme ? :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Ježiš spartári sprostý,už mi berú mestá,odsťahujem sa niekde strašne ďaleko :D
 

DeletedUser4452

Hosť
:D tak už sa ti stráca spoločná budúcnosť s viksen a hardstylom..:)
 

DeletedUser4452

Hosť
ja..:D :D a mám ho dobre schované vo vreci vo svojom trezore..:D
 

DeletedUser3606

Hosť
:-D s hardstylom píšem a ten nieje moc nadšený s vedením,a viksen som tiež písal
 

DeletedUser3606

Hosť
Škoda že sme odišli zo Slovenskej Elity,tam nebolo také choré vedenie,sparta to dlho nevydrží,vydržia iba tí čo budú trpieť a nič nehovoriť
 

DeletedUser4452

Hosť
no ale oni možno vydržia a dotiahnu to na korunku, kdežto ty... ale súhlasím s tebou.. vyjadriť svoj názor si treba.... samozrejme slušne... ale ak je to naozaj také vedenie, tak sa sparta rozpadne, tam nie sú malé deti..
 

DeletedUser3606

Hosť
Rozpadne sa to,do divov vydrží maximálne vedenie,starajú sa len o seba a keby ich niekto dobýjal tak hráčov nechajú
 
Hore