Kaviareň sveta Xí

DeletedUser4379

Hosť
Ja si s äou nemôžem dať pokoj preto lebo vážne nemám chuť už porušovať žiadne pravidla. a aj ty jankomur by si ich nemal porušovať Ved predsa nechceme riskovať další banán.
 

DeletedUser3606

Hosť
Marshall,minule si za túto otázku dostal kartu či nie?inak mi máme dnes a zajtra ďalšiu akciu :-D dnes na PRL a zajtra to nepoviem :-D je to na ostrov ktorý ovláda skoro celá aliancia :D
 

DeletedUser4452

Hosť
gratulka..:) o chvíľu končím svoje pohodičkové pôsobenie na tomto svete, dobýjajú ma a nejako ma to netrápi..:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Videm som HS.. :) Chcel som pomôcť lenže od rána ma špehujú a útočia.. takže tak :)
 

DeletedUser4452

Hosť
to je v pohode..:) ani ma o netrápi..:) radšej si počkám na nový svet a dám oddych PC aj mame..:D
 

DeletedUser4379

Hosť
Aj ja sa teším na nový svet :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Asi na to už kašlem :) Na celý Grepolis.. Neviem nebaví ma to.. Po tom bane už ma to nebaví ani na našom fórku tak veľmi ale baví a ani hra.. Ta už vobec..
 

DeletedUser3606

Hosť
AAAAA čo si to urobil?na našom fórku je predsa zakázaný double post :eek: moje bodíky nerastú a začína to byť čierne žeby som dostal top 20 ocenenie :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Xi sa nejako zvrhlo,možno má vedenie len zlé dni :-D ale všetci mi odpovedali ako keby ma nenávideli :D
 

DeletedUser3606

Hosť
No vieš povedal som svoj názor :-D a za to ma vyhodili-povedal som že všetky mestá si berú oni a na slabších nemyslia :-D
 

DeletedUser

Hosť
:( takto bohužial fungovala aj rebels na Mu ale už som to zmenil ;) dobre že si im to povedal aspoň nebudeš strácať čas s takou low ali
 
Hore