Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser5239

Hosť
Smažiačik bdue moj ciel :D na tomto svete nebdue mať na mna :D Určite nie .. svety so vzburou su pr emna ako stvorene :D
 

DeletedUser5366

Hosť
ako alli ideš robiť" nechcel si napísať aku alli ideš robiť ?:D
 

DeletedUser5334

Hosť
ZEIT prvých 10 dní, 25 000 zlaték :) Lamka ani nesranduj preboha, už som ta prebral preberem ta znova to neni problém a asi budem robiť TULLAMORKU znova a nebojím sa že hráči kumne nepôjdu. :) Nečkám tu veľa hráčov teda veľa skúsených hráčov a hlavne nejaké silné alliancie to vobec :)
 

DeletedUser5366

Hosť
smažiak opýtam sa ťa na rovinu si mafian ? 25k zlatiek? to ti je************* ?:DDDDDD však to môžeš byť ekonom čo dostava 2000€ alebo ani na slovensku nemôžeš byvať typujem ťa tak na 25 a už kupuje do grepolisu 25k zlatiek XD

kup aj mne :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5334

Hosť
Nie nie ale potom sa to ukludní však len na začiatok tolko :) potom len 12 500 sa bude kupovať :) nemám čas na robotu, hrám 3 ligu futbal + posilka + priatelka a priatelia, na robotu neni čas :D Nemam penaze ti kupiť :D :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
a akože skade berieš tie peniaze keď nemaš čas na robotu? nebodaj predavaš drogy ak ano daj mi čislo a čo predavaš :-DD
 

DeletedUser5239

Hosť
3 liga ?? .D však tam sa dostava maxx 200 ečok :D Smžko teším sa už na teba :D A neboj sa teraz to bdue naopak :D ty vystavaš mesto ja preberem :D
 

DeletedUser5366

Hosť
pomožem smažovi aby si ho nedobyl ak sa k tomu dostanem :-D
 

DeletedUser5334

Hosť
Nesranduuuj, 4 liga čo je západ, viem o 2 ludoch čo 1000 euro zarabajú a ostatok od 200 do 800 :)
 

DeletedUser5334

Hosť
To je jedno, keď hraju 4 ligu tak je platená, tuším aj 5 liga je platená. :)
 

DeletedUser5366

Hosť
neviem vo futbale sa moc nevyznam no som zvedavy či zaspim na začiatok sveta alebo ine :-D
 

DeletedUser5334

Hosť
Ano Rapter, máš pravdu ale na sigme bola a teraz konečne nieje, už si chcem aj tak zahrať, potom sa stalo že som nato zabudol a vyslal som utok a až potom keď mi šetko padlo že moralka, teraz konečne to bude lepšie, teda aspon premna :D
 
Hore