Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser

Hosť
Ide som niekto kto hrával slovenkú alfu,betu,gammu,deltu,epsilon,zetu alebo rho?
 

rapter6

Member
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser5239

Hosť
paradise Rho my sapoznáme :D ideš s nami ? ide aj zizu Dans a vela hračov s Rho ideme ukazať ako sa hrá svet zo vzburou ..
 

DeletedUser5334

Hosť
:D :D hahah Lamkaa ale vááás ide :D budete najlepšia aliancia alebo čo mate v pláne? ako sa budete volať? :D :D
 

DeletedUser5366

Hosť
no proti dansovy si chcem zahrať :) aj proti tebe lamka ale vzbura mi nejde takže smažiak ty mi musiš poslať potom link keď budeme proti nim bojovať :-d
 

DeletedUser5239

Hosť
Na svetoch so vzburou sa viem pekne rozbehnuť :D zatial čo som hral som prišiel asi len o dve mestá :D uvodíme :) A alli sa bude volať smažo je buchač..
 

DeletedUser

Hosť
Lamka musím ťa ale upozorniť že nie som ten ktorého asi poznáš, som pôvodný Leoklydos :) kto všetko pôjde... Určite ak tam nebudem mať svojich tak pôjdem veľmi rád :) Možno sa aj hecnem na top 20tku :p
 

DeletedUser5239

Hosť
smažo v stavbarovi možno ano :D Paradise a kto hral potom na tom tovjom nicku ??
 

DeletedUser5366

Hosť
njn inač neviete kedy zajtra spustia ten server? či mam nastaviť budik :-D ale aj tak jak poznam mojich kamošov tak ma zobudia s pipakom :_D
 

DeletedUser5366

Hosť
od 10:00 do 14:00 by mal byť spusteny ale skôr tak do 12:30 sa vždy spúšťal no chcel by som prísť hneď na začiatok no neviem :)
 

DeletedUser5366

Hosť
no praveže ja neviem kedy začne tak neviem či nastaviť budik ale asi napišem kamošovi keď začne svet nech na mňa zautoči že sa zobudim :D nikto nič nepiše pane bože
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3068

Hosť
zaujimave nastavenie, pripomina mi to gamu z davnych cias. akurat, ze je tam par veci naviac :)
 
Hore