Kaviareň sveta Omicron

DeletedUser3606

Hosť
Pán urazený :D :D no a ty si sa nasáčkoval hneď k avengers,narozdiel od teba,z týchto hráčov poznám 80% čo je v ruthless-jeden z dôvodov prečo som tam išiel a čo si urobil ty na Mu?len mi nehovor že si tam neskončil,a ešte sa začni vyhovárať na školu a ostatné,btw.6hod OLkou to bolo na Xi na druhý ostrov a spoluhráči sú aj bližšie.Na Omicrone už na mňa útočili a vidíš aká to náhoda,neskončil som,asi preto že na Mu som mal pozíciu úplne na h....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja som tam skončil ale určite nie preto, lebo na mňa niekto útočil.. len sa prosím ťa nevyhováraj na polohu :) síce na teba útočili, no ako pozerám 800 bodov dostaneš za útoky od ostrovných úloh..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Mňa v tej dobe grep nebavil,nechápem ťa myslím že som to dosť chápavo vysvetlil,no zdá sa že niekto to nechápe,nemal som záujem tam byť 12 hod denne a byť v strese či zaútočia,mám radšej kľudnejšiu polohu aby som nemusel byť za PC tak dlho
 

DeletedUser

Hosť
Výhovorka roka :) ja som tu tiež nebol 12 hodín denne a ak chceš kľudnejšiu polohu tak choď hrať Hyperboreu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Haha :D tvoja typická povaha-pán najmúdrejší,nehovor mi že tu niesi stále
 

DeletedUser3606

Hosť
Vidíš možno v tom je chybička,keď hrám svet pre zábavu tak sa proste resetujem,keby som tu bol stále tak som v hlavnej ally,budem radšej trpezlivý ako sa hneď tlačiť ďalej
 

DeletedUser4452

Hosť
no Huntsman, aký múdry...) uvidíme, či prežiješ do konca sveta...
 

DeletedUser3606

Hosť
Janko,on je taký stále takže si musíš na neho zvyknúť
 

DeletedUser

Hosť
Hm to hovoríte vy ? Si tu dlhšie ako ja (hneď ako prídem zo školy tak si na skype) :D a na Mu si mal šancu byť v "hlavnej ally" a za to že si si nevedel poradiť z útokmi to je už tvoja vec..
btw zase KRAL JAN - do konca sveta prežijú aj stavbári, ktorí začnú pol roka neskôr ako začne svet..
 

DeletedUser3606

Hosť
Jasné že dlhšie :D pán vtipný :D hlavne že v škole mám toho 3x viac než ty,plus mám tréningy a na skype už niesom,nechápem ako ma tam môžeš vidieť,možno iba ak tak že mama píše sestre na druhom PC diplomku a automaticky sa tam spúšťa skype,ale to asi ty nepochopíš pán génius
 

DeletedUser4452

Hosť
Hm to hovoríte vy ? Si tu dlhšie ako ja (hneď ako prídem zo školy tak si na skype) :D a na Mu si mal šancu byť v "hlavnej ally" a za to že si si nevedel poradiť z útokmi to je už tvoja vec..
btw zase KRAL JAN - do konca sveta prežijú aj stavbári, ktorí začnú pol roka neskôr ako začne svet..

jj, to prežijú... hovorí ti niečo grepostats + kappa? keď si klikneš na ma, všimneš si, že som bol vždy obranca... a to dosť veľký... a aj keby som neboll, taká otázka: na koho mám útočiť? pozri sa na mje ostrovy.. a neboj, aj útočiť raz začnem...
 

DeletedUser3606

Hosť
Huntsman ešte ako si napísal "je to moja vec",tak prečo to tu stále vypisuješ?
 

DeletedUser

Hosť
Prečo by si mal mať v škole toho 3x viac ako ja ? ja som chodil tiež 4 roky na tréningy a ? 1 hodinka denne je pre teba giganticky veľa času alebo čo.. strašne sa vyhováraš na svoj čas a na skype si býval od septembra minulého roka vždy skôr ako ja a mal si tam "online" tak sa nevyhováraj na rodinu
 

DeletedUser3606

Hosť
ja som ti to zase vysvetlil,som na Ntb kde skype nefunguje,bože toto otravné decko nič nepochopí...ty tu niesi 1 hodinu,ty si povedal že ja som tu stále a teraz píšeš 1 hodina...
 

DeletedUser

Hosť
Jedna hodina na tréningu... a zdá sa ti normálne hovoriť rovnako starému ako si ty "otravné decko" ? :D inak k tomu RUTHLESS, keby si ich 80% poznal z Lambdy tak tam ideš hneď na začiatku a nerozhoduješ sa týždeň po začatí sveta.. + keď som sa ťa pred cca týždňom opýtal, či tam máš nejakých kamarátov tak si napísal že troch.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
troch v partičke tak nehovor,v ruthless poznám väčšinu,lebo boli chvíľu aj na iných svetoch,a ja nemám 1 hodinu tréning,ale 2 hodiny,to je celkom rozdiel,a nezdá sa mi to divné že ti tak rozprávam,som tiež ešte decko do 18,lenže som ti tam vložil prívlastok ak si si nevšimol
 

DeletedUser

Hosť
Nepleť do toho Partičku, ja som sa pýtal či máš v tom spojku kde si nejakých kamarátov a ty že troch, nestrápňuj sa zbytočne.. buď napíš niečo rozumné alebo ukonči konverzáciu, veď sám si ju začal :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zííííííííf.. nechete si to vyřídit na dvorečku? kdo postaví větší bábovičku vyhrál:)
 

DeletedUser

Hosť
no mám dosť :D .. mi radšej píšte novinky do siene slávi než takéto hádky " na úrovni " tu riešiť.. :D kto toto , kto tamto .. realite je inde tak sa usmejte a bežte von, ne tu takéto veci riešiť .. :D :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Kámo je urazený,lebo som to stihol do ruthless a on nie,tak šiel do AVENGERS a chce ma dostať od RUTHLESS preč svojimi klamstvami :D
 
Hore