Kaviareň sveta Omicron

DeletedUser1350

Hosť
konecne svet kde su nie su blbe divy sveta akurat mohol byt rychlejsi tak 3 alebo 4
 

DeletedUser3606

Hosť
omg?kde su nie su blbe divy sveta? :D moc som to nepochopil ako si to myslel :D
 

DeletedUser3606

Hosť
No ja sa držím tak okolo 100.ranku a v bb asi 150,žiadna sláva
 

DeletedUser3606

Hosť
ale myslel som rank v bb :D mám ich 3350 :D čo si o mne myslíš preboha? :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Aha tak :D to nevieš povedať :D off ranku deff ranku :D v ranku :D
Myslím si o tebe že si to zviera jedno :D
 

DeletedUser

Hosť
Hehe ja som 29. naj obranca a zobrali mi mesto, ktoré mi aj tak bolo nanič lebo ten ostrov aj tak patril SOWákom a nechcelo sa mi to brániť..
 

DeletedUser4452

Hosť
aká výhovorka...:) priznaj si že sow je lepšie ako avengers..:)
 

DeletedUser

Hosť
hej výhovorka ? :D načo by mi bolo mesto, ktoré mi pravidelne každý deň čistia ? (pozemku aj armádu) čiže by som mohol prakticky len stavať :)
 

DeletedUser4452

Hosť
no to hej ale mohol si tam dať podpor napr v noci a ráno b sme boli prekvapení..:) ale našťastie nie sme..:)
 

DeletedUser

Hosť
Neboj sa Justo,keby sme chceli tak už nemáš žiadne :)

Kebyže si nešiel na začiatku do RUTHLESS tak už si rozobratý, hádam vieš o tom :) inak k tým poznámkam od KRALA JANA - ty si na mňa neposlal ani jeden útok takže nemôžeš hovoriť v množnom čísle.
Btw. jankomur, hlavné sídlo vašej ally je úplne niekde inde odo mňa takže pochybujem, že keby "ste chceli" tak ma rozoberiete.
 

DeletedUser4452

Hosť
no neposlal, povedz mi ako mám poslať útok na 5 hodín? :) to by stihol zareagovať aj mŕtvy.. no a právo hovoriť v množnom čísle mám, pretože som aktívnou súčasťou tej ali...
 

DeletedUser

Hosť
Máš 613 BB (z toho 200 útočných) takže o aktívnej účasti by som radšej pomlčal.. :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Huntsman,asi ľahko,keďže to nieje spomalený svet s jednotkami ako Xi,bol by som už dávno rozobratý? haha :D o tom je spojenectvo,aby ti pomáhali a aj ty im,nieje to o tom že sa ubrániš sám,btw zase si urazený? :D
 

DeletedUser

Hosť
Zase som urazený ? :D spojenectvo je fakt o tom aby si pomáhali ale uvidíš, keď na teba začne niekto útočiť tak zase sa na to vysereš ako na Mu.. :) milujem keď niekto vypisuje o sebe aký je boss keď je v top alli :) ale uvidíš, keď uvidia aký si neschopný tak ťa (v lepšom prípade) vyhodia.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore