Kaviareň sveta Omega

DeletedUser4133

Hosť
Mna najviac dostava ta lienka, nepoznam jedneho cloveka na Omege ktory by na nu povedal pekneho slova
smiley_emoticons_lol.gif

P.S. To ako solzo casuje utoky je minimalne podozrive
 

DeletedUser5778

Hosť
Ja som chcel ist do aliancie lamky, na zaciatku sveta tam ma nevzali tak som skusil u vas vy ste ma nevzali tak som chvilu hral sam a potom ma vzali lamky, neskryvam sa, komunikujem, pomaham, utocim,... o hliadke ti kludne poslem do ss co hovoria o tejto aliancii kamarati ktorych tam mam, ze ta tam taha zopar hracov a pod.
 

DeletedUser5598

Hosť
Tak ma to nauc ako sa to robi mozno este niekde vyhrabem ten screen ako islo na saleneho 7 utokov a kazdy mal dopad tu istu sekundu
smiley_emoticons_lol.gif
Fakt akot orobis chcem sa priucit...
však čo ako robím... akože keď mi to padne sekundu pred tak to mam stiahnuť a poslať znova?? nechápem... proste stlačím tak isto ako ty...a keď sa mi nepáči čas, jednoducho to stiahnem a pošlem znova... keď máš dobrý pc a net tak to stihneš aj 4x... keď som na pc v práci tak sa mi chce plakať jak je to pomalé, lenže ok ty vidíš screen útokov... lenže za ďalšie nevidíš 4-5-6 útokov ktoré ani nepošlem lebo mi ušli a podobne... par ľudom som už poslal aj video :)
 

DeletedUser4034

Hosť
Ja som chcel ist do aliancie lamky, na zaciatku sveta tam ma nevzali tak som skusil u vas vy ste ma nevzali tak som chvilu hral sam a potom ma vzali lamky, neskryvam sa, komunikujem, pomaham, utocim,... o hliadke ti kludne poslem do ss co hovoria o tejto aliancii kamarati ktorych tam mam, ze ta tam taha zopar hracov a pod.
no daj kto to od nočnej píše :D ja čo viem tak sa tam maju veľmo dobre
 

DeletedUser5598

Hosť
A ešte dodám že celkovo sa mi páči ta uplakanosť o tom že mám bota a podobne, a pritom som na supporte predpokladam pri tych uplakanych hracoch ako vaxo saleny kazatel alebo pomstitel alebo ako ho vlastne volať každý tyzden aspon 4x...

waaaou a je strasna sranda ze stale hram... a stale a stale :) čim to asi bude??

jaaaj jasne, to bude tym že ako uz chlapci povedali mám známosti na supporote hahaha :) to už fakt nič kreativnejsie ich nemohlo napadnuť??

snad si to tu precita nejaky človiečik zo suporttu, tak prosim ťa/vás napište tymto lamám že ziadne znamosti ani nic podobné nemáme a prosim vas preverte ma znova a znova a znova a prosim vas dajte sem potom vysledok nech už mam s týmito uplakancami konečne pokoj, lebo im nestíham kupovať vreckovky.... ďakujem,.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Nikdo nemá žádné známosti, tebe nevyjímaje. Tým se skládá ze tří členů - Cronyho - pro hráče nemožné se s ním seznámit - mě a Alyssum, přičemž oba jsme výpomoci z jiných verzí/her. Samozřejmě nyní opomíjím, že i kdyby nějaká známost byla, tak na to opravdu nikdo nehraje.

A co se týká užívání BOT systémů... ano, pokud hráč jmenovitě hlásí někoho z podezření na BOT, tak je to ručně prověřeno (opravdu se to dá zjistit i ručně, jen je to makačka), NICMÉNĚ, všichni jsou nepřetržitě kontrolováni automatizovaným systémem, který vyhodnocuje, nakolik je jejich četnost požadavků na server ohledně různých typů akcí reálná a co už přesahuje lidskou kapacitu. Automatizované hlídání znamená i automatizované trestání.
 

DeletedUser5778

Hosť
aký je trest za bota?

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 

DeletedUser5599

Hosť
Tak záleží na druhu. Můžeš dostat poprvé 3 dny, podruhé také 3, pak trvalý ban (nevím, jestli poprvé je s ochranou, pak bez nebo je i 1. bez), nebo rovnou globální vyloučení (trvalý ban na všechny světy, které hraješ a chtěl bys hrát).
 

DeletedUser5598

Hosť
Nikdo nemá žádné známosti, tebe nevyjímaje. Tým se skládá ze tří členů - Cronyho - pro hráče nemožné se s ním seznámit - mě a Alyssum, přičemž oba jsme výpomoci z jiných verzí/her. Samozřejmě nyní opomíjím, že i kdyby nějaká známost byla, tak na to opravdu nikdo nehraje.

A co se týká užívání BOT systémů... ano, pokud hráč jmenovitě hlásí někoho z podezření na BOT, tak je to ručně prověřeno (opravdu se to dá zjistit i ručně, jen je to makačka), NICMÉNĚ, všichni jsou nepřetržitě kontrolováni automatizovaným systémem, který vyhodnocuje, nakolik je jejich četnost požadavků na server ohledně různých typů akcí reálná a co už přesahuje lidskou kapacitu. Automatizované hlídání znamená i automatizované trestání.

mozete ma prosim preverit ?? uz ma nebavi dennodenne urazane a osočovanie s tym ze mam bota a bla bla bla bla bla .... a dat vysledok sem?? je to mozne?
 

DeletedUser5762

Hosť
Solzo solzo :D že ta to baví :D Ty si aký borec :D nauč ma tak časovat :D
 

DeletedUser5762

Hosť
prid do zvolena kludne ti to ukazem, a na cestu ti zabalim pakel tesco vreckoviek
Nikto to nedokaže časnut na sekundu presne ešte aj podpori . Povecte či sa to dá . Lebo ja viem že sa to nedá . A keby to bolo 1X tak poviem si chlpaec mal asi štastie ale to je tak stále . Neverím ti nič .
 

DeletedUser4167

Hosť
Rôzne typy pomocných programov sa na grepe vždy vyskytovali. A netvárme sa že nie. Veľa hráčov bolo za to potrestaných ale boli takí ktorí potrestaní nikdy neboli...
Ani support tomu na 100% nezabráni.

Na grepe je fajn že sa tam hrá s reálnymi a normálnymi ľudmi. len škoda že poniektorí sú takí dutí a nadutí...

smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5778

Hosť
Trolerko, teba vidimi skoro vsade a vsade mas rychly koniec :D
 
Hore