Kaviareň sveta Omega

DeletedUser5366

Hosť
Je celkom sranda ze za vsetky svety som max 2x prestupil a na omege ani raz ale vy viete vsetko lepsie :)
A skončil som vždy koli tomu ze som nemal čas aj sigmu len tak tak som dohral
 

DeletedUser5778

Hosť
Hej len vzdycky zacnes svet a nikdy ho nedohras no.. mal by sisi ten cas spravit ;)
 

DeletedUser5366

Hosť
Tento svet by som dohral lenze museli dat pakt s Nocna Hliadka tak som ODIsiel
 

DeletedUser5366

Hosť
Jop ale aj tak boli prázdniny a nechcel som doma presediet
A najviac má dostalo keď sa tam objavila lienka
 

DeletedUser5778

Hosť
čo máte všetci proti tej lienke? :D všade na nu len nadavaju čo pozeram :D
 

DeletedUser5790

Hosť
no, mně dost připomíná sportovního fanouška... čím víc (vůbec) za úspěchem stojí, tím víc vykřikuje, že jooo, jsme dobří :D sama ta lamička ale neuhraje nic :D
 

DeletedUser5366

Hosť
To čo robila na sigme aj s nějakými kumpanmi tak to som nikdy nezažil jak na SK tak na CZ..

Inac aersto nehrál si s ňou náhodou? Za Flakaren , aspoň tuším
 

DeletedUser5790

Hosť
nehrál, díkybohu :) stačilo mi číst diskuzi Rho tady na fóru a zvedal se mi žaludek nehorázným způsobem
 

DeletedUser5790

Hosť
všakv poho, je můj problém, že si mě pletou s Aerisem :D
 

DeletedUser5478

Hosť
trolerko o tom co sa dialo na sigme by som radsej pomlcal pretoze som tam bol a nebolo tiez pekne co robila tvoja aliancia tym ze sa zobudim rano a pozrem sa na grepolis a zrazu dvaja hraci od nas prestupili k lamam bez toho aby co len slovo povedali
nikoho sme tam nedrzali na silu keby povedali hraci ideme k lamam leb tu sa neda hrat zle vedenie la aliancia nikto nepomaha zberiem to lebo hracou nemozes drzat na silu ked nechcu ale takto??? stred nasej aliancie kde sme sa drzali len tak tak co ste nas mali na lopatkach co priznavam ale na niektore ostrovy ste sa nemohli dostat tak sa to urobilo tak. co sa tyka teba trolerko tak aj na sigme ak si dobre pamatam si nebol velmi pri nas a drza si sa tak trosku v pozadi.
co sa tyk lienky neviem co sa tam stalo na tom svete lebo sme asi 10 hraci dali jeden cas reset tak fakt neviem co sa tam stalo ale pokial som tam bol tak som hral proti nej a mal som co robit a obracat sa ked na mna utocili branili sme sa tam asi traja 4 hraci a bola tu skoro cely den. a este som si s nou tam pisal a bola v pohoe ziadna namyslenost alebo urazky na mna alaebo alianciu takze v pohode
aestro grepolis sa hra timovo a timovo mozes nieco dokazat ci vyhrat svet alebo si ta ludia zapamataju ako dobreho bojovnika aj ked nevyhras. sam nedokazes nic bez aliancie
a tebe kazatel??? ty by si sa mal zamysliet nad tym preco hraci s tebou velmi nechcu hrat v jednej aliancii.ale vies co vlastne chcu nakolko kazdy svet co hras si menis nicky ako na beziacom pase a hraci nevesia niekedy kto si. lamka 1 nepostradatelny kazatel a neviem kolko ich este bolo. u mna si nula ktora sa len skryva za alianciu kedy sa dari a ked nie tak jednosucho ujdes ako na kazdom svete co si hral. a to nehovorim ako sa spravas k ludom aky si
pamatas na psi??? naschval som sa dostal k tebe na ostrov aby som ti dal pocitit ze si nula na grepolisa a palil som ti mesta a aj preberal bez problemov. ked som ti zobral mesto zacal si kydat na alianciu ze ti nepomoze a tak ale nepozrel si sa na seba ze nedokazes hrat a dokonca si ani priznat ze si hrac ktory hra a skryva sa za hracmi co tahaju alianciu
na phi si hral so mnou co bola opat chyba ta zobrat ale ked si mi uz plakal do sprav alebo na fb aby som ti ddal sancu tak som sa opat zmylil a to tym ze si mal asi 4 mesta cez den si vycistil jeddno mest oa zrazu podme vsetci idem sadnut posielajte utoky a podpory a ty si poslal jedine kolonizacku a ludia starajte sa. a ked si nesadol len si zacal kazdeho ociernovat a kydat na nich ze su neschopny a tak. potom si odisiel z aliancie a najhorsie bolo ked si mi zacal naddavat na deti a manzelku to bol vrchol vsetkeho z tvojeje strany
opat sme zacali hrat na omege bol si tusim v predatoroch a ked sa nedarilo si mi pisal a pchal sa mi do zadnice aby som ta zobral ale ja som uz nezabudol a povedal som nie. hned na to si sa skryl pri vaxovi u lamiek. pokial nieco chcem ze chcem ist proti niekomu tak nezmenim nazor hned po chvile co ta odmietne clovek ale nie ty si sa isiel rychlo skryt k nim. ale ved co ine sme mohli cakat od teba

A VAXO A LAMKY AJTE SI POZOR NA TOHTO HRACA ABY STE NEBOLI SKLAMANY AJ VY Z NEHO NAKONIEC AKO VELA LUDI NA INYCH SVETOCH
 

DeletedUser5790

Hosť
o lamku skutečně ještě někdo má zájem? skutečně se stále nachází někdo, koho nezklamal? že on jim vykecal díru do hlavy, jak se změnil? to píše furt :D
 

DeletedUser4133

Hosť
Ako to tunak vyzera? Mal som to celkom dobre rozohrane ale resetol so pred casom
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
Hore