Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser

Hosť
Ale no.
Zas netreba každému hneď veriť.


Ale no, taká to bola pekná predstava, žeby zmenili takto systém hry, len mi povedz, žeby si taký nechcel?
Rýchlejší, akčnejší a jasnačka, žeby tam bol aj nový systém v chránení slabších hráčov. Nech tá rýchlosť nie je až taká zdrvujúca.
 

DeletedUser3830

Hosť
Nevies ci sa na nejakom svete (nie len slovenskom) planuje verzia 1 ? Lebo toto je otravne...
 

DeletedUser

Hosť
:D nie, teraz už neviem.

Ako teraz píšem vážne bez žartov, potom ako som skončil aj s Epsilonom, tak istý čas som ešte vyzvedal, či sa nechcú vrátiť k verzií 1.
Ale vtedy bola odpoveď že nie, INNO o tom neuvažovalo, nedávno sa spustili svety s verziou 2.0 a ešte nevedeli aké to bude neskôr.

Teraz už neviem čo ako :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Treba asi znovu napísať INNU, že aký je problém, možno potom sa spamätajú!!!
 

DeletedUser

Hosť
ale tým už stúpli peniaze do hlavy a stále ich chcú mať viac a viac a viac :D
 

DeletedUser4452

Hosť
ale tým už stúpli peniaze do hlavy a stále ich chcú mať viac a viac a viac :D


no však..:) keď ich chcú mať viac a viac tak treba niečo robiť aj pre zábavu hráčov..:)

a aby nás sultan nevyhodil - ako to vyzerá na lambde? je na forku niekto kto to tu hrá?
 

DeletedUser

Hosť
Sultána som tu tých pár dní čo tu píšem nevidel, inak by som tu už asi ani nebol :D

Presne, len to treba INNU asi napísať, možno im tam niekto sedí na kábli a nedopína im to :D


Však ja hrám, mám Palantír účet a už skoro 1 000 bodov a to ani nestaviam a ani nerabujem :D ide to samo :D

ale pracujem na časopise ohľadom Lambdy, dnes by som už mohol niečo aj hodiť, ale asi počkáme na to, kým to bude všetko hotové, uvidíme čo Obrtlik napíše :)
 

DeletedUser4452

Hosť
no nie všetci sú zlatkári... ale nebudú súhlasiť so zmenami.. ale musí byť vždy všetko podľa nových?
 

DeletedUser3830

Hosť
No na kappe je to možno inak, no na Thete som vélice hrdý že som pár takých spomínaných pánov predbehol :)
 
Hore