Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser

Hosť
Při vzpouře se dělá celkem levně chaos, na dobývání musíš posílat fake kolonky, útoky, podpory... a vzpoura až tak pro individuály také není. Na to, abys udělal sám díru do světa, musíš buď jít po lamách, protože jinak bys musel mít všechna města off, protože čekat 12 hodin... to tomu člověku rovnou můžeš napsat, že ho chceš dobýt... a zase riskovat, že tě někdo jiný vymele a čekat na kolonku, když jí pak ani nemůžeš sestřelit a nemáš čím se před ní bránit? :-O


To je v tom, že podceňujete vzburu, ako keby sa na vzbure nerobilo to isté. Neposielali sa fake útoky, kolonizačné lode atď.
Keď máš systém na vzburu, tak aj pre jednotlivca je jednoduché dokázať aj skoro nemožné.

omylom... matotovi sa to nepáči na vzbure..:)

no hej, ale akým omylom? lebo stále neviem akým omylom ti pri vzbure môže spoluhráč zostreliť OL :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
no hej, ale akým omylom? lebo stále neviem akým omylom ti pri vzbure môže spoluhráč zostreliť OL :D


nie pri vzbure..:) dobývaní..:) pomýlil som sa..:)

a áno, ľahšie sa dobýjajú 2 mestá pri dobytí ako pri vzbure..:)

a Lanci, nie vy podceňujete dobývanie? :) ale to je jedno..:) nikdy sa nezhodneme..:)
 

DeletedUser

Hosť
To je v tom, že podceňujete vzburu, ako keby sa na vzbure nerobilo to isté. Neposielali sa fake útoky, kolonizačné lode atď.
Keď máš systém na vzburu, tak aj pre jednotlivca je jednoduché dokázať aj skoro nemožné.
Jo, jenže na to abys udělal aspoň nějaký bordel, stačí vyvolat vzpouru a obvykle se tam ženou podpory... kdežto na dobývání je plno flegmoušů, kteří útoky moc neřeší, dokud nejede kolka :) a pokud se na tebe spikne pár hráčů a jsi jednotlivec, nemáš šanci... protože pokud chceš dobývat pořádné hráče, kteří obvykle mají aspoň průměrnou ali, tak se prostě nečapeš s jen pár off městy. :)
 

DeletedUser

Hosť
Jo, jenže na to abys udělal aspoň nějaký bordel, stačí vyvolat vzpouru a obvykle se tam ženou podpory... kdežto na dobývání je plno flegmoušů, kteří útoky moc neřeší, dokud nejede kolka :) a pokud se na tebe spikne pár hráčů a jsi jednotlivec, nemáš šanci... protože pokud chceš dobývat pořádné hráče, kteří obvykle mají aspoň průměrnou ali, tak se prostě nečapeš s jen pár off městy. :)


Obvykle sa tam ženú podpory, ale pokiaľ vyvoláš niekoľko povstaní, tak kde pošleš podpory? Jeden hráč ti u piatich hráčoch v jednej aliancií vyvolá povstania, hodí tam ešte dobrý čas, keď počíta s tým, že u spia, alebo sú v škole atď. a kým dotyčný bude online už ti pár hodín ubehne a tak isto ti tie podpory neprídu hneď. Takže ako hovorím, pokiaľ máš premakanú stratégiu a taktiku, nič nie je problém :)

Pokiaľ sa na teba spikne pár hráčov :D Na mňa sa spiklo pár spojenectiev a o mesto som nikdy neprišiel, či na Gamme alebo na Epsilone kde som hral viac menej Solo a bol som pekný terč - teda skôr to bolo provokačne, aby som získaval body do deffu a rýchlejšie točil víťazné procesie :D


Kebyže si aspoň raz videl krátky film o mojich útokoch, či už na jednotlivcov, či už na spojenectvá, či prípadne vtedy keď som sa bránil ja, potom by si pochopil Čaro vzbury :)
 

DeletedUser4452

Hosť
v živote sa nezhodneme - jednému vyhovuje to - druhému ono. pravdou je, že by tam mohlo byť dobývanie, lebo by to bol už 9 vzbúrenecký svet...
 

DeletedUser

Hosť
To je potom jiná, když počítáš s tím, že dotyčnej pracuje nebo chodí do školy.
 

DeletedUser3830

Hosť
Aspoň tie screenshoty si mohol uložiť pre budúcu generáciu :D
 

DeletedUser

Hosť
To je potom jiná, když počítáš s tím, že dotyčnej pracuje nebo chodí do školy.

Každý stratég počíta so všetkými možnosťami, moment prekvapenia a chaos je základom úspechu :)


Aspoň tie screenshoty si mohol uložiť pre budúcu generáciu :D


však nejaké tie screenshoty boli uložené, lenže tie sú v mojom PC na Slovensku a ten pred tromi týždňami doslúžil :D Dožil sa cca 6-7 rokov a naposledy vydýchol :D
 

DeletedUser

Hosť
Si nemyslím, že by se jim zdála výnosnější vzpoura... ono všeobecně hráči měli odpor ke všemu týkajícímu se 2.0 :D a to bude asi trvat do teď.
 

DeletedUser3830

Hosť
Ale tí čo nehrali 2.0 Nevedia že sa to dá zvládnuť aj bez zlata
 

DeletedUser

Hosť
A Lanci... Obľúbil som si ťa, vieš dobre zastávať čaro vzbury :D
 

DeletedUser

Hosť
No tie naše fešandy :D :D
images
 

DeletedUser3830

Hosť
Ok uz o tomto stacilo lebo nase hlavy budu nad Sultyho kozubom :D
 
Hore