Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5306

Hosť
Keby začne event na novom svete bolo by to na nič. :) Tí čo si stavali armu si ju rovno rozbijú a nezískajú s tím nič pretože nepriatel dostal všetko z eventu.
 

DeletedUser5660

Hosť
Anych pravdu řekl, tak bych byl dosti naštvaný, od včera jedu jen farmu nahoru až do dneška, abych měl kam skladovat jednotky z eventu, kdyby ten event nebyl, tak by mě to dosti posunulo dozadu .. Což k tomu, ještě aj na armu jsem prdel ..
 

DeletedUser1824

Hosť
Každí sa na event spoliehal. Ak nezačne, nebudú žiadne boje zo začiatku.
 

DeletedUser1824

Hosť
Vážení hráči,

februárový event "V mene Demeter" začne na najnovšom svete SK Grepolisu (Chi) neskôr ako na ostatných. Dôvôdom je, že svet musí byť minimálne 7 dní starý, aby odmeny z eventu príliš nevplyvnili vývoj sveta. Na tomto svete preto začne event až 15 02.2016 o 10..00 hodine ráno a potrvá do 26.02.2016 do 23:59 hodiny.

Berte prosím na vedomie, že nebude možné získať ocenenie "Nakŕm všetkých" kvôli oneskorenému začiatku.

Ďakujeme za pochopenie.

Grepolis Team

smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser5306

Hosť
Ja som sa na event nespoliehal a nejakú armu som staval pre istotu. :D Ešte že tak. :)
 

DeletedUser5635

Hosť
Ja som rád, že bude neskôr, najradšej by som bol keby vôbec nebol :) ja eventy neznášam, lebo tý čo stavali armádu sú v nevýhode
 

DeletedUser5306

Hosť
Presne. :D A ja chcem byť vo výhode. :) Jak sprostý budem dávať výskumy na armu a všetko drbať do toho a oni sem drbú event kde všetci získajú armu zdarma. -_-
 

DeletedUser5660

Hosť
No já jsem možná i ve výsledku rád, udělám body a budu mít větší odměny .. :) A zdarma jednotky nejsou, jsou za zlatky .. :)
 

DeletedUser5637

Hosť
eventy su raz za čas dobre.... tu armu co si nakuzlis mas do 1-2 tyzdnov aj tak rozprasenu ;)
 

DeletedUser5635

Hosť
No a hneď si nakúzliš ďalšiu.... vždy sú eventy keď začína nový svet....
 

DeletedUser5660

Hosť
Ano, za zlatky, které si koupíš a podporíš tak hru .. :) Co třeba takto podpořit vývojáře ? :)
 

DeletedUser5660

Hosť
Tak to už je pak o povaze člověka a zda na to má :) .. Já jsem musel jít na brigádu, abych si mohl koupit zlatky .. :) Ale když něco hraji, tak na 300% né na 50 % :)
 

DeletedUser5306

Hosť
300 z 20 tisíc ? :D (Joke). Však jasné aj ja si niekedy zazlatím ale neni to vo velkom množstve možno 300 zlatiek len na dobitie administrátora atď...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4999

Hosť
kde sú tie časy, kedy neboli eventy ....
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
hralo sa ovela lepšie
 
Hore