Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5244

Hosť
Ako plánované, keď od nich dostal pozvánku každý, vrátane mňa a ja som teda rozhodne nič neplánoval?... Aj pár kamarátov dostalo od nich pozvánku.
 

DeletedUser5660

Hosť
Co vím, tak berou kde koho, takže možná tohle plánovali :) ..
 

DeletedUser5306

Hosť
Podla mna ani nie. Idú na kvantitu... Majú tam málo dobrých hráčov... To bude ako Rotujúci Kedluben na Rhó. Bolo tam málo dobrých hráčov a zvyšok sa priživoval na ich sláve.. Bolo ich veľa preto boli prvý, odišli piati dobrý na dovolenku a rozpadli sa. Toto bude to iste uvidis po 3-4 mesiaoch mozno skor skoncia.
 

DeletedUser5635

Hosť
Ako zas určite 60i sa neloznajú, pozvánky rozdávajú ako každé sppojenectvo od začiatku ale majú aj niačo za sebou, tý ktorí to plánovali
 

DeletedUser5660

Hosť
Nevím, co mám chápat pod pozvánky rozdávájů ako každé spojenectvo .. :D Založil jsem nespočet aliancí a nikdy jsem teda nebral kde koho .. :) Nebo brát lidi stylem pošlu 20 pozvánek a za hodinu dalších 20 .. :)
 

DeletedUser5635

Hosť
A to akože zajtra začne zas event? To je teda pekná hovadina
 

DeletedUser5660

Hosť
Njn. něcím si vydělávat musí .. :D Třeba právě event bude to, co je rozdělí .. :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Počuj ty ideš proti vlastným?! :D Ved na nich leadávaš a si s nimi. :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Ale nic pomylil som sa sorry. :D som clovek myslel som ze si v legii
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3683

Hosť
Tak zatiaľ to je vynikajúce :cool: žiadny event sa nekoná. Len dúfam, že to vydrží a ani nebude.
 

DeletedUser1824

Hosť
Neviem prečo na Chi ešte nezačal. Nech začne teraz hneď alebo vôbec :D
 

DeletedUser5660

Hosť
Začne, na EN už začal, ale na žádném CZ ani SVK ještě není ..
 

DeletedUser5599

Hosť
Na nedávno spuštěných světech z nějakých důvodů aktivován není. Uvidíme, zjistíme víc. ;)
 

DeletedUser5553

Hosť
Ono by to na tomto novom svete bolo prakticky zbytočné, keďže by sa dostávali aj tak maličké odmeny,...
 

DeletedUser5660

Hosť
Tak zbytečné to není :) .. Aj tak to dá dost potvor a za tu dobu co je ten event, by jsi měl normálně už dost měst .. :)
 
Hore