Kaviareň sveta Beta

DeletedUser1720

Hosť
ja to dobehnem a si spominam na tvoj prispevok co si kedysi napisal ze nie vzdy pises pravdu tak neviem preco ale ti neverim
 

DeletedUser

Hosť
jj lebo ja potrebujem aby nasi utocili na teba zrovna ked ty sa rozhodnes ze emigrujes do cile aby si si nechal napichat kolagen :D
vies smutne je to ze sam som sa pytal co je s tebou vasich lebo ze sa mi to nezda ale asi som si robil prehnane starosti lebo podla teba cakam len na to aby som zistil pokutne kedy ty zmiznes aby na teba zacala akcia :D ako vies sklamem ta ale naozaj nedosahujes ani zdaleka taku dolezitost na bete a ani pre mna aku si asi myslis ze mas :D
mal som milon inych vecy na starosti ako bolo planovanie prechodu na SH neviem ci si si vsimol ale plan obsahoval 4 cele ally spolupracu kooperaciu logovanie spravy diplomacia a podobne naozaj som sa nezaujimal o to ci a kedy si tu ty ;D priznavam je mi to uplne jedno
hehehe miro ty nedobehnes ani keby zacneme cuvat :D
 

DeletedUser1720

Hosť
dobre som si tu rozpravku precital ale stale ti neverim no boa na sh mame s vami pakt asi tam koncim
 

DeletedUser

Hosť
ano to bude velka skoda ked tam ty skoncis vsetci to olutujeme :D
mne je jedno civeris to ma vobec netrapi
 

DeletedUser

Hosť
myslel som si miro že si daš ešte na čas a budeš mať dovolenku trochu dlkšie a šak môžeš prejsť do inej ally na SH a môžeš utočiť na koho chceš :D
 

DeletedUser

Hosť
a pokial si nezistil ze sa ti pacia zeny sa ti pacili muzi hej :D logika
ale sak v pohode :D
 

DeletedUser

Hosť
ani nie :D a to o tom je pravda mal si v srdci veľa spojenectiev a chlapcov :D
 

DeletedUser1720

Hosť
hlavne tych chlapcov
wasd uz aj viem preco :D lebo vsede kde som bol si bol aj ty :(
 

DeletedUser1720

Hosť
myslel som obrazne ale to uz nechaj tak mysli si co chces

a nepochopil si vsdade kde bol tam kde ja bolo na hovno
 

DeletedUser1720

Hosť
trosku srandy som mal rano ked som dosiel za grep a vydel tie tvoj kinder utoky na prebratie mesta
 

DeletedUser

Hosť
nemal som čo robiť :) taka menšia srandička :D
dnes by sa dalo odklikať aj narodeninova party a divadelna hra
 
Hore