Kaviareň sveta Beta

DeletedUser

Hosť
ok ok ale najviac maš štvu tie erinie :(
ok tak kolonizovanie či asko sa to vola
 

DeletedUser

Hosť
a začít používat soukromé zprávy...!!
na vaše sprosté projevy není nikdo zvědavý, kdo to má pořád mazat?
 

DeletedUser

Hosť
ale to by som rychlo dostal ban :D oby dvaja
ss to sme skušali zle to dopadlo
 

DeletedUser

Hosť
no co betaci zase nejak mrtvo ;D
ale uz som aj ja hrdinsky strateg :D konecne
kedze system mi nechcel uznat mesto co som zalozil davno tak som musel zase ;D
 

DeletedUser1879

Hosť
no mne systém nechce uznať ani ostrovného vládcu, čo som obsadil ostrov pred mesiacom, tak hádam nebudem musieť obsadiť ďalší :D
 

DeletedUser

Hosť
tak podla vsetkeho ho netreba staci ten pan alebo vitaz sveta ;)
podla dnesnych sprav co mam z ang ;)
 

DeletedUser

Hosť
ty maš štastie aspoň si si nedohukal priemer ja som založil mesto a do 2 dni mi ho zobral kronos :DDD
 

DeletedUser

Hosť
ty si :D to kedy ani neviem ze si toto robil :D
zachvilu budeme stavat vsetci :D mesta na Sh
 

DeletedUser

Hosť
tak v tom novom preklade :D na vstup bolo ze iba naunavny bojvnik zo ma hrdinneho stratega moze do Sh
ja viem co sa pisalo predtym ale istota je istota ;D
 

DeletedUser

Hosť
myslel jsem že jsme tu informaci korigovali i tady..
asi to bylo jen na cz.. minimálně v ticketech jsem to lidem říkal..
 

DeletedUser

Hosť
neviem ja som ticket nepisal ;)

ale na sk fore je to stale napisane takto

Vážený hráči,
Oznamujeme vám, že v Grepolis začala nová éra bojovania a dobývania. Bojovníci ostria svoje meče, vládcovia spevňujú obranu miest a bohovia si pripravujú svoje kúzla, keďže už vedia, že prvý Svet hrdinov bude spustený už 1.3 a ponesie názov Achilles. Len skúsení bojovníci, ktorí obdržali cenu Hrdinský stratég môžu v tomto svete bojovať. Viac miest na začiatku hry, viac technológií k skúmaniu a úplne nový boh čaká na hráčov, ktorý sa odvážia vyraziť do nového sveta.

ja viem ze sa hovorilo ze to staci aj pan sveta ale vieme ze obcas clovek mysli z proste okolnosti to zmenia takze ja som pre istotu ziskal aj stratega lebo bolo by neskoro keby zacne SH a ja nemozem prejst pretoze tuto cenu nemam nezabralo mi to vela casu a nejak ma to az tak neobtazovalo tak som to ziskal pre uplnu istotu

ale teraz pri pokuse prihlasit sa na ang SH

Requires one of the following awards on a warrior world: Heroic tactician, Victor of the world or Ruler of the World

cize som si uz bol isty ze nemusi byt strateg ale staci pan sveta (tak aj mi bolo jasne ze sa moc nepocita ze ten co ma pan sveta nema hrdinskeho stratega )

v celku som si pre istotu tuto cenu spravil a predchadzal som moznym problemom :) uz dopredu ako potom aj vas spamovat ze nemozem prejst do SH aj ked mam pan sveta ale nemam stratega (pri ktorom mi nechcelo uznat zalozene mesto lebo to bolo davno :) zalozil som svoje druhe mesto na hre pametam si to do dnes ;D pretoze som to prezival)
 
Hore