Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser

Hosť
kleopatru z turca som bol pozriet v trnave na vareni gulasu a nejavila o mna zaujem ale musim uznat je to kus zeny :D :D :D
tak neviem ak je tu ina slecna co by sa ulakomila :D :D
hor sa stavat tie budovy
 

DeletedUser

Hosť
Skús basku :D napíšem ti to pre istotu v SS :D na grepe :D ona je dosť tajomná, o nej viem iba to že sa volá barbora.
 

DeletedUser1879

Hosť
no môžeme vyhlásiť, že nech záujemkyne o farmára skipiho mu pošlú ss, mužov prosím aby písali až v prípade, že sa nenájde žiadna žena.
 

DeletedUser

Hosť
ano v tom pripade aj muzi ak sa nenajde ziadna zena a ak ani muz tak potom tvory ako luck :D v poslednom kole
inak tusim je par peknych zien aj na svete hrdinov ;D
uvidime ci ich zaujmu moje utoky ;D
 

DeletedUser

Hosť
Prepáč skipi musel som sa ponáhľať na futbal napíšem ti teraz.
 

DeletedUser3132

Hosť
Vidis skipi han ty napise takze mas uz jedneho teraz len dufaj ze splasis aj nejaku babu tam :D ale zaujimalo by mako poslem celosvetovu SS?? :D
 

DeletedUser1879

Hosť
no mne už jedna grepolisáčka napísala, tak ja sa nezapojím skipi ale ako vidím už máš záujemcov tak ani netreba :D
 

DeletedUser2189

Hosť
peto spravu po svete posles tak,ze do prijemcov das mena vsetkych hracov na svete:D
 

DeletedUser

Hosť
noo han ano ale je mlady este aj na mna :'D
musim tie babenky splasit na tom SH na tie moje velke vojska ;D
 

DeletedUser

Hosť
Hah, veľké vojská? A aj mňa by zaujímalo ako sa to tak posiela.
 

DeletedUser

Hosť
no generator mien a podobne tu asi vela ludom nic nehovori ;D
ale radsej navod davat nebudem lebo spam by sa siril asi raketovou rychlostou :D
 

DeletedUser

Hosť
hoši zkuste se v kavárně světa Achiles držet světa Achilles.. v Mauricioně klafárně si můžete klafat..
 

DeletedUser3132

Hosť
Sultan ty tu stale netoc o SPAMOAVNI minule som ta nacapal na hruskach!!! :p
podalsie na svetovu HS som sa pytal preto lebo na Achilovy hladame skipimu babu! :cool:
NFS no vsetky mena a nahodou dakoho vynecham a ma zazaluje!! co potom?? :D
no a ty bojovnici na Achilovy by mohli spomalit kde sa ponahlaju ja ich chcem dobehnut a vzdy maju tolkoraz viac attack bodov nez ja ale som ajtak 13 :p a tie lamy co utocia namna :D :D :D mimochodom dnes to odomna schytal aj skipino :D
 

DeletedUser

Hosť
Škoda že sa tu nezobrazujú "repoty s útokov" spravili by sme si takú tému a tam by sme riešili kto poslal najkrajší útok :D
 

DeletedUser

Hosť
no tak teraz ludia nezverejnuju utoky moc :D to je jasne ale urcite by sa naslo mozem sem nieco nahadzat ked tak :D
pokrednem ostatnym a idem na to :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale bolo by to fajn :) a Sultan nehnevaj sa ale pripadá mi to tak že pre teba je všetko spam, a aj tak sem píšeme iba mi 5/6 ľudia tak by sme mohli kecať o čom chceme kým sa "nezunuvajú" aj ostatný :D
 
Hore