Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser

Hosť
tak sa nam tie boje celkom pekne zacali :)
inak pekny pondelok :D
 

DeletedUser19

Hosť
Začalo to teda pekne :) Trochu rozdiel oproti normálnym začiatkom kde sa dá jednoducho hoplitmi masakrovať lamám šermiarov :) Tu nikdy nevieš na akú armádu narazíš. Na SH som však prišiel len pozrieť a svoj cieľ som si už splnil takže čoskoro moje mestečká asi niekomu odovzdám :)
 

DeletedUser

Hosť
neodovzdas ja ako tvoj veducy ;D a velitel a mentor a vzor ;D ti len tak lahko nedovolim odist ;D este par lam musis zmasakrovat ;D
 

DeletedUser

Hosť
Ako tu už niektorý spomínali "podmienky boli veľmi ľahko splniteľné, zvládla by to každá lamma".
No rozbehli, už som dostal hneď na moje mesto 8 útokov a iba dva prešli, ale moje ZL zaberajú :D
A pekný ponďelok.
 

DeletedUser19

Hosť
Na SH nie sú lamy ale hrdinskí stratégovia :) Akurát nechápem tú stratégiu resetnúť účet keď na nich ide prvý útok, na mojom ostrove to už dvaja spravili.
 

DeletedUser

Hosť
vsetko prejde kam ma :D otukavame sa zoznamujeme prebiehaju zasnuy dost nam uz ludi zosedlo ;D ajajaj nejaka epidemia
 

DeletedUser

Hosť
No, tiež nepochopím prečo sa resetujú ale s tým mi nič nenarobíme, a *Ares* sú tam aj lammy, inak by som nemal toľko obranných bodov keby neútočia mečmi, síce aj praky som dosť odrážal :D
 

DeletedUser1879

Hosť
nie nie to určite nebudú lamy, však to iba hrdinský stratégovia sa neboja aj mečmi útočiť :D

no veľa ľudí sa tam išlo len pozrieť a resetnúť sa nemohli skorej ako uplinula začiatočnícka ochrana, tak asi aj preto sa resetli pri prvom útoku :) no som zvedavý, či tam o mesiac bude viac ako 600 hráčov :D
 

DeletedUser1626

Hosť
Nakukli a reštartovali, to je presný popis situácie, zrazu sa objavili o dve moria odo mňa:)
 

DeletedUser3132

Hosť
majot ale tak tyto o ktorych vravis t yto su pravi Hrdinsky strategovia ked zbadali koho maju pri sebe tak sa resetnu kedze vedia ze tam uz sancu nemaju a tak utekaju :D inac diky uz viem ako sa prepisuje... samovyucba :D
ja sa doraz resetnem len este pozlostim par hracov na ostrove mojimy vrhacmy a bude :D
 

DeletedUser

Hosť
to je ako ten vtip ten kon nieje slepy ale odvazny :D

no to je cestvna kancelaria okraj mapy ;D a niekto si hradi zajazd sam ';D
 

DeletedUser

Hosť
ja ho presviedcam :D ale nechce a nechce aj so mu ponukol naruc svoju ;D
 

DeletedUser

Hosť
jasne aspon daco ale aj tak treba dotiahnut viac hracov ;D
 

DeletedUser3132

Hosť
snazim sa robit vela utoku chcem predbehnut Aresa :D skipiho som uz dal dole :D
 

DeletedUser

Hosť
ale ja som pestovatel psenice mna nieje tazke porazit ;D
staviam si tie budovy a polia a tak
 
Hore