Káva/čajík/vínko Zakynthos

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Wiliam Lycan

New Member
Juraj, všetka česť a vďaka za hru, hoci len krátku. Takisto nech sa darí aj v hre aj v reálnom živote. Si jeden z mála hráčov na Slovenskom grepolise, ktorých rešpektujem. Máš zaujímavú a jedinečnú stratégiu, ale to najhlavnejšie, máš charakterové vlastnosti, ktoré sú už v dnešnom svete rarita.

[A ibak je bez urážky človek s veľmi nízkym IQ, doslova hlupák, ak si myslel že sa nezariadim, tak aby mesto v žiadnom prípade nedobyl, a veru že tých možností bolo veľa a niektoré aj nad hranice jeho chápania. ]

Pardon, ale nedá mi to sa nevyjadriť.
Pán Bsk Nymtz,

určite ste hráčom, ktorý má svoje kvality a skúsenosti. Uhrali ste tento svet tak, ako ste chceli. Ale prosím Vás o jedno.
Nevyťahujte sa tu tým, že by Vás nikto dobyl, resp. nikto nedobyl Vaše mesto/mestá. Toto čo ste napísali, citujem: " Ja si nemám čo dokazovať, reálnu šancu prebrať mi ho ste nikdy ani nemali a aj keby sa vás spojilo 179 a mesto by ste prebrali, výpovednú hodnotu by to nemalo žiadnu :) " je absolútna hlúposť. Ide len o prebratie mesta nepriateľovi. Nič iné za tým nehľadajte. Nepodarí sa raz, podarí sa na stý pokus :). Takže klídek.

"Sebavedomie neznamená prísť do reštaurácie plnej ľudí a myslieť si že si najlepší z nich, skutočné sebavedomie je, keď prídeš do reštaurácie a nemáš potrebu sa tam s nikým porovnávať." ... čo tým chcel básnik povedať ? Ja osobne sa idem do reštaurácie najesť, užiť si jedlo, posedenie a neskôr odísť :). Nepotrebujem na to žiadne sebavedomie.

Ďalšia vec ... Ak si tu teraz mienite hádzať lichôtky s Vašimi spolubojovníkmi, tak si prosím vytvorte vlastné vlákno a kľudne si píšte zamilované správy o tom ako si seba navzájom neskutočne vážite.

A poslednou Vašou najväčšou devízou je, že i keď sa tak vehementne obhajujete a vyzdvihujete sa nad nás ostatných ako všetko viete najlepšie, stále sa neviete zmieriť s porážkou a názorom iných.
Myslel by som si, že práve hráč Vášho kalibru (ako ste napísal "vývojovo nadradený") sa cez takéto veci dokáže preniesť a nevypisovať na internete, kto je hlupák a kto nie :).

PS: Nad nikoho sa nevyvyšuj a pred nikým sa neponižuj ! Peace
 

DeletedUser3472

Hosť
Veď mohol som aj takú možnosť zvoliť, ale potom by ste mi všetci nemohli plakať do správ, len ma udivuje ako ste boli presvedčení, že mesto bude vaše. :) Účet v hre pod týmto menom mám od 3.3.2015, počet miest, ktoré mi niekto dobyl by si spočítal na jednej ruke a to sa o to snažili ďaleko lepší hráči než ste vy (nič v zlom, súdim podľa časovania). Ja si nemám čo dokazovať, reálnu šancu prebrať mi ho ste nikdy ani nemali a aj keby sa vás spojilo 179 a mesto by ste prebrali, výpovednú hodnotu by to nemalo žiadnu :) Len vidím, že svet čo svet mi idú ľudia oplácať staré krivdy, kedy som ich dobyl na starých svetoch (netuším či je to aj váš prípad), tak či tak je mi to smiešne :) :)
toto je to zdrave sebavedomie ? obycajny urazlivy egoizmus :D zeby som ti plakal do spravy ? hm ty si mne prvy pisal lebosom mal stiplavu poznamku....netreba si pliest pojmy s dojmami :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5876

Hosť
@Wiliam Lycan hah, je to môj subjektívny názor (áno aj napriek svojim kvalitám, nevlastním patent na objektívnosť :) ) to znamená, že s čistým svedomím a s pokojom v duši môžem nazvať hráča "hlupákom". Na to aby som mu mohol povedať retard alebo imbecil musí mať papier od lekára (aj napriek mojej obrovskej yntelygencyy a veľkého duchovného formátu, nie som schopný vyrátať jeho IQ, hoci úroveň Forresta Gumpa nemusí byť ďaleko od skutočnosti)

A poslednou Vašou najväčšou devízou je, že i keď sa tak vehementne obhajujete a vyzdvihujete sa nad nás ostatných ako všetko viete najlepšie, stále sa neviete zmieriť s porážkou a názorom iných.

s porážkou sa nemám ako zmieriť keď žiadna nebola a názor ostatných môžem brať do úvahy aj nemusím, je to individuálne.

Pekný večer Vilko!
 

DeletedUser5876

Hosť
@istar možno sa stretneme na nejakom svete v budúcnosti a budeš môcť ukázať kvality, takto len polemizuješ o niečom čo sa nikdy nestalo. Tak či tak, môžem garantovať, že skorej vyhrám Veľkú Pardubickú na somárovi bez jednej nohy, než ty mi zoberieš mesto.
 

Wiliam Lycan

New Member
@Bsk Nymtz ... ak si myslíte, že nazvať človeka hlupákom alebo iným synonymom je v poriadku, tak ste veľmi arogantný človek bez úcty k druhým. Váš subjektívny alebo objektívny názor v tomto prípade nehrá rolu. Nie ste o nič lepší, ako my ostatný. Nemáte právo nadávať druhým akýmkoľvek spôsobom, pokiaľ ich nepoznáte natoľko, že si to môžete dovoliť.

Máte bohatú a vytríbenú slovnú zásobu s ktorou ohurujete ... škoda ale, že píšete ako primitív (pardon za výraz, môj subjektívny názor :) )

Áno, nemusíte si naše názory brať k srdcu, ale ani my Vaše, keďže ste to práve sám napísal.

PS: Skúste sa nad svojimi vyjadreniami ešte raz pozastaviť. Mám totižto podozrenie, že Vaša arogancia a tvrdohlavosť Vám zatemnila úsudok. Pretože fakt píšete ako drzí pankhart bez úcty. Možno jedna za ucho by pomohla :). ( # subjektívny názor)

Peace
 

DeletedUser5876

Hosť
Milý Wiliamko,

Ďakujem za otvorenie mysle a odtemnenie môjho úsudku. Ospravedlňujem sa, že som dôkladne nepreukázal úctu všetkým osobám, ktoré si ju rozhodne zaslúžili. Som veľké sklamanie pre seba samého.

škoda ale, že píšete ako primitív (pardon za výraz, môj subjektívny názor :)
Tak nakoľko som nevzdelaný primitív, bez akejkoľvek vidiny lepšieho zajtrajška, ktorý ušľapáva odpad na vrchu smetiarskeho auta (aby sa tam toho viac zmestilo), musím uznať, že aj v tomto bode máte pravdu.

So všetkým rešpektom a úctou sveta

Bsk Nymtz
 

Wiliam Lycan

New Member
Milý Bsk,

ďakujem za prejavenú úctu a pochopenie môjho slova. Som rád, že ste si to uvedomili.

PS: To, že ste nevzdelaný som nikde nepísal. To ste dodali Vy :) .

Pekný deň.

S pozdravom Váš Wiliamko <3
 

DeletedUser3472

Hosť
@istar možno sa stretneme na nejakom svete v budúcnosti a budeš môcť ukázať kvality, takto len polemizuješ o niečom čo sa nikdy nestalo. Tak či tak, môžem garantovať, že skorej vyhrám Veľkú Pardubickú na somárovi bez jednej nohy, než ty mi zoberieš mesto.
to nebol prvy svet na ktorom som ta videl ...bolo ich uz viac ...nikde si nevydrzal ani mesiac...som aj vela napisal mozno par dni na zaciatku :D ktovie preco asi si STALE iba niekomu staval mesta hhh
ci zoberem ci nezoberiem je jedno asi ..je to buducnost ale minulost uz nezmenis :D
 

DeletedUser5876

Hosť
@istar Dohral som jeden svet a to Gelu a ten som zhodou okolností aj vyhral. Kdekoľvek som hral aktívne bol som vždy na vrchu rebríčka. To, že niekto dokliká divy, ktoré sú rok dopredu už rozhodnuté je jeho vec, ja taký nie som. Hrám do momentu, keď vidím v hre zmysel a mám chuť ďalej hrať. V prípade, že nemám, môj koniec je nevyhnutný. Poznám kopec hráčov, čo v živote nevyhrali žiadny svet a viem, že sú kvalitnejší hráči než veľa z tých, čo doklikali mŕtve svety bez nepriateľov. Meno tvoje poznám, nehral som proti tebe priamo, ale, na žiadnom svete si teda rozhodne nezažiaril, aspoň nie kde som bol ja. Nie si viac než definícia priemeru, možno aj to som pridal a urazil priemerných hráčov. A budem sa opakovať opäť, za tých necelých 6 rokov, čo mám tento účet, počet miest, ktoré mi niekto zobral by si zrátal na jednej ruke (doslova).

Pre mňa je definícia dobrého hráča, človek čo vie čo robí a vie prečo to robí. Charakterové vlastnosti nesmú chýbať, hráč čo preskakuje ako kurva z jednej ally do druhej automaticky u mňa stráca vážnosť. To, že vie časovať a má zdravý rozum je krásny bonus. Body či už stavebné, bojové alebo grepolis skóre, hah who cares zbytočná štatistika.

Tak či tak, nemám záujem ďalej predlžovať túto nudnú diskusiu o ničom, v hre mám veľa "nepriateľov", ale takisto sa tam nájdu desiatky ľudí, ktorých rešpektujem a rešpektujú mňa. S takými mi bola vždy česť hrať. To do ktorej kategórie sa chceš zaradiť ty mi je fuk, absolútne fuk.
 

DeletedUser3472

Hosť
@istar Dohral som jeden svet a to Gelu a ten som zhodou okolností aj vyhral. Kdekoľvek som hral aktívne bol som vždy na vrchu rebríčka. To, že niekto dokliká divy, ktoré sú rok dopredu už rozhodnuté je jeho vec, ja taký nie som. Hrám do momentu, keď vidím v hre zmysel a mám chuť ďalej hrať. V prípade, že nemám, môj koniec je nevyhnutný. Poznám kopec hráčov, čo v živote nevyhrali žiadny svet a viem, že sú kvalitnejší hráči než veľa z tých, čo doklikali mŕtve svety bez nepriateľov. Meno tvoje poznám, nehral som proti tebe priamo, ale, na žiadnom svete si teda rozhodne nezažiaril, aspoň nie kde som bol ja. Nie si viac než definícia priemeru, možno aj to som pridal a urazil priemerných hráčov. A budem sa opakovať opäť, za tých necelých 6 rokov, čo mám tento účet, počet miest, ktoré mi niekto zobral by si zrátal na jednej ruke (doslova).

Pre mňa je definícia dobrého hráča, človek čo vie čo robí a vie prečo to robí. Charakterové vlastnosti nesmú chýbať, hráč čo preskakuje ako kurva z jednej ally do druhej automaticky u mňa stráca vážnosť. To, že vie časovať a má zdravý rozum je krásny bonus. Body či už stavebné, bojové alebo grepolis skóre, hah who cares zbytočná štatistika.

Tak či tak, nemám záujem ďalej predlžovať túto nudnú diskusiu o ničom, v hre mám veľa "nepriateľov", ale takisto sa tam nájdu desiatky ľudí, ktorých rešpektujem a rešpektujú mňa. S takými mi bola vždy česť hrať. To do ktorej kategórie sa chceš zaradiť ty mi je fuk, absolútne fuk.
hahaha plno peknych kvetnatych slov ale stale len to iste opakujes ...ja to iste opakovat nebudem ale kludne si domysli tie iste vety ked chces mozno najdes niekedy odpoved...mne je jedno kde ma ty radis ako tvoj nazor je asi ako bzucanie much :D vyhovarat sa vies dobre teda to ti ide na jednotku :D ze ta peniaze dali aspon na uroven priemerneho hraca no to je sa cim chvalit :D
 

DeletedUser6380

Hosť
@trentline presne tak, nymtz a solzekin suverenne najvaci cheateri co sa tyka casovacich botov, a nymtz s tou jeho cheaterskou bandou nejaky dalsi Bsk tam bol, zidan12 a este niekto, vsetci casovacie programy, nastastie ti uz su z hry vonku pokial viem
 

DeletedUser5876

Hosť
Ani neviem načo vôbec odpisujem človeku, ktorý netuší o čom hovorí, nestojí o odpoveď, lebo v hlave má svoju vlastný nemenný názor. To, že ten názor je od pravdy asi tak ďaleko ako severný pól od rovníku je len detail.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore