Káva/čajík/vínko Zakynthos

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5935

Hosť
no ako to ide ludia dufam ze uz drtite , ja idem uz na full bir a to mi dalo nahodou aj daidalosa , kukam ze kopa znamych mien tu je takze bude masakra :) :) :)
 

DeletedUser3472

Hosť
bsk nymtz...hm radsej reset a nechat mesto jurajovi xD
 

DeletedUser5876

Hosť
Je to vtipné, ľudia ktorých prevýšim duchovne a skúsenosťami po každej stránke idú vynášať súdy hlavne, že dôvod mojej registrácie bolo vystavanie mesta Jurajovi :)

Pritom kto ma pozná vie že vzbury nehrám, a na dobývaní som schopný dlhodobo uhrať hru proti 15tim hráčom bez straty mesta.

Ďalšia vec keď hrám naplno, hrám aktívne a používam zlatky, čo 3400 bodové mesto evidentne nespĺňa na rýchlosti 4 po 5tich dňoch :)

Plus to ich časovanie k tomu by som sa rád vyjadril, to že sa dalo 8 ľudí dokopy v takejto fáze hry je pekné, ale časovanie hala bala 10-30 sekundové rozdiely je výsmech. "Hlavne to poslať a to že je to bezvýznamná fušerská cigánska robota to je už jedno, svoje sme si splnili" :) Niektorí tam asi nerozoznajú ani bozk od peknej ženy od olízania psom.

Na aktívnu hru nemám čas, preto ju hrať nebudem, a kto si myslí že som nemal iné možnosti než reštart mi je nasmiech :))

Som vývojovo nadradený každému jednobunkovcovi, vrátané tých ktoré sú schopné zapnúť grepolis, nemám chuť odpisovať jednotlivo na správy, preto koho sa to týka napíšem takto verejne. Inak hráči čo drú pozíciu len cez aktivitu a stavbárčenie, ktorí nemajú šajnu o nejakej stratégií alebo hlbšom zmysle hry a aj napriek tomu považujú samých seba za dobrých hráčov sú pre mňa skvelá komédia. Najhorší je hlupák, ktorý ani nevie čo nevie.
 

DeletedUser3472

Hosť
veru tak dobra vyhovorka musi byt dlha, okorenena vsemoznymi urazkami na "urovni" aby chlapec akoze ukazal ze je nieco viac ....hrat cez prachy za zlatky hm tlieskam ti to je hrdinsky vykon hodny majstra :D
stare dobre casy ked grepo este nebolo o biznise ale o ludoch :D
 

DeletedUser5876

Hosť
veru tak dobra vyhovorka musi byt dlha, okorenena vsemoznymi urazkami na "urovni" aby chlapec akoze ukazal ze je nieco viac ....hrat cez prachy za zlatky hm tlieskam ti to je hrdinsky vykon hodny majstra :D
stare dobre casy ked grepo este nebolo o biznise ale o ludoch :D

Zlatky sú bonus ktorý ku hre patrí, nehovoria o kvalite hráča. Body či už stavebné alebo bojové majú nulovú výpovednú hodnotu asi takisto ako aj ocenenie "víťaz svete".

Staré dobré časy neboli o biznise ale o ľudoch? Vždy to bolo o biznise, ľudia sa nezmenili povahovo, len sa vymenili. Biznis to bol vždy, len akonáhle Innogames spravili dostatočne veľkú hráčsku základňu, zistili že môžu brať viac €, a za zaujímavejšie veci než len sú poradcovia.

Mesto som odovzdal svojim(Jurajovi), a to že na mňa išiel hromadný útok od vás s tým nemá nič spoločné, keď mám záujem hrať aktívne som rád pod útokmi, nie som stavbár ktorý kliká slepo. A vraj urážky z mojej strany? hah, by ma zaujímalo ktorá vec sa ťa dotkla, je to len podpichovanie :) A opakujem opäť moje mesto v takomto stave ste mi nikdy nemali šancu prebrať, čiže či už by som si ho nechal a hral ďalej, dal Jurajovi, alebo Jožkovi z Hornej Dolnej, vaše by nebolo, amen.
 

DeletedUser5876

Hosť
Nejlepší to bylo na začátku kdy se hrálo skoro bez zlata

Z časti, ale Alfa napríklad rýchlosť 1, koho by v dnešnom rýchlom svete bavilo hrať na rýchlosti 1. Absolútne bez eventov. Koniec koncov tí čo boli aktívnejší a herne lepší, skúsenejší vždy mali z tej hry viac než tí čo neboli aktívny. Tých zlatkárov v tejto dobe aj tak je len minimum. Poväčšinou niekto premotivovaný si nakliká za 4 dni 12 000-cové mesto, ide sa hrajkať dobyje jedno dve tri mestá, pozrie rebríček a zistí že skúsení hráči aj bez zlatiek ho predbehli.

Áno samostatná kapitola je skúsený aktívny hráč, čo používa zlatky vo veľkom ale koľko je tu takých? :) traja - štyria? :)

Osobne rád by som si zahral svet bez zlatiek, poradcovia free pre každého počas celej doby trvania sveta. Ale nemyslím že by to niečo zmenilo, rebríček by z dlhodobého hľadiska zostal prakticky rovnaký ako je na normálnom štandardnom svete so zlatkami.

Mne sa napríklad ďaleko viac páči na súčasnom grepolise, že sa prispôsobuje hráčom, čiže maximum v jednom spojenectve 25 ľudí je moc fajn. A kludne by som radšej zaviedol každý druhý svet štart s tromi mestami, skrátiť začiatočnú ochranu na 2-3 dni. Grepolis bol už v sračkách ale teraz s novými krokmi (dobrými krokmi) sa opäť mení k lepšiemu, aj nový boh Afrodita je príjemné oživenie, a čoskoro príde ďalší nový boh,, čo je pre hru len a len dobre (Len ešte tú počiatočnú fázu Afrodite vybalancovať).
 

DeletedUser6380

Hosť
@Bsk Nymtz Znalosti mas o to pokoj, to tu nikto neriesi. Hraval si so zlatkami to takisto nikto neriesi. Boli svety kde si podvadzal a porusoval pravidla ako malokdo. Je jasne ze si mal bota na casovanie par rokov dozadu možno 3 roky naspat. Lebo tak ako si ty casoval co si pamatam par rokov dozadu tak sa casovat neda. Neni to v sile a v ludskych schopnostiach tak casovat a zaroven podytykam zaroven vyhybat sa niekolko dni hromadnym utokom den noc bez toho aby sa ti stratili jednotky. Neni v ludskej schopnosti spravovat 40 miest naraz a stale pod tlakom a ked ta zaspamuje 2000 utokov neda sa to ovladat, ziadny clovek nikto z nas to nedokaze. Len bot. To uz ti bohuzial nemam ako dokazat, takisto ti nemam ako dokazat ze si podvadzal s mytickymi jednotkami, co teda neviem ako si spravil sa musim priznat ale viem ze aj to bolo podvodom. A pokial viem nikdy si za to ban nedostal ani za jeden a nahlaseny si bol. To ci mas alebo nemas bota teraz netusim ale mal si ho a AKTIVNE si ho pouzival. Mas mat permaban.
 

DeletedUser6380

Hosť
a takisto solzekin a mnohí dalsi co pouzivali aktivne bota, nemaju co hrat hru s cestnymi hracmi, ale tusim uz vas cheaterov je pomenej mozno ziadny?
 

DeletedUser6380

Hosť
ale ja sa priznam na jednom usa grepolis serveri som skusal bota dostal som ban este v ten den, netusim ako to tebe mohlo prejst tak dlho
 

DeletedUser5876

Hosť
Žeby ban som nedostal lebo som žiadneho bota nemal ? Vy proste len neviete pochopiť, že niekto môže byť lepší než ste vy sami. Vždy sa nájde niekto, kto je bohatší, silnejší, schopnejší, lepší, krajší, múdrejší, a máš dve možnosti buď budeš chcieť vidieť a chápať realitu a uznať jeho kvality alebo si ísť dokolečka svoje nezmysly, ktorým možno ani vy sami neveríte. A písať mi nezmysly o údajných podvodoch z roku 2015/16/17 na každom hernom svete, kde sa zaregistrujem ma už nebaví.

Alebo vraj na mojom účte hrá/hralo viacero hráčov, lebo nemôžem dlhodobo reagovať na útoky nonstop. To si fakt niekto myslí? Nie každý má nevyhnutné povinnosti a ja keď chcem hrať čas si nájdem aj o 3tej v noci. Takisto keď ma to po mesiaci nebaví resetnem a nezaujíma ma kto si čo myslí, že aký je za tým dôvod. Každopádne sú to všetko nepodložené informácie bez jedného jediného dôkazu. Stále platí prezumpcia neviny, čiže som nevinný pokiaľ mi niekto nedokáže opak. Opak mi nemáš ako dokázať, keďže nič také sa nestalo :) :)

Niekedy je lepšie riešiť samého seba, ži tak aby si bol ty šťastný, ostatní ti môžu byť ukradnutí, mne sú. Potom niekto napíše že som arogantný, namyslený a podobne, je to pritom len zdravé sebavedomie. Sebavedomie neznamená prísť do reštaurácie plnej ľudí a myslieť si že si najlepší z nich, skutočné sebavedomie je, keď prídeš do reštaurácie a nemáš potrebu sa tam s nikým porovnávať.

Na ďalšie odpovede nebudem reagovať, je mi to fakt ukradnuté čo si myslíš.
 

DeletedUser3472

Hosť
Zlatky sú bonus ktorý ku hre patrí, nehovoria o kvalite hráča. Body či už stavebné alebo bojové majú nulovú výpovednú hodnotu asi takisto ako aj ocenenie "víťaz svete".

Staré dobré časy neboli o biznise ale o ľudoch? Vždy to bolo o biznise, ľudia sa nezmenili povahovo, len sa vymenili. Biznis to bol vždy, len akonáhle Innogames spravili dostatočne veľkú hráčsku základňu, zistili že môžu brať viac €, a za zaujímavejšie veci než len sú poradcovia.

Mesto som odovzdal svojim(Jurajovi), a to že na mňa išiel hromadný útok od vás s tým nemá nič spoločné, keď mám záujem hrať aktívne som rád pod útokmi, nie som stavbár ktorý kliká slepo. A vraj urážky z mojej strany? hah, by ma zaujímalo ktorá vec sa ťa dotkla, je to len podpichovanie :) A opakujem opäť moje mesto v takomto stave ste mi nikdy nemali šancu prebrať, čiže či už by som si ho nechal a hral ďalej, dal Jurajovi, alebo Jožkovi z Hornej Dolnej, vaše by nebolo, amen.
tak si ho mohol ubranit a potom predsa pustit nie ? aby si dokazal ze to tak bolo a mas nato ..ale nie radsej sito resetol precosi to spravil hm mozes tu aj slophovu pracu nato napisat ten fakt ze si radsej resetol ako branil hovori za vsetko ....taktika vymeny mesta je velmi casta na poslednych svetoch ako pozeram
 

DeletedUser5876

Hosť
Veď mohol som aj takú možnosť zvoliť, ale potom by ste mi všetci nemohli plakať do správ, len ma udivuje ako ste boli presvedčení, že mesto bude vaše. :) Účet v hre pod týmto menom mám od 3.3.2015, počet miest, ktoré mi niekto dobyl by si spočítal na jednej ruke a to sa o to snažili ďaleko lepší hráči než ste vy (nič v zlom, súdim podľa časovania). Ja si nemám čo dokazovať, reálnu šancu prebrať mi ho ste nikdy ani nemali a aj keby sa vás spojilo 179 a mesto by ste prebrali, výpovednú hodnotu by to nemalo žiadnu :) Len vidím, že svet čo svet mi idú ľudia oplácať staré krivdy, kedy som ich dobyl na starých svetoch (netuším či je to aj váš prípad), tak či tak je mi to smiešne :) :)
 

DeletedUser5935

Hosť
takze tolko pokecu teraz sa vyjadrim ja kedze vsetci idete do bsk, bsk dopredu oznamil ze bude koncit nakolko nebude moct hrat aktivne kvoli praci, aj ponukol mesto , povedal ze ked mu skonci ochrana tak tu skonci a daruje mesto komukolvek z ally, ja som sa vtedy prihlasil a som mu napisal ze mne staci ked v meste vyskuma birky a postavi pristav ze mi to staci, planoval skoncit po ochrane len nech minie offkou co mal /aj to celu neminul/ vase utoky nan to urychlili, povodne som mu chcel mesto prebrat vecer ale ked ibak uz nan poslal ol tak som chcel casovat, ale som bsk napisal ze ak chce mozem nan poslat ol kedze uz konci /nemohol som dobyt mesto lebo som mal akademku len na 13 leveli, vy sa do bsk navazate ale podla mna je to jeden z naj hracov co mysli hlavne rozumom skoda ze nema cas hrat ale respektujem to, a ked ste taky hasterivy tak dame sudok aj z inej strany
hrac ibak dobre vedel ze mam k dispozici okolo 320 birek, vy ste na bsk poslali dokopy okolo 168 ohniviek aj to po castiach, vsetky vase utoky by som mojimi birkami hravo dal dole aj som mal birky casnute pred poslednymi dvoma ci troma utokmi ale prisla mi sprava od ibaka hned ako som prebral mesto od bsk kde ma ibak poprosil aby som uhol tak som zrusil nacasovane birky, takze tak, takze mozte zabudnut ze by ste dane mesto prebrali aj keby bsk neresetol, mozno by sa va to podarilo v neskorsej faze kedze nasi hlavny offkary co mali byt zakladom ally sa na to vykaslali zo dna na den ale to je uz iny pribeh, mohli sme ho ubranit a az potom by bsk resetol ale naco to zbytocne pretahovat kedze som uz mal vsetko k dispocici volny slot aj ol . BSK pozdravujem ta a drz sa som rad ze som si tebou mohol zahrat hocil len na chvilku a zelam ti vela stastia
 

DeletedUser5876

Hosť
Juraj, všetka česť a vďaka za hru, hoci len krátku. Takisto nech sa darí aj v hre aj v reálnom živote. Si jeden z mála hráčov na Slovenskom grepolise, ktorých rešpektujem. Máš zaujímavú a jedinečnú stratégiu, ale to najhlavnejšie, máš charakterové vlastnosti, ktoré sú už v dnešnom svete rarita.

[A ibak je bez urážky človek s veľmi nízkym IQ, doslova hlupák, ak si myslel že sa nezariadim, tak aby mesto v žiadnom prípade nedobyl, a veru že tých možností bolo veľa a niektoré aj nad hranice jeho chápania. ]
 

DeletedUser6380

Hosť
@JURAJGB1000 dobre, ja som s nim hral par rokov dozadu v spojenectve, viem ze je dobry hrac a rozhodne v top 10 percent najlepsich, o to tu ale nejde. Vies ako hral na takom svete Delphi ak si dobre pamatam? Bol to cisty cheater, neda sa tak casovat utoky, je to podvodnyk najvyssieho stupna, pobral hracom mesta a resetol, a nocne utoky stale. bsk nymtz a solzekin su najvacsi cheateri akych slovensky grepolis mal. a bsk tie myticke jednotky ako si mal nechapem do dnesneho dna lebo to sa neda mat po ochrane. A videli sme to viacery a aj tak si nedostal ban :) minotaurov nikto neviraba ty si ich mal po ochrane na delphach cez 40! a z nas z nasho spojenectva si robil idiotov ze sa to da mat, tak ako tedA? prezrad ako sa da mat na rýchlosti 3, s dobou ochrany 4 dni viac než 40 minotaurov? neda sa rabovat priazen kedze maju seci ochranu zaciatocnu. a aj keby si daval hore len chram cisto co si urcite nedaval tak sa to neda stihnut si podvodnyk, viac ako 40 minotaurov za 4 dni s jednym mestom. To je viac nez 10 minotaurov na den. A jeden chalan co hral u nas vtedy ta poznal a zevraj si spravil to iste s eriniami neaky cas dozadu. Si len podvodnyk hoci skuseny hrac s dobrym prejavom a nazormi stale len podvodnyk a nikdi nic viac nez podvodnyk nebudes
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore