Hostinec sveta Tau

DeletedUser5366

Hosť
po pravde to sem ani nepatrí :-D takze sa ani nečudujem :p ale sranda no
 

DeletedUser5418

Hosť
reporty jak na jiných světech tu nikdo nezaložil a Tau to je takže to neni offtopic jak ti borci co tu řešili sigmu kdo komu co vzal :D
kks ten frajer napiše že tomu chlapečkovi matovi(38let) vezme město i kdyby tam byli trvalky a 4 dny se tam topi s celou flotilou své aliance :D co teprve těch peněz co to muselo stat vyzlatit si den co den zl a kolku
 

DeletedUser5366

Hosť
jaaj uz som sa zľakol ze nie no na sólo útočit neviem neviem :))
 

DeletedUser

Hosť
Urcite ano, ale tieto hry boli vzdy robene za ucelom zisku pre platiacich hracov. Kym sa najde co i len jeden platiaci hrac, tak tie zlate nezrusia.
 

DeletedUser3213

Hosť
Je rozdiel keď dajú do hry také veci ktoré fakt skrátia čas hrania, aby si pri tom nemusel sedieť hodiny, aby si nemusel veľa klikať a takto. Toto uznávam pretože nie každý ma čas tu sedieť 2 hodiny aby vy klikal 250 miest dal všade verbovať, stavať budovy...
Ale som za tie veci ktoré krátia čas stavania budov, vojakov a podobne.
 

DeletedUser

Hosť
ahojte, mam jednu zaujimavu ponuku pre Vas. Pokial chcete sa dostat na ostrov ktory sa snazi obsadit aliancia IMMORTAL, skuste im zobrat mesto o ktore sa snazia. Viac info v SS
 

DeletedUser

Hosť
Až bude, tak bude... :D Informace o nových světech putují k herní komunitě takřka hned, jakmile je o startu nového světa obeznámen dotyčný tým... :) A dokud nikde nic není, tak ani tým nic neví. Jednoduché, prosté... a stále se někdo ptá. :D
 
Hore