Hostinec sveta Tau

DeletedUser4452

Hosť
Tak, rozprávajte sa o svete Tau, podeľte sa o vaše zážitky a radosti i starosti z hry..:)
 

DeletedUser4786

Hosť
Už aj tu dali výmenu surovín za zlatky,tým len spravia ešte väčšiu priehlbinu medzi zlatkarmi a hráčmi ktorý nezlatkujú alebo zlatkujú len na administrátorov,zachviľu budu aj osobných otrokov ponúkať za peniaze nemci už to preháňajú a hra už dlho začína strácať na atraktívností a tým,že stále dávajú viac možností míňať zlatky a pridané výhody tým nových isto neprilákajú,peniaze ich už úplne zaslepili,nech začnú aj za prihlásenie pýtať peniaze a zachvilu tu môžu hrať už len vývojári.
 

DeletedUser4999

Hosť
"Inštantné dokončenie" - toto je čo ?

Trenčán, máme podobný názor, ja nepotrebujem ani hrdinov a podobné veci....
 

DeletedUser5366

Hosť
keď to bude s tými zložkami takto pokračovať asi sigma bude môj posledný svet , no pôjdem tam mrknutím co a ako
 

DeletedUser5306

Hosť
Nápodobne. :D Akurát máme na Rhó HU a píše mi kamarát ideš dnes na nový svet ? :D Na fóre som sa neukázal vyše mesiaca. :)
 

DeletedUser1720

Hosť
Kubko ale to by bolo uplne idealne .. no nic asi tam pojdem spravit spojko a budem brat len samych zavislakov :D
 

DeletedUser2745

Hosť
Neviete kedy asi spustia ? Že či sa stíham naobedovať :p
 

DeletedUser1720

Hosť
no a dufam ze pojde aj smaziak :) :) aby som skoncil hned po ochrane :D

inak by ma zaujimalo ci pojde event na novom svete
 

DeletedUser1720

Hosť
si predstav ze na zaciatku sveta bude niekto chodit s 30 eryniami .. to by bolo nebranitelne :)
 
Hore