Hľadám zakladateľa

DeletedUser3690

Hosť
Osobne si ale myslím, že v tejto debate by sme mali prestať, keďže to neni naša téma a je to od veci...
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja si to myslím, ale pokračujem :D Koľko si hral tú Thetu? Od začiatku až ku divom? :D
 

DeletedUser3690

Hosť
ne odzačatku ne....asi od polky....pár mesiacov....no nemal som čo dobyvať....mám dosť kamarátov a bol som v kľudných vodách....od divov ma to nebaví.....ale keĎ budú na mu tak ich postavím..a už dosť..na ďaľšie otázky ti tu odpovedať nebudem, zbytočne ničíme fórum....
 

DeletedUser3008

Hosť
ja mam z Kappi prve miesta aj z oceanu aj z celeho sveta aj v utocnych bodoch kto ten svet hral tak o mne urcite pocul ale potom som to musel prestat hrat rodine dovody alebo ako vedsina z tade na naliehanie manzeliek a frajeriek ked som skoncil bol som prvy
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak ja sa musím pripojiť, majinko je lama to ano ale aj lama dačo musí vedieť aby bola lama :D tak ako aj v škole musiš na tu 5 niečo vedieť aj tu na grepe ak chceš mať veľmí cennú hodnosť LAMA musiš dačo vedieť :D a majo on dačo vie na tu lamu on je profesionál lama, vie hrať aj čo má robiť stavať takže nieje len LAMA :D len musí to v praxi dokázať aby sa niečim stal

A timo toho nepoznám ale z grepo vidno že niečo má už odohraté
A smolenice toho poznám ako tak ale ten to vie hrať, má tiež dosť odohraté a ide si za svojím cieľom tak mu len verím nech MU do konca dotiahnu

A majova ali nevydrží ani 1 týždeň nie to ešte 2, nieje vodcovský tip aký by mal byť, prax a prax ho dostanu na vrchol, určite ked ste začínali na svojom prvom svete neboli ste hnedky prvý, každý sa učí na svojich chybách ak neprebere mesto z birkami tak ho nabudúce preberie z výbuškami, ak sa mu to nepodarí tak zo zápalkami.... :D čiže každý sa niečo naučí od seba a od druhých hráčov z fóruma wiki....
Je to len môj názor takže nieže tu začnete do mňa vyskakovať :D tak čus zase o týžden prídem na fórum pozrieť papa :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Neviem sa rozhodnúť-do majovej ally alebo do ally hráča smolenice, poraďte pls :D
 

DeletedUser

Hosť
isiel by som aj vodcu mam dost skusenosti s grepakom teraz hram svet Kappa
 

DeletedUser

Hosť
presne :D kto sa chce pridať len choďte na tú svetovú stranu ja vás pozvem.....
 
Hore