Hľadám zakladateľa

DeletedUser3830

Hosť
Nie ja si urobím mienku o človeku a potom si niečo začínam... Hneď po Playerovej vete na Noelu som vedel že v hlave má niečo pomiešané. Mimochodom môžes ju pozdraviť:)
 

DeletedUser4034

Hosť
....Timo pokoj , toto spojenectvo podla mňa vydrží asi tak 2 týždne ..
Aj sa som na začiatku robil nábory pre svoje spojenectva , prihlásilo sa mi tu asi 15 dobrých hráčov a ani jeden sa potom nepripojil ...
 

DeletedUser

Hosť
no ja to dávam na forko len tak aby hráči vedeli... majinkove spojko dlho nevydrží to je pravda:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4034

Hosť
Ale aj toto ........
Predsa nemozes mat plan dokial nie je svet a nevies proti komu stojis
 

DeletedUser

Hosť
Moje spojko nevydrží dlho? :D Vydržíme do konca Mu a ešte aj potom o nás budú písať :D Samozrejme len v dobrom :D

Timo, nemôžem za to, že si dostal až 3. miesto a ja som hviezdil :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Už sa teším na tie vaše útoky čisto s člnmi :D Nauč ich, že aj birky treba zapojiť do útoku :D
 

DeletedUser4034

Hosť
taktika a ani nevieš proti komu stojiš ??
hmmmmm ..... :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak nemusí vedieť len o súperovi, nech je to ktokoľvek, už má plán, vie, čo chce, tak ako ja :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Lol že birky to by si teda vyplienil tie mestá totálne :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
budem potrebovať len 100 mečov, nie 200 :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Veď ty ani farmu nevystaviaš na taký stupeň, aby si mohol mať 100 mečov :D
 

DeletedUser3690

Hosť
neviem načo zu pletieš súťaž majinko...keď teba ani nespomínam....úprimne si mi ľahostajný....viac ma zaujíma vánok vonku.....koneckoncov je pravda ,že tvoja ally nevydrží.....sa tu nehraj....

a smolenčan nejeduj, lebo si nájdem čas na mu a pôjdem ti tam robiť konkurenta.....potom ti ani atto nepomôže.....
 

DeletedUser3690

Hosť
to som mu písal, že či sa chce pridať k smolenčanovi.....nevieš čítať text? resp nevieš čítať s porozumením?

a nemyslíš si, že trošku silné reči máš? na to že máš max 100000....
 

DeletedUser

Hosť
Pozri na svoje body :D Navyše, na Mu bude niečo iné, ale to sa nechaj prekvapiť :)
 

DeletedUser3690

Hosť
sk8 -155 - Timoteus4 - 490,087 - 48 - Knights of Honor - už len dohrávam...nemám záujem o nové mestá....čo neznamená že ich nemôžem mať viac
sk13 -187 - Timoteus4 - 86,309 - 10 - FAMILY - pomaly sa deriem...nemám moc času....vieš každý namá čas vysedávať pri pc celý den.....mám rodinu a za domom 40 a záhrady...

Niečo sa ti nezdá?
 
Hore