Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
jojo přesne.. když tady nebude vzboura tak tady ani nejdu :) vždycky jsem skončil s dobývajícími světmi protože po měsíci mě to přestalo bavit
 

DeletedUser2745

Hosť
Kľudne by som si zahral aj keby tam bolo dobývanie , ale Vzburu mám radšej :)
 

DeletedUser

Hosť
Prosím tento svet proste musí byť vzbura :D nechcem skončiť ako na Kappe ^^ (tiež ma to tam nebavilo)
 

DeletedUser

Hosť
Proste nemáme radi to isté, nemusíš kvôli tomu zmenšovať veľkosť môjho mozgu :) Ak sa ti nebude páčiť, na českom Grepe je tuším teraz nový svet, nech sa páči... Mne sa to fér zdá, veď o tom hlasujeme, teda vyjadrujeme náš názor, nemusíme mať všetci rovnaký...
 

DeletedUser

Hosť
Proste nemáme radi to isté, nemusíš kvôli tomu zmenšovať veľkosť môjho mozgu :) Ak sa ti nebude páčiť, na českom Grepe je tuším teraz nový svet, nech sa páči... Mne sa to fér zdá, veď o tom hlasujeme, teda vyjadrujeme náš názor, nemusíme mať všetci rovnaký...

Toto je vyjadrenie veľkého mozgu :D :D :D a súhlasím...
 

DeletedUser4452

Hosť
A len tak mimochodom... Na vzbure môžeš mesto prebrať už za nejakých 12 hodín 20 minút (rátam aj útok s povstaním), zatiaľ čo na dobývaní musíš čakať celý deň...

no to neviem kde si čítal..:))) na dobývaní trvá 24 hod iba vtedy, ak je rýchlosť 1, čo nehrozí..
 

DeletedUser3830

Hosť
No uz len tak 7 ludi neurobime... Aj tak vas na vzbure rozoberieme:D
 

DeletedUser3606

Hosť
No tak to som zvedavy ako nas vy rozoberiete :D :D:D:D:D:D:D:DD:DD:D:D:D:D: ale fakt to som inak zvedavy :D:D:D:D:D
 

DeletedUser4034

Hosť
:D veď ešte nie je koniec ..... ešte zoženiem pár ľudí .....
Buďte si istý že na tomto svete Vzbura NEBUDE !!!
 

DeletedUser4034

Hosť
no nie som si celkom istý .....
Doteraz aké boli ankety také boli servry
 

DeletedUser3606

Hosť
Aleee čo si vy myslite toto je len prieskum o tomto naši členovia týmu nerozhodujú o tom rozhoduje innogames a im je jedno že kdesi na slovensku vyhralo dobyvanie o 5 hlasov :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore