Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No aj ja pochybujem, že tam vydržím nejak extra dlho, keď bude dobývanie, ale každopádne to skúsim... :)
 

DeletedUser4452

Hosť
ak nebude dobývanie tak nepôjde kopa OK hráčov..:D a bude to rovnaké ako na lambde..
 

DeletedUser3638

Hosť
Na thete bola vzbura a hralo sa v pohode. Hlasujem za vzburu. Dobyvanie je nestabilna hra ako plutonium...
 

DeletedUser4034

Hosť
to snáď nie vzbura na deviatom svete ?????
Tak ja tu asi s grepom seknem :(
 

DeletedUser3606

Hosť
Sa preberte asi prečo je už na toľkých svetoch vzbura?Preto lebo hráčom vyhovuje a nieje tak zložitá.
 

DeletedUser

Hosť
presne, tiež hlasujem za vzburu, ľudia to proste majú radšej a nie je to také komplikované
 

DeletedUser

Hosť
som tu nový a kamarát mi povedal aby som hlasoval za vzburu... :)
 

DeletedUser

Hosť
No tak já taky hlasuju za vzpouru.. hrá se mi s ní vážne líp :) je jednoduchší, praktičtější a prostě lepší mno...
 

DeletedUser3830

Hosť
Ale dob. Je jednoduhsie posles utok s OL par biriek a mas to! Na vzbure musis mesto neustale precistovat a cakat hodiny ked posles OL! Toto je hlas jedinca niekto povedal ze dobyvanie je hlupost tak to neskuseny hraci neodhlasovali! A ani nevedia o co tam ide mozno by ich to bavilo viac ako nudna vzbura
 

DeletedUser

Hosť
To vůbec není pravda ! Za to, že tobě se víc líbi dobývaní a baví tě víc, tak nemusíš druhým říkat, že jsou neskusení a pod.
 

DeletedUser

Hosť
hlasujem za vzburu, je praktickejšia a majú možnosť sa ju naučiť aj nováčikovia
 

DeletedUser3830

Hosť
Ja ti nehovorim ze niesi skuseny ja ta ani nepoznam. Ale ak niekto napise ze vzbura je lepsia a nehral dobyvanie tak hraci co nehrali ani jedno z toho budu počuvat "skusenych hracov" co hrali iba jeden druh
 

DeletedUser

Hosť
Kdyby jsem nehrál obojí tak prostě nehlasuji za nic a hotovo :D
 

DeletedUser

Hosť
:D hral som oboje, zvykol som si na oboje ale o 1% sa mi viac páčila vzbura :)
 

DeletedUser3830

Hosť
Na servery s dob. Sa uz pomaly nebude dat prihlasit lebo uz koncia a ostatny proste chcu ist s vlnou a daju vzburu a nebude sanca oboznamit hracov s dob.
 

DeletedUser

Hosť
A len tak mimochodom... Na vzbure môžeš mesto prebrať už za nejakých 12 hodín 20 minút (rátam aj útok s povstaním), zatiaľ čo na dobývaní musíš čakať celý deň...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore