Diskuze o Gythiu

DeletedUser5599

Hosť
Ne, to znamená, že žádné informace momentálně k dispozici nejsou. Asi se k tomu začnu stavět jako bývalý člen týmu Sultan. Opravdu není možné, abyste se na to neustále ptali ve všech možných vláknech fóra. :)

Veškeré otázky na datum spuštění či konfiguraci nového světa jsou zcela ZBYTEČNÉ. jakmile s takovými informacemi budeme disponovat a budeme mít zelenou je uveřejnit, stane se tak! Ptaním se se to nikdy dříve nedozvíte.
 

DeletedUser5900

Hosť
Aj tak to nedopadne ináč ako na Gythium... iba vystaváš mesto a niekto silnejší ťa prebere...

nie som zlý hráč len sa mi to proti tebe nepodarilo... :D 95% hráčov by som zničil na ostrove, len si ma prekvapil, nepoznal som ťa doteraz, a zaujímalo by ma kto sa skrýva pod tým menom... rád by som si s tebou zahral na novom svete ak by si chcel
 

DeletedUser5900

Hosť
neviem už tam nehrám, lebo ma bsk nymtz dobyl... :( teraz čakám na novy svet
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5778

Hosť
na novy idem asi aj ja... teda, ak bude vzbura :p dufam že sa stretneme :D
 

DeletedUser5900

Hosť
podla mna bude dobývanie, a začne to v pondelok :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5778

Hosť
dobyvanie je na Gythium, teraz by mala isť vzbura.... a v pondelok? to je podla mna skoro.. po mesiaci a pol dalsi novy svet
 

DeletedUser5919

Hosť
Skoro? Na českom grepolise začal svet Knóssos (najnovší) neskorej ako slovenský Gythium a už tam oznámili vydanie dalšieho sveta Lamia ,,25.5,,
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5778

Hosť
je to choré tolko svetov a tak skoro po sebe vydavať... kedysi boli svety raz za 3 mesiace a bolo dobre.. takto potom na svetoch je malo hračov
 

DeletedUser5876

Hosť
Je to marketingový ťah, na začiatkoch z hráčov vyžmýkajú kopec €, málo kto zlatkuje už v dlhšej fáze hry, potom je to už neefektívne + je to lepšie, že je stále nový svet, začiatočníci ktorých dobyli, a "chytil" ich grepolis majú novú šancu a postupne sa to naučia hrať... nikoho nebaví hrať už rozohraný svet, resp. nie na SK grepe, na EN by sa to dalo lebo tam sa logujú nonstop noví hráči, tu po mesiaci raz za čas niekto a aj tak ho to hodí na ostrov kde je jedno spojenectvo a majú vystavané mestá...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5919

Hosť
Presne tak. Spojenectvo ktoré má už v podstate svet vyhratý nezlatkuje a ani ostatný. Takže musia spustit další svet aby to celé začalo odznova.
 
Naposledy upravené moderátorom:

rapter6

Member
Áno, máte pravdu. Je dosť pravdepodobné, že nový svet začne v pondelok nakoľko takmer vždy deň pred začiatkom sveta v CZ začne svet u nás v SK. Takže už len čakať na nastavenia :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Dokud nic takového oficiálně neoznámíme, což se dosud nestalo, je to jen a jen spekulace. Může to tak být, ale také nemusí. Nemyslíte si, že donekonečna se budou slovenské světy spouštět den před českými? Vždyť intervaly se měnily už tolikrát... :)
 

DeletedUser5900

Hosť
ja si myslím že to dnes oznámia... len môj osobný nazor, resp. zajtra
 

DeletedUser5900

Hosť
hlavne nech je novy svet dobyvanie, vzburu nemám rád každý má hradby na 25, ale končí chi a naposledy bolo dobyjanie, tak asi bude vzbura...
 

DeletedUser5778

Hosť
Ja osobne dobývanie nemám rad keďže sa sadá do miest v noci, a nemienim sa budiť kvôli grepolisu :D
 
Hore