Diskuze o Gythiu

DeletedUser4133

Hosť
Skoda tej rychlosti jednotiek a moralky
smiley_emoticons_afraid.gif
Ale zase na druhej strane NB mi celkom vyhovuje
 

DeletedUser5598

Hosť
Solzi, nestačí ti jaký máš už teď "fanklub"? :)
smiley_emoticons_oh-no2.gif
žiaľ nestačí, ale na druhej strane fajn sa bavím na tom kam je ľudská fantázia schopná zájsť, nejaká tá perlička :D
katey 05.03.2017 15:06

ja by som s nim ani v jeho ally nehrala....typek, co pouziva casovacie programy a este k tomu aktivne nabada aj spoluhracov s tym, ze im poskytne presne navod, ako ich nainstalovat....dekuji, jiz jsem blil....


zaujímave že po otázke koho som nato aktívne nabádal som nedostal odpoveď :D :D
kopa mulťákov to bol tiež dobrý fórik a únik z reality :D
známosti na supporte :D to ma tiež dostalo.. čo ti poviem, keby ľudia skôr hrali aspoň z časti tak dobre ako si vymýšlajú tieto hlúposti, hneď by to malo väčšiu úroveň.
Dúfam že aj tu si nájdem nových kamarátov .D
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser4169

Hosť
Nie každý dokáže uznat kvalitu druhých hráčov...
 

DeletedUser5790

Hosť
stejně budeš ve středu, nedělej si iluzi :D to bys musel jít na jinačí verzi :D
 

DeletedUser5598

Hosť
ved hej :D je mi to jasne :D ale aspon nie uplne vstrede ako posledne svety :D vsade okolo spojka len v strede na pána :D ale aj tak podla mna sa otvara príliž vela svetov a nedohravaju sa tie stare, viď omega, ostali sme tam jedno spojko parada 12mesiacov do divov, mozeme si tancovat za šurky, a preberat duchov... a čakať kym sa tobude skracovat, a kopa takych svetov tu je...
 

DeletedUser5790

Hosť
se podívej na Athény, tam je to snad ještě lepší... :D už v lednu tam proběhly totální restarty :D takže tam zbyla jenom jedna ali
 

DeletedUser1158

Hosť
Aj som rozmýšľal , že nakuknem na pár chvíľ , ale tie nastavenia ma moc neoslovili.. :)
 

DeletedUser5598

Hosť
se podívej na Athény, tam je to snad ještě lepší... :D už v lednu tam proběhly totální restarty :D takže tam zbyla jenom jedna ali
ono aj tu najskor zresetovali LAMY (dôvod prostý čo som počul všetci písali "solzekin" :D) a potom sa zrušil pakt :D ktory sa snažil ale casom to vzdali a teraz cez vikend prebehli resety takze nuda... som skusil napisat croonymu ci sa ten cas neda skrátiť tak uvidíme. D
 

DeletedUser5790

Hosť
tak co, bere vám ty nabídky za zlatky někdo? nevidím tu žádnýho extra zlatkaře... :D :D :D
 

DeletedUser5478

Hosť
solzekin to je kto??? takeho nepoznam
smiley_emoticons_irre4.gif
no kuknem sa tu asi aj ja na tento svet
 

DeletedUser5790

Hosť
jj, lognul ses na něj před nějakýma 26 hodinama, ale půjdeš se na něj teprve kouknout... :D :D :D :D to dává logiku
 

DeletedUser5908

Hosť
Dobrý večer páni ako sa máte :) vydím že na forum chodia iba staré legendy :) Skúsim si po ročnej pauze zahrať čo to povie :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore