co hrate

DeletedUser

Hosť
foxnos, neveril by si mi, ze toto na grepolise prezivam viac ako civilizaciu. KOnieckoncov civi hram len proti compu... takze uz po nejakej dobe som aj vedela, ako sa co chova... ale toto je naostro a ked som isla dobyt prve mesto, tak sa u mna doma stale splachovalo... a skipi ti potvrdi, ze den nato sa zachod pokazil... :D takze na moju povahu (ja si vsetko dost beriem) toto neni stavane, ale beriem to ako vyzvu a mienim sa s grepolisom pasovat dalej... resp. s mojimi supermi :cool:
 

DeletedUser

Hosť
a veríš mi, že ja ti verím :), ja sa už nemôžem dočkať keď pôjde môj prvý útok s osídlovačkou(áno ešte som nedobyl žiadne mesto ani nezaložil)
 

DeletedUser

Hosť
no a čo, ale je to super pocit, keď už to je. moja prvá obeť sa 2 min pred príchodom osídlovačky resetla (aspoň sa mi tak zdalo) :D
 

DeletedUser

Hosť
nechápem čo mu/jej to pomohlo :confused:
a aby to nebol offtopic.... momentálne hrávam Mount&blade
 

DeletedUser

Hosť
nepomohlo mu to nič, to bol čin zo zúfalstva, mal také krásne mesto, akú fajnovú akadémiu na úrovni 30, priemysel od 30 vyssie, akurat na zbrojenie pozabudol...
a ty mas okrem starovekeho grecka rad aj stredovek???
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dejepisec :D zaujíma ma história, dejiny ma fascinovali už od mala hlavne vojny :D asi preto som začal hrávať grepolis. Stredovek sa mi páči, ale viac starovek, pretože stredovek bol príliš agresívny, bolo to obdobie kde hlupák mal pravdu len pretože bol silný...Starovek bolo obdobie vzdelancov, fylozofov a hlavne ľudí dodržiavajúcich hygienu (mylsím tí civilizované národy ako grékov, rimanov, egypťanov)... ešte jedna otázka ako dám pod svoje príspevky ten popisok ako máš ty citát od Cicera ja by som chcel tiež čosi svoje.

a aby to znova nebol offtopic som aj veľkým fanúšikom serie Gothic I, II, III(s štvorkou som nemal tú česť a ani nejak netúžim jelikož to už neni od Piranha Bites)
 

DeletedUser

Hosť
takze dejepisec... ja zase skor na biologiu...
ale strategie na historickom pozadi mozem hrt vzdy, to ma fakt berie :D

a vytvorenie citatu - chod n auzivatelsky panel a na lavej strane mas ze upravit avatar (to je tvoj obrazok) a pod tym upravit podpis. Tak tam sa s tym pohraj a sme zvedavi, co za mudrost nam prinesies :D
 

DeletedUser

Hosť
takze dejepis no ekne to aj ja ja to mam v krvi dejepis od dedka bol tak trochu dost archeolog :D a skoro vsetky hry s hystorickym pozadim mozem tiez a hlavne kde je doraz na stavby a silne zazemie a strategiu budovania nie len posielat vojakov vlnu za vlnou to ani nie
 

DeletedUser

Hosť
ja som este ziadnu biologicku hru nevidela... netusim, ako by mohla vyzerat... viete o nejakej??? :confused:
 

DeletedUser

Hosť
hej operoval som nohu, bola to sranda len škoda, že keď ste zarezali zle nič sa nestalo, bolo to tuším na nete superhry alebo čo. Biológia super s tej som mal iba za jedna nič horšie, nikdy.Ľudské telo ma bavilo asi najviac, ale nemyslím len rozmnožovacie ústrojenstvo:D ( nemyslite si že som kocka teraz mám známky3,4,5, lepšie ani nie)
 

DeletedUser

Hosť
simontheking, prosim ta, neni to nahodou to sialene komando?? taka prestrelka - teda presne to, na co uz nemam nervy a naladu??

A foxnos, tebe sa tiez paci biola?? no super, ja som tiez mala rada ludske telo, ale najviac ma dostala mikrobiologia (virusy, bakterie a podobne potvorky..) :D
 

DeletedUser

Hosť
no sak to su jedine biologicke hry take kde gulka prevrta telo ine nejestvuju
 

DeletedUser

Hosť
No jasné bičikovce, prvoky, črievičky (alebo nejak podobne), meňavky, jasné to sa mi tiež páčilo, hlavne preto, že sme mali super učiteľku, ktorá vedela tak perfektne všetko opísať, že sme si predstavovali ako keby sme tiež nejaký jednobunkový org. a vidíme tam tie ostatné, fascinoval ma jeden, len neviem jeho meno, len viem, že na svoje obete vystreľoval jed a potomi si ich bičíkom s háčikmi priťahoval. (ďalej radšej už u Mauriho:))

Inak aj Risen je super hra.
 

DeletedUser

Hosť
ee ked chcem hrat nieco de lieta masko tak jedine cod5 ale ked nieco volnejsie tak witcher tam nelieta masko iba hlavicky ale to uz zacina byt stereotyp
 

DeletedUser

Hosť
Simon, tešís sa na zaklínača 2 (Witcher), ja by som bol veľmi rád keby šiel čo mi žiaľ nepôjde. A na koho stranu si sa priklonil v 1? Rád, elfovia, neutrálny....
 

DeletedUser

Hosť
Ja som zo začiatku nechtiac pomol Sigfriedovi a už to bolo :) čiže som ďalej pomáhal rádu, ale nie vždy raz som aj elfom pomohol.
 
Hore