co hrate

DeletedUser

Hosť
ale prosim vas zahrajte si the witcher a uz nebudete chciet hrat nic ine popripade precitajte knihu
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa od inuch ludi odlisujem .. niesom na prestrelky ani nic podobne .. mna bavi Euro Truck Simulator podla niekoho nuda a spros*a hra ... Premna to je poobednajsia pohodicka .. hram to len preto lebo TRUCKY su moja 2 laska .. ;) .. A sem tam si zahram CoD 2 MP ces GamePark ;) ..

PS: Teras mi nejde CoD musim opravit ale ked pojde dam vediet
 

DeletedUser

Hosť
Az teraz som si vsimla tuto diskusiu - tak ja frcim na Cid Meier´s Civilization 5 - uuuzasne (oproti 4 fakt premakane, hlavne vodcovia hovoriaci vlastnym jazykom, hexagonalny engine, nove zbrane, ...) a v ramci oddychu od tazkeho dobyvania hram golfik :D
 

DeletedUser

Hosť
Az teraz som si vsimla tuto diskusiu - tak ja frcim na Cid Meier´s Civilization 5 - uuuzasne (oproti 4 fakt premakane, hlavne vodcovia hovoriaci vlastnym jazykom, hexagonalny engine, nove zbrane, ...) a v ramci oddychu od tazkeho dobyvania hram golfik :D

nooooo tato zenska zacina u mna stupat tazky kaliber strategie vytiahla :D
 

DeletedUser

Hosť
nooooo tato zenska zacina u mna stupat tazky kaliber strategie vytiahla :D

Ale prosim ta, este som sa nedohrabala k multiplayeru, zatial to mam rozbalene iba proti compu - v tejto novej verzii je toho fakt vela, ale tie bitky su famozne, skoda ze grep takenieco neumoznuje. Ty ich vidis akos a tlcu rovno pred sebou :eek:
:D:D:D

A ty co okrem grepu, nehovor mi, ze este nieco ine stihas..

poooockaj, ved som to tu citala - hras avatara??
behas si po planetke Pandora a laskujes s priserkami? ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no ja hram este DK prehovorili ma ale ked taketo tak call of duty ale to vacsinou len v herni ked sa zideme a pivo a zombie nieje nic lepsie :D ale inak odreagovanie hej avatar a potom strategie srdcova zalezitost age of empires 2 mam aj komplet trojku ale top je dvojka age of kings a skoro vsetky strategie civ je tam tiez strategie velice mozem ale uz nieje tolko casu na to takze uz len obcas
 

DeletedUser

Hosť
ja hram the witcher a dragon age, obe su genialne :)
uz sa neviem dockat the witcher 2
 

DeletedUser

Hosť
zdravim citatela vojnovej literatury - takze preto ten citat, este raz, simon, ten citat je jedna velka pravda!!! :)
A k tym hram... mam pocit, ze vsetci hraju same bitky a mlaticky, nikto nechodi po bitkach oddychovat k niecomu mierumilovnemu??? Ja hram ten golfik... :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
co mate proti witcherovi je to hra podla knihy a este k tomu dobre spracovana taka hra sa neodmieta
 

DeletedUser19

Hosť
Ja som posledný týždeň závislý na novom Need for Speed: Hot Pursuit
 

DeletedUser

Hosť
simontheking- Witcher hmm nádhera(aj keď som to nedohral a veľmi ma to mrzí), wolfy -original war = šmak, skipi - age of empires ale ja skôr tú trojku, nibiru - civilization V u mňa sto bodov za toto, inak na tú hru sa už dlhšie chystám.
 
Hore