aky mate operacny system v počitači??

Aký máte operačný systém


  • Celkový počet hlasujúcich
    91

DeletedUser

Hosť
98 Premium Edition :D ..len už nepodporovala všetko, takže XP Professional ;)
 

DeletedUser

Hosť
na mojom netebooku mám Vista home edition a som sňom tak stredne spokojný aj nie. Tu mám windows Xp profesional ktorý je asi najlepší ako iné. windous 7 je len vilepšená Vista a o veľa ale XP je naj.
 

DeletedUser

Hosť
na mojom netebooku mám Vista home edition a som sňom tak stredne spokojný aj nie. Tu mám windows Xp profesional ktorý je asi najlepší ako iné. windous 7 je len vilepšená Vista a o veľa ale XP je naj.

no neviem,neviem ale o Viste"home edition"som ešte nepočul.... nieje to náhodou Vista Home Premium?
 

DeletedUser

Hosť
Veď to je jedno,windows ako windows,aj tak na XP zatiaľ nemá nič,možno tá 7-ička,ale kto vie kedy sa dostane na takú úroveň ako XP :)
 

DeletedUser

Hosť
xp je najlepsi

windovs vista je najhorší. windows 7 sa da ale nejdu na nom stare hry iba tie nove. ja mam xp a je to najlepsi windows aky poznam
 

DeletedUser

Hosť
Nechápem niektorých ktorý nadávajú na Vistu že je na prd a podobne. To preto lebo Vistu nikdy nemali, a rozprávajú to, čo počuli. Ja mám Windows Vistu Home niečo :D a som veľmi spokojný, hry mi na nej idú (napr. CoD : MW2 na full detailoch bez najmenších lagov).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
McAntrak, každý vie že vista je najhorší len ten kto ho ma to buď nevie alebo si to nevie priznať. V škole máme vistu a je to hrozné. Xp je najlepší.
 

DeletedUser

Hosť
Počuj Mc ja som tiež mal Vistu a viem,že to bola hovadina.Možno tebe sa páči to prostredie a práca s ním ako operačným systémom,no väčšina je proti Viste.
 

DeletedUser

Hosť
Na starom som mal XP a teraz mám Vistu. Porovnávať viem a nevidel som žiadne obrovské rozdiely až na to že cez Vistu máš väčšie HW nároky na hry. Zatiaľ som žiadnu chybu vo Viste nenašiel takže meniť nebudem a ani sa v najbližšej dobe nechystám. :p
 

DeletedUser

Hosť
ale XP by som si už bohužiaľ nebral....pretože XP berie max. 3 GB ramky.... a vista neviem ale viac ako 4GB určite... :D
 

DeletedUser

Hosť
Chcem sa opraviť pardon, mám Windows Vista Ultimate nie Home Prémium.

//Skinnyboy95: Tak nabudúce klikni na Upraviť
edit.gif
to prepíš
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak ako to tu citam som tu asi jediny linuxak ....takze ubuntu 10.04 ine nepouzivam a vazne mi okna nechybaju
 

DeletedUser

Hosť
Good!!

Ja som mal wistu a teraz fachcim na 7dmicke no velky rozdiel to nieje ale drzim sa 7dmicky bo mam notebook a ma to mensie naroky a tak moc ho nezatazujem.AMD ATHLON DUALCORE QL60 1,90GHZ ,RAM 2 GB,NVIDIA 8200MG:):rolleyes:
 
Hore