† † †

DeletedUser1169

Hosť
ja????to je ťažká otázka!
No poviem rozlúčil by som sa s rímskymi bohmi!
A zrazu by som sa zbláznil.Dal by som na grepolise všetko demolovať,posielať suroviny iným hráčom,na spojenecké forum mojho kmeňa by som dal že su všetci ____,začal by som porušovať pravidlá grepolisu,na toto forum by som písal aaaaaaabdeigwfsiuFGWwvibwzrfgbrfgzewfbzgefevbwfgfbvewjgvzffg a potom spieval asi takto :ceve: potom by som išiel do kostala a všetko začal ničiť!Náš boh (Ježiš Kristus je barbarský boh) jediný bohovia su rímsky bohovia!potom by som ešte v ten posledný deň začal robiť útoky na pápeža aby všetci začali uctievať rímskych bohov a potom by som dal policajtom aby ma zabili.(zomrel by som dôstojne) Ja konám iba ve jménu Ríma!
 

DeletedUser1450

Hosť
ja by som sa zabval a robil by som vsetko po com by so tuzil :D:D
a adam elsik si zabil :D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som odpustila vsetkym co mi kedy nieco urobili a aj sama by som poziadala o odpustenie potom by som odisla niekam kde nikto nie je a tam by som bola pri mori az do konca

ja????to je ťažká otázka!
No poviem rozlúčil by som sa s rímskymi bohmi!
A zrazu by som sa zbláznil.Dal by som na grepolise všetko demolovať,posielať suroviny iným hráčom,na spojenecké forum mojho kmeňa by som dal že su všetci ____,začal by som porušovať pravidlá grepolisu,na toto forum by som písal aaaaaaabdeigwfsiuFGWwvibwzrfgbrfgzewfbzgefevbwfgfbvewjgvzffg a potom spieval asi takto :ceve: potom by som išiel do kostala a všetko začal ničiť!Náš boh (Ježiš Kristus je barbarský boh) jediný bohovia su rímsky bohovia!potom by som ešte v ten posledný deň začal robiť útoky na pápeža aby všetci začali uctievať rímskych bohov a potom by som dal policajtom aby ma zabili.(zomrel by som dôstojne) Ja konám iba ve jménu Ríma!

to ze je barbarsky nemozes vediet a ani zo zartu povedat nikto nevie co je na inom svete a nemozes tvrdit nieco z istotou
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2467

Hosť
Ja by som utratil vsetky svoje peniaze len na to aby som si splnil co som sez zivot chcel spravit ... ( nemusim vam hovorit co vsetko by to bolo ) najlepsie by bolo aby som nezomrel asi .... :)
:firework:
 

DeletedUser1450

Hosť
alebo mam lepsi napad s tou smrtou by som vybabral :D zabil by som sa hned ako by mi to povedali :D:D
 

DeletedUser72

Hosť
Zbývají mi dva měsíce.
Dva měsíce života.
Sice jsem se poprala v minulosti i s daleko horšími situacemi, ale já už nemám náladu chuť a sílu se neustále odlepovat ode dna a začínat s naprostou nulou a igelitkou, nevěda kde budu spát a jestli vůbec najdu práci.
Nechci žít takový život - já si nevybrala. Každý není strůjce svého osudu, protože tu jsou hnusní a zlí lidé kteří vás oberou o poslední korunu, která vám ani nepatří.

Chci se mstít lidem, kteří mi ublížili, aby nemohli už nikdy víc ubližovat ostatním...
 

DeletedUser

Hosť
Zbývají mi dva měsíce.
Dva měsíce života.
Sice jsem se poprala v minulosti i s daleko horšími situacemi, ale já už nemám náladu chuť a sílu se neustále odlepovat ode dna a začínat s naprostou nulou a igelitkou, nevěda kde budu spát a jestli vůbec najdu práci.
Nechci žít takový život - já si nevybrala. Každý není strůjce svého osudu, protože tu jsou hnusní a zlí lidé kteří vás oberou o poslední korunu, která vám ani nepatří.

Chci se mstít lidem, kteří mi ublížili, aby nemohli už nikdy víc ubližovat ostatním...
uz si zomrela?:( uz presli tie 2 mesiace:( hmm ani na forum uz nepises:( nuda bez teba:(:(:(:(
 

Melancholik

Member
fuha ja som ešte maldi ani občanku nemam ale chcel by som skočit s nejakej budovxys padakom a ospravedlnit sa hračom grep aj relau ktoryxch som nahneval :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som svojim rodičom vybral všetky peniaze z bankových účtov :D šiel by som do New Yourku a ako vo filme Sám doma ale neviem koľkáta časť,"dovolenku" si užíval na plno :D to isté by som spravil aj ja :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som už na túto zaujímavú otázku odpovedala, ale zopáknem si to :)

Otázka je, či by som chcela ten týždeň stráviť s najbližšími a denne sa pozerať na ich červené kruhy pod očami a ľútosť v pohľade. Na to veľmi nie som. Takže, skôr to vidím tak, že by som sa usilovala splniť si nejaké svoje sny a túžby a nájsť zabudnutie, urobiť aspoň jeden dobrý skutok, ktorý bude stáť za to (zatiaľ len posielam staré oblečenie na katolícku charitu a pečiem zadarmo torty na detské oslavy) :rolleyes:
Na šiesty deň by som prišla za rodinou a ostatnými blízkymi a trochu by sme požúrkovali.
Potom by som darovala bunky mojej kostnej drene (skipiho nápad :D), aby ma mohli o 500 rokov znova vyklonovať a potom ideme znova a naplno :eek:
 
Hore