† † †

DeletedUser

Hosť
vím že je to takové divné téma, ale jen jsem chtěla vědět, co byste udělali, kdyby vám lékař sdělil, že vám zbývá jen jeden týden života ?
Klidně to berte s nadsázkou, ať se trochu zasmějeme

ked by som to bol ja tak ak mam pravdu povedat zacval by som si uzivat naplno zivot
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser911

Hosť
fakt divna tema:confused:,nieco veselsie by nezaskodilo...ale ked sa uz pytas,urcite by som sa snazil odcinit vsetko zlo co som vedome alebo nevedome spôsobil a hlavne v rodine by som vsetkych pripravil na to ze sa poberam do vecnych lovist...
 

DeletedUser72

Hosť
Miffo, toto je naozaj veľmi divná téma, hehehe ;-)
Ale celkom ma to pobavilo.
Ale asi by som si z toho nič nerobila, pretože za jeden týždeň nemôžem stihnúť všetko, čo som nestihla za predchádzajúci život.
Urobila by som asi všetko, čo robím doteraz - utopila by som svoj zvyšok života vo fľaši, pretože môj život už nemá túžbu žiť ...
 

DeletedUser

Hosť
myslím ž enikdo to přesně neví a vědět nemůže dokud se něco podobného nestane
 

DeletedUser

Hosť
Hmm no viesco mne doktori nasli daco na mozgu zatial nevedia presne co to je tak beham po doktoroch kade tade. Ja osobne si z toho tasku hlavu nemam skôr to viacej bere mamu ako mna ja sa citim skvelo a toje hlavne ;)
Ale nikto onicom nevedel az som si isiel kupit cigose vojdem do obchodu a uz ma prebrala posádka zo sanitky
Takze si uzivam kazdy den co ete zijem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja bych franinarke povedal ze je k***a a potom by som skocil z okna :)
 

DeletedUser

Hosť
ja len otázka nechcem veľmi s témy tak tu napíšem potom aj k téme takže mifo ty si žena alebo chalan??hmm??

No a k téme :) No podľa okolností koľko by som mal rokou,peňazí atď...ale určite by som spravil to čo som ešte nestihol...:D
 

DeletedUser

Hosť
To je teda tema, ale preco nie, však áno :D
Je otazka, ci by som chcela ten tyzden stravit s najblizsimi a denne sa pozerat na ich cervene kruhy pod ocami a lutost v pohlade. Na to velmi nie som. Takze, skor to vidim tak, ze by som sa usilovala splnit si nejake svoje sny a tuzby a najst zabudnutie - pozriet sa do Ciny, urobit aspon jeden dobry skutok, ktory bude stat za to (zatial len posielam stare oblecenie nakatolicku charitu) a pravdepodobne by som si zapalila svoju prvu cigosku :D
Na siesty den by som prisla za rodicmi, bratmi a ostatnymi a trochu by sme pozurkovali.
Potom by som darovala bunky mojej kostnej drene (dobrý nápad skipi), aby ma mohli o 500 rokov znova vyklonovat :D a potom ideme znova a naplno :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To by si chcel??? Toto spraviť ako vrchol, na záver svojho života robiť toto?? Tak to určite nie, snažil by som sa robiť to čo som celý život mal zameškané, plniť si sny, pomáhať...robiť dobro, nie zlo.
 

DeletedUser

Hosť
vím že je to takové divné téma, ale jen jsem chtěla vědět, co byste udělali, kdyby vám lékař sdělil, že vám zbývá jen jeden týden života ?
Klidně to berte s nadsázkou, ať se trochu zasmějeme

ked by som to bol ja tak ak mam pravdu povedat zacval by som si uzivat naplno zivot

asi by som rychlo zaverboval lukostrelcov na obranu alebo nejaky ten utok !

preco ?
 

DeletedUser1463

Hosť
Ja by som niečo dobré spravil dal by som útok na grepači opil by som sa a vyskočil z okna. :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som chcel všetko zle odčiniť, vyspovedal sa a tešil sa do neba.
P.S. Som veriaci.
 

DeletedUser

Hosť
asi by som kazdemu povedal aky mam na nich nazor(napr. aka je anglinarka k-a
 

DeletedUser

Hosť
ja sa snazim zit tak aby som si nic nevycitala,takze by mi ostalo len plnit si sny.....a tych je......:tree2:
 

DeletedUser72

Hosť
Mno..... kdysi jsem si myslela, že scípnu bez dluhů. Ale již jsem pevně přesvědčena, že to nebude pravda.
Po mně nikdo dědit nebude, bo nic nemám... takže si nemusím vůbec dělat hlavu s nějakými dluhy, hehe.
Doufám že mi pumpa rupne relativně rychle (těma párkama co žeru, tím sezením u kompu a s flaškou v ruce {no už to nebudu mazat, když vidím, že tu všichni veřejně propagujete alkohol} tomu moc nedávám).

Život je to nejhnusnější co mě mohlo potkat. Je to jen pouť po (pro mne) nepřístupných forech. Nevím jak dál a je mi to jedno - vím, že to bude ještě daleko horší.

Nemám zájem o tenhle hnusnej život a namlouvat si, že jeden týden před úplným koncem to bude "naprosto bestovní", je pěkně naivní představa.
Naopak - bude to naprosto obráceně - budu se užírat vším co se v životě stalo a co bych chtěla mít jinak.
A všechno bude jendoprovázet otázka "proč????"
 

DeletedUser1249

Hosť
robil by som vsetko co som nemohol rozbijal okna kradol babickam cukriki xD :D
uzivasl bysomsi
 

DeletedUser

Hosť
na mojom živote by sa nezmenilo.. nič.. keby som sa dozvedela že o týždeň zomriem, žijem tak aby som odchádzala z tohto sveta, vysporiadaná, so všetkým a prijala smrť ako len prechod.. do niečoho nového.. Ja žijem každý deň na plno, tak ako keby to bol posledný.. v mojom živote.
 
Hore