šach

DeletedUser

Hosť
ja co ja cely moj prispevok bol o sachu hej :D no a o tom co som mozeme polemizovat ale inak sach by som sa rad naucil mam sice v kompe sach ale nejak sa mi nechce ucit hrat s kompom a na nejky kruzok alebo tak nemam cas :(
 

DeletedUser

Hosť
tak ti neostava nic ine, len si najst nejaku zenu, lebo ze vraj chapat zenu ej tazsie ako hrat sach... :D Takze ak by si mal zenu, tak by si bol na vyssej urovni ako akykolvek sachista, to je pre teba vyzva, nie??
 

DeletedUser

Hosť
Ja hram šach celkom dobre a je to sranda a dobre na rozcvicenie mozgovych zavitov....
 

DeletedUser

Hosť
mat na niekoho je pojem relativny a pokial sa sachu venujes pravidelne, mas ake take kmbinatoricke schopnosti, daku pamat a logiku... myslim, ze ho tromfnes :D
 

DeletedUser

Hosť
No no nepreháňaj keby ja mám hrať zo starkým tak to je ako keby bojoval boh proti napoleónovi. :) ja by som bol napoleón.
 

DeletedUser72

Hosť
Foxnos: jak vida, nikomu to newa...
Ale kdyby došlo na partii (doufám že tím "pod si to rozdat ...." byla myšlena partie šachu a ne nic jiného), tak mé sympatie matejko3 rozhodně nedostane :(
 

DeletedUser

Hosť
Neboj Lotoska hádam si všimne nejaký mod(fatalitas je tiež mod) a ano partia šachu, nič iné matejko má 8 rokov ja raz toľko :)
 

DeletedUser

Hosť
dnes som porazil starého otca... :firework: :firework: :firework: :firework:
 

DeletedUser2467

Hosť
viem hrat sach ale urcite nie som profik ... iba tak s kamosmi alebo s bratom a hral som aj za skolu ... :firework:
 

DeletedUser1810

Hosť
Ále šach je už zaprášený, starý :D sa radšej poker naučte hrať to je omnoho väčšia zábava :D odporúčam :D inak, šach sa zaraďuje medzi športy? :D
 

DeletedUser

Hosť
aj ja hravam vyhral som skolksky sachovy turnaj nic moc superi ale k hram na nete sach to sa neda skoor vyhram v klasickom drevenom:D
 

DeletedUser1810

Hosť
Pofan, tam sa treba naučiť len tie taktiky a potom ti to pôjde aj na nete.. časom sa zlepšíš a povyhrávaš pár krát aj tam :)
 
Hore