šach

DeletedUser

Hosť
kto v Grepolise drti šach???? zaujmalo by mato celkom???:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja drtim... síce len doma... ale už od malička... a je to super...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja viem hrat šach a celkom ma to bavi, ale bohuzial neni s kym... takže hrám len príležitostne :(
 

DeletedUser72

Hosť
Ja a šach? No to je dávno zabudnutá história.... Kedysi v minulom storočí.
 

DeletedUser

Hosť
Niekedy dávno, vyhratých pár turnajov a tak, ale už ma to nebaví :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak mě drtí počítač!! Mrcha jedna sem snížil obtížnost a stejně vyhrává:(
 

DeletedUser

Hosť
Ja som chodil na šachový krúžok, ale môj učiteľ bol hrozný ...jeden zlý ťah a zjapal ako stroj hukotu, ktorý sa pokazil :p:D ..preto sa tomu už nevenujem
 

DeletedUser

Hosť
V škole jeden chalan doniesol šachovnicu a 3 dni sme sa neaučili ale hrali šach
 

DeletedUser

Hosť
Šachy je královská hra, proti lidem mi to jde, horší je to proti počítači. :D
 

DeletedUser

Hosť
hehe ve škole jsm ehráli celé týdny, měli sjem šachy o velikosti CD, takže když šel učitel tak se krabička zavřela a vypadalo to jak CD bylo to magnetikcé tak se to nerozházelo, ale když hrajete s jedním člověkem desítky partii tak leda zblbnete a nesejmete ani ten počítač:D
 

DeletedUser

Hosť
ja sach mam rad :D chodil som na zakladke aj na sachovy kruzok :) a doteraz ma to bavy hrat
 

DeletedUser

Hosť
doteraz som bol presvedčený o tom že šport je nejaká fyzická činnosť, intenzívnejšia nie pochýbanie panáčikov :)
 

DeletedUser

Hosť
doteraz som bol presvedčený o tom že šport je nejaká fyzická činnosť, intenzívnejšia nie pochýbanie panáčikov :)

No vlastne je to šport, ktorý je tak trochu pre lenivých, ale zase rozmyšlajúcich ľudí, no, ale patrí do šport, takže to znamená, že šach je šport
 

DeletedUser

Hosť
Napr. aj ja hrám šach
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
už dávno som nehral :-( ...ale dík za tému, aspoň som si uvedomil :)
 

DeletedUser

Hosť
Napr. aj ja hrám šach

No vidíš, dikaros, tak si športovec, ani o tom nevieš :D Ja šach nehrám, zbožňujem scrabble, ale pravidlá šachu zvládam... dávno som to nehrala, fíha, ja nemám doma ani šachovnicu... Ale mám takého maniaka brata, ktorý sa hnevá, že nechcem s ním hrať šach, ale mňa to nebaví, on vždy vyhráva... Chodil do šachového klubu 8 rokov a po súťažiach a so svojimi kamošmi neskôr hrávali šach tak, že išli vo vlaku a bez šachovej podložky a figúrok hovorili kam ťahajú a ešte si aj všetky ťahy pamätali :cool: Probližne od 15. ťahu začali vyťahovať papiere a perá, zapisovali si všetky pozície a od 30. ťahu sa obvykle hádali a vzbudzovali pohoršenie u spolucestujúcich. Takže toľko k mojim skúsenostiam so šachom :D
 

DeletedUser

Hosť
sach je velmi pekna hra ale mna to nemal kto naucit takze ju absolutne neovladam teda ako priblizne ju ovladam nejaky ten uuuuplny zaklad ale obdivujem tych co vedia
a inak btw jedna krasna veta co mi teraz napadla ked sa hadate ci to je sport alebo nie
Ak je sach sport tak onani. je tazka atletika :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Skipi, ja uz poviem muariciusovi aby ti dal nejake pokarhanie za znizenu moralnu schopnost, v kazdom prispevku kam vlezies, sa dostavame... ved ty vies kam... evidentne si nevybureny :cool: tak vies co ta skludni?? Chod sa ucit pravidla sachu.. :D
 
Hore