Čo najviac neznašate?

DeletedUser

Hosť
No asi tak a aby sme nespamovali pridám niečo k téme nemám rád Sám seba..:) :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Nemám rád horko, v tom co se děje u nás se mi loupe i kůže tam, kde bych to nikdy nečekal... :D
 

DeletedUser1318

Hosť
ja mam zasa rad ked je tak 50 stupnov celzia ale neznasam ked idem na dovolenku lebo niekedy sa tam internet plati a rodicia mi ho vzdycky nekupia
 

DeletedUser4300

Hosť
majinka -_- a nebojim sa ho, tesim sa praveze ked budem pri nom co najblizsie :)
 

DeletedUser4452

Hosť
to nie je zábava..:) zažil som párkrát..:) radšej hráč vs. hráč..:) to je šupa..:)
 

DeletedUser4300

Hosť
tu nejde o zabavu, tu ide o vymazanie majinka z mapy ;) zabava bude vojna s Wow a falangou :D
 

DeletedUser

Hosť
Šak vy tam máte samú lamu :D Veď aj ten, čo som ho prebral, celých 12 hodín tam nebol :D Aspoň vidno, aký sú hráči s korunkou :D A navyše ja som odišiel k spojencom ;)
 

DeletedUser4300

Hosť
to je ako keby som ja povedal ze tvoja mama je zradca lebo aj ty si zradca, aj ked ju nepoznam... :D rozmyslaj trocha ;) a hlavne je to, ze si odisiel a nebolo to cele take nevinne, neustale provokovanie, majo vojnu len tak lahko nevyvolas
 

DeletedUser

Hosť
Stalo sa :D Čítal som banánove "tajné" správy vedeniu Legends :D Ale šak on je pohviezdičkovaný dať vojnu aj Legends, on iba Legends2, kde je priemer asi 3000 bodov :D
 

DeletedUser3606

Hosť
vojna by nebola keby si nebol ZRADCA a v popise tvojej ally na forku,korunka bude zaručená :D :p s tebou má niekto zaručený koniec na svete :p :D
 
Hore