Čo najviac neznašate?

DeletedUser1618

Hosť
Staršie? :D Šak má 13 :D

Nie, nehrá Grepolis, nepáči sa jej to ;)
 

DeletedUser1618

Hosť
Presne tak :D A dovolím si tvrdiť, že pred zrkadlom strávi viac času než ja :D


Ale ok, končím tu s týmto spamom ja už, lebo sem nejaký moderátor napíše, že : Čo najviac neznášam je to, keĎ tu niekto ako napr. LadyŽiarovka spamuje :D
 

DeletedUser

Hosť
ja neznášam 1.brokolicu 2.špenát 3.ostatnú zeleninu :D okrem mrkvy-tú mám rád
 

DeletedUser72

Hosť
A já začínám z duše nenávidět roľnické dědiny... grrrr :mad:
 

DeletedUser2704

Hosť
Mne to nevadí keď tam majú povstanie či ako sa to volá ja mám armádu na to pripravenú.:cool:
 

DeletedUser

Hosť
A co přesně ti na tom tak strašně vadí?

Jinak Vudco tebe už radši ani nekomentuju...jsi trapný. :)
 

DeletedUser

Hosť
To že celá moja rodina je z Česka :D ale nie nemám nič proti Čechom a ty si v tom príklad...:) inač mam rodinu v Ostrave ale to ta asi nezaujima :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1618

Hosť
Legolas, Ty neštvii, určo by si to nerobil lepšie ako pozerám na niektoré tvoje príspevky..

Dúfam, že zas to niekto bude brať ako že sa neviemčo moderátorom, aby som bola ja vždy tá dobrá..

Len, neviem, prečo by tu mauri a Sultan nemohli robiť moderátorov a support alebo podobne..
Veď anglicky tu nepíšu :)
 

DeletedUser

Hosť
Čo neznášam je jednoznačne slovo so štyrmi písmenkami - NUDA
 

DeletedUser2189

Hosť
co ja najviac neznasam:ked sa ma na plantazi rastlin pytaju,ze ci som predavac :D a este neznasam,ked ma koli mojej vyske oslovuju UJO
 

DeletedUser

Hosť
Nejvíc nesnáším Moura... :D
Zvlášť když si zakouří něco dobrého a zeleného, a pak jde oxidovat na cizí fora, viď Mourečku, nebo ti mám říkat císaři Mauricie? ;)

:D
...ale nie ale nepaci sa mi ze na SK su CZ-admini..:/

:D
A mě se pak "nepáčí", že Slovenští hráči lezou na české servry, dělají v Čechách i supporty, atp... ;)
Blbé, viď?


//edit: děkuji ti za spojení příspěvků, a za udělení žluté karty, je to mírná cena za moji lenost... :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To máš pravdu, ale keď sa na to teraz tak pozerám je to také oživenie pre fórum a pre hru,ale neviem ako by to vyzeralo keby tu boli administrátori z Nemecka atď. :)
 

DeletedUser

Hosť
Znám pár Slováků na našich Cz servrech, a nikdo si zatím na ně nestěžoval, a fakt je nebereme jako zpestření hry, ale jako její součást... :)
 
Hore