Útoky - Gamma

DeletedUser

Hosť
no takto vtedy to bolo tak bola naplanovana krasna akcia v style beta chaosu v jednom style ktori ja osobne milujem no nebudem ho rozoberat a plan bol jasny detaily si necham pre seba myslim ze ak by to islo ako malo bol by si nielen ty velmi prekvapeny ale ako som vravel komunikacia s vedenim spojencov dopadla tak ze to co sa pripravovalo nejaku dobu padlo na tom ze si povedali a ideme do toho ved co dame to aj tak mne bolo hned jasne co sa stane a potom sa zbural ten cely domcek co bol na priebehu tej akcie boli viazane dohody ktore som robil a odrazu sa stane toto prisli mi velmi mile spravy kde som sa musel ospravedlnovat a zistil som ze uroven spoluprace ako na bete nedosiahnem bol som strasne zhyckany a odrazu toto no a ked nasi zacali odchadzat tak som si povedal ze to nema zmysel a hlavne na gammu som isiel s jednou velkou podmienkou a to tou ze nebudem musiet nic riadit ani nic len hrat a odrazu plan utokov akcie spojenectvo a to som robil aj na bete cize nie dakujem ale myslim ze nechybalo vela a bolo by ti vtedy horuco skoda reci je mi smutno za tym planom co bol hlavne tie prekvapenia co boli nachystane :D
 

DeletedUser

Hosť
dobre, dobre, že to nevyšlo :D už sa trošku aj obávam čo to mohlo byť :D ale len trošíčku :D
Tak toto je zhoda náhod. Útoky čo som plánoval na Gamme zatiaľ, či na Chaos či Minotaurov všetky vyšli, iní hráči to šťastie nemali. Aj na iných hrách som bol väčšinou koordinátor útokov, preto ma na Divokých kmeňoch nemali radi, som bol taká sviňa :D odrbal som aj sám seba keď som útočil :D
 

DeletedUser

Hosť
no tak plan bol ako vravim hodny nasho mena na bete dopad utokov vsetkych v rozhrani najviac jedna minuta cistici a preberaci a podobne no plan bol dobri myslim neviem ako velke akcie ste uz mali na gamme ale na bete zatial najkrajsia akcia co bola zladit 60 hracov na jeden den na jednu minutu rano aj vecer kazdy hrac mal niekolko miest z ktorych posielal utoky myslim ze to malo uroven :D a na DK ja hram teraz svet 10 kam sa presunulo pevne jadro CHAOSU takze to vyzera velmi pekne :) no mohla to byt sranda nejake mesta by padli urcite neviem ci by to skoncilo tvojim koncom ale par prekvapeni tam bolo take kinder surprise neocakavane ale je to jedno pretoze uz je to jedno :D
 

DeletedUser

Hosť
jj, je to jedno :D zas ber aj to, že v obrane som väčšia sviňa ako v útoku, ale mohlo to byť zaujímavé :D
no na DK 10 ma volalo pár známych, či nejdem hrať, ale kvôli gamme som nešiel, ja aktívne hrám len jednu gamesu naraz, ostatné len také bokovky a zas tam kde sú dobrí hráči, tak tam len priemerný nechcem byť :D
tak nevyšiel čas na to... sem-tam si zahrám nejaký speed server na DK, to už fakt keď neviem čo robiť :D
 

DeletedUser

Hosť
no ale ideme off topic prejdeme do mauriho baru toto je o utokoch :)
 

DeletedUser

Hosť
a zae sa králi stretli :)
Tak najväčšie šialnestvo som ja zažila, keď som mala v mojom hlavnom meste povstanie a spehla som sialnecovi jeho 6 miest a v noci sme mu s kamosmi odpalili OL v pristave, on mi rano napisal, ze som nechutna .... a hodil do mna blesk (neviem na co, ja by som si radsej vozy porobila), potom pozbieral kamosov a urobili na mna 9 utokov, utekala som im z mesta s komplet vsetkym, vyvolal druhe povstanie, jeho dvaja kamosi tiez.. ze doprdelky... a na druhy den nemali OL ti dvaja a tento bol rozbity s OL v mojom pristave... ako znie to fantasticky, ale boli to pekelneeee nervy vam poviem ;)
 

DeletedUser

Hosť
ta to som tu týždeň nebol? :D

no nibiru, tak to chodí no :) odrbovačky sú fakt super :D ale je lepšie keď odrbávaš ako si odrbovaný/á :D
 

DeletedUser

Hosť
takéto útoky sa už často neobjavujú :D
ale ako pozerám, tak na podporu sa posiela aj jazda :D keďže dotyčný bol online a neuhol :D

340968-dzaroo.jpeg
 

DeletedUser

Hosť
No tak to je uz jaky hardcore, sak keby to tak robila tretina hracov gammy, tak zbierame kulturu jedna radost :D
To potom staci vazne 100 vozov na jedno plne mesto :D
Lanci, inak pekne vyznamenanie... To si chytil z niecoho nerva, ked si sa tak rozbehol?? :p
 

DeletedUser1450

Hosť
:D:D:D:D za utok som poslal :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1023

Hosť
ale lancelot toto je jeden z tych lepsich na mna isiel utok raz ze doba kym pride cez 35 hodin som tomu hracovy pisal ze zomru na starobu kym sa doplavia :D a prisli 2 biremi a 25 plnych prepraviek ale skoda ze sa ani na pevninu nedostali :D

Namňa išiel útok ktorí trval okolo 70 hod. a prišiel útok a kukám ,že 1 prepravka a 20 hoplitov abo tak nejak :D
 

DeletedUser

Hosť
toto sa na mňa valí :D asi to nezvládnem pomoooc!! :D
11b18p0.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
takéto útoky sa na mňa valia od soboty :D (teda nie v kuse... asi každý druhý deň 2-3...)
vždy pošlú najprv zápalky a potom dačo na spôsob tohto... len toto je špeciálny prípad kde poslal najprv toto až po tom zápalky :D

:connie::connie:
 

DeletedUser

Hosť
byt vypalovacom sa niekdy fakt oplati :D Celkom 3 osidla!!!! A tento tam nemal ani birku ako poistku :D

35550457578437327501.jpg
[/URL][/IMG]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Trošku iné ako report ale aj to súvisí s útokmi :D Mám iba presne 1 000 bodov. ;)


bez_názvu.jpg
 
Hore