Útoky - Gamma

DeletedUser

Hosť
Tu sa môžte pochváliť svojimi útokmi/alebo ako ste sa ubránili
samozrejme,zo sveta Gama
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
kvazialiancia Predators ma isto nema rada :)

[report]33dccf500f23d195553d4b9addff3b8c[/report]
[report]b3759de12b379de3fe2ce30d6495308b[/report]
[report]ebf4e6909631994b2e421d37b5b7c504[/report]
[report]04791b3de8b05302c6d78b4e933a3651[/report]
[report]6f2769b74b0ec97c135b4f475a7d9e0b[/report]

Podla neskutocne neschopneho zakladatela aliancie skoncim na kraji sveta :)
 

DeletedUser

Hosť
Tieto reporty tu davat nejde. Daju sa dat len do serveru, na ktorom sa boj odohral.
Musis spravit screenshoty.
 

DeletedUser

Hosť
[report]33dccf500f23d195553d4b9addff3b8c[/report]
[report]b3759de12b379de3fe2ce30d6495308b[/report]
[report]ebf4e6909631994b2e421d37b5b7c504[/report]
[report]04791b3de8b05302c6d78b4e933a3651[/report]
[report]6f2769b74b0ec97c135b4f475a7d9e0b[/report]

Podla neskutocne neschopneho zakladatela aliancie skoncim na kraji sveta :)

Riaď sa pls podľa tohto, celkom slušne napísané ako vytvoriť screen
 

DeletedUser

Hosť
Veď to je jasné, že je to jeho, tie tri slová, podľa mňa znamenajú, zas ma dal...keď je útočník flurian, je jasné, že obranca je Spider...:)
 

DeletedUser

Hosť
hlavne tahaj hore hradby a rychlo vezu to potom aj ta domobrana narobi peknu paseku a ked chodi len s vozmy da sa pekne odpalit ale aspon si pouzilk tuzbu
 

DeletedUser

Hosť
toto je čo? kandidát na útok roka? :D

xl7voo41p4zcxqc8svb3.jpg
 

DeletedUser

Hosť
:eek: tak taký útok som ešte nevidel...
hmm teda videl som podobný, jeden na mňa poslal 20 kentaurov.. na prepravkách... hmm a akosi zabudol pribaliť útočné lode... :firework:
:connie:
 

DeletedUser

Hosť
vieš koľko takých útokov na mňa išlo? :D nechal som tam 1ZL a celé vojsko sa utopilo... lenže toto je jeden z útokov, čo poslali na nášho hráča a išlo ich dokopy aj cez 200 :firework:
 

DeletedUser

Hosť
ale lancelot toto je jeden z tych lepsich na mna isiel utok raz ze doba kym pride cez 35 hodin som tomu hracovy pisal ze zomru na starobu kym sa doplavia :D a prisli 2 biremi a 25 plnych prepraviek ale skoda ze sa ani na pevninu nedostali :D
 

DeletedUser

Hosť
tak ja mám rekord dĺžky útoku na mňa tuším 42 hodín :D
a išlo tam cez 20 full prepraviek a 7 kentaurov k tomu :D a žiadne lode :D ale aspoň to mal dobre načasované :D prišlo to niečo po ôsmej ráno :D
 

DeletedUser

Hosť
tak to je krute to mas teda lepsie a to ja som myslel ze 35 hodin len tak niekto neprekona ale stale musis byt lepsi :D no skoda ze ja nenechavam oznamka o utokoch a zase svoje akcie nechcem davat na forum predsa len by som nebol rad keby vsetci vedia co mam v mestach aj ked ZL mi nenajde len tak niekto ale aj tak uvazoval som ze ak raz skoncim potom napisem na forum vsetko rady a postupy ktore ak davam teraz tak len kamaratom :)
 

DeletedUser

Hosť
mne to nejako problém nerobí :D zverejniť kde čo mám... na mňa nik neútočí, neviem prečo, však nik nevie, že mám mega veľkú flotilu birém :D a proste aj tak nik neútočí :D a keď nejaký útok ide, tak to len od niekoho na ostrove, čo ho rabujem nonstop a chlapček postaví asi 200 vojačikov, čo sa mi na domoobrane rozbijú :D
 

DeletedUser

Hosť
mne hovor ja som za celu hru az donedavna mal na seba dva utky a mal som asi 3000 obrannych bodov tusim nech neprehanam :D a teraz bolo nieco ale pobavil som sa a pribudly body ja som mal obranu doteraz len na to ze som to posielal k spojencom na nic ineho ale tiez mam nieco vyrobene hlavne mam rad tie myticke obranne potvory som na ne nejak fixovany aj na utok mantikory len pomaly sa doplnaju naspet straty skoda chcel som sem hodit utok 54 mantikor plus bojovy sik a kuzlo ale oznamenie uz nieje rychlo miznu :D
 

DeletedUser

Hosť
tak mýtické som mal rád aj ja na začiatku :D ale keďže veľa útočím, tak priazeň miniem na útoky alebo rýchlejšie stavanie jednotiek... v útoku nie sú nejako mýtické jednotky silnejšie, keď to človek prepočíta... ja som radšej za rýchlosť stavby, za 2-3 dni mám útok naspäť postavení, ak si ho rozbijem a útočím :D teda niekedy som tak útočil, teraz niektoré útoky sedia aj týždne doma :D aspoň mám z toho dobrý pocit :D
na mňa šiel len jeden väčší útok, z bývalej aliancie Pitbull 777, ktorej hráči prešli k Minošom potom... raz som si tak v nedeľu večer šiel spať, nastavím si budík na pol ôsmu, mal som takého tušáka, že ráno niečo na mňa pôjde... ale vieš :D nejako sa mi pekne spinkalo, tak som vstal o pol jedenástej, pozerám idú útoky, hmmm... :D pozrem oznámenia, útoky už aj boli :D moje druhé mesto 02. Sparta proste flotila zničená, ta stáva sa :D idem poslať podpory, len nakoniec som zistil, že doma nemám nič :D všetko som poslal na podpory, tak som to hneď stiahol z ali mi poslali podporu, no ale kámo, jak sa ti rozbili, to bola asi najväčšia FAIL akcia vtedy na gamme :D ako ja neviem čo si mysleli, že keď mi tam 5 hráčov vyvolá povstanie, že to preberú či čo? :D do večera do ôsmej tam bolo cez 20 000 peších jednotiek a 6 000 birém :D hodilo mi to nejak 18 500 bodov do deff ranku, dodnes to mám v profile na Gamme :D
 

DeletedUser

Hosť
no ak to bolo vtedy ked este fungoval chaos tak k tomu mam co povedat ale mozno radsej sukromne ty osobne si mal velke stastie ze komunikacia so spojencami bola hrozna a ze nasim hracom sa nechcelo hrat plan bol pekny a kedze sme ho robili mi v chaose bol by si mal vacsie problemy ale udalosti sa odohrali tak ako sa odohrali a dopadlo tak ako sam pises ale viem o tom aj ja vela z tej druhej strany :D
 

DeletedUser

Hosť
jj, presne za čias CHAOSU :D však si pamätám, že ešte mi útočil tuším PRIXO, ktorý je už u nás, na mesto ktoré som Vám vzal :D čo ByBy nemohol pre dýchať :D len nakoniec to dopadlo tak, ze PRIXOVI som vzal ja mesto, či aj viac, už neviem :) teraz si mi to trochu pripomenul, som už aj na to zabudol :D ale fakt, to že som najlepší útočník, neznamená že nemám obranu, minule mi jeden písal, čo som na neho útočil, že neviem brániť :D keby videl čo som stváral na DK SK 7, tak by hovoril inak, len tu hrám iný štýl :) rozbi všetko čo sa dá, kým to rozbije teba :D
 
Hore