Hostinec sveta Tau

DeletedUser1824

Hosť
fúha konečne koniec....ešte týždeň a zasa bude všetko v normále.....ok 2 týždne :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Nádhera ten stanly sa naváža do mňa že som kid pri tom ma degraduje na člena a vyhodí zo spojenectva ... :D Spojko založím pozvem ho marko ho dá na zakladateľa a prevezme funkciu.
 

DeletedUser5366

Hosť
haha :-D počkať teraz ideš založiť spojko? :D či čo ?:D však najlepšie je že spojko sa rozpadne ešte ani ne na začiatku pred ochranou :D:D:D:D
 

DeletedUser5418

Hosť
Nádhera ten stanly sa naváža do mňa že som kid pri tom ma degraduje na člena a vyhodí zo spojenectva ... :D Spojko založím pozvem ho marko ho dá na zakladateľa a prevezme funkciu.

byls tu hodinu po spuštěni světa a máš 1370 bodů za 5 dnů, normální hráči i bez zlaceni mají 1500 za 24h
kdybys tu miň vypisoval a víc stavěl a věnoval se alianci tak tu pak nemusíš plakat
kdo by taky chtěl hrát pod takovým zakladatelem lol
 

DeletedUser5366

Hosť
mohli by urobiť jeden svet bez zlatiek a rychlosti 1_1 .. potom by som chcel vidieť ľudí ako by hrali :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Tak ja som dostal pozvánku k vám miro a vyplo mi comp -_- Teraz som ho zapal pred dopadom útoku tak som uhol armou a naverboval domobranu. :D
 

DeletedUser5418

Hosť
mohli by urobiť jeden svet bez zlatiek a rychlosti 1_1 .. potom by som chcel vidieť ľudí ako by hrali :D
nic by se nezměnilo aktivnější a poctivější by na tom vždy byli lip, pořad se da nastavit budik a zadat budovu v noci až se dostavi na dalších 8h aby nebyl skluz :D
světu s rychlosti 1 už bylo dost a je to utrpeni kde skoro nikdo nehraje a zahrat v podstatě ani nemůže protože až se jednou vymlati tak bude obnovovat 3 týdny xD
 

DeletedUser5181

Hosť
Sh0ck ty si iný srandista :D :D hráš 2 svety a na jednom z nich (Rhó) nám bez bránenia púšťaš mestá
 

DeletedUser5366

Hosť
yami ja viem že by to trvalo veľmi dlho :-D ale bola by sranda :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Bez bránenia ? Ty si robíš srandu ? :D Dve mestá ste mi dobyli od kedy som v Renegades. :D (02. Nildicko a 12. marko996)Dneska som ti odpálil 2 OLky. A jedno mesto som dostal príkazom pustiť vraj vás tam je vela že to sa neoplatí také malé mesto brániť.A mimochodom hrám 5 svetov. ale na Sigme už končím (Púštam mestá) a na Pi som pustil mestá BIAčkam (Najlepší zo sveta) a išiel medzi našich na 65 ale aby bol rozruch som požiadal do jedného mesta beton od našich lebo im tam držím ostrov. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5306

Hosť
Stíham v pohode Rhó a Tau. xD Na tieto svety sa zameriavam.
 

DeletedUser5181

Hosť
Bez bránenia ? Ty si robíš srandu ? :D Dve mestá ste mi dobyli od kedy som v Renegades. :D (02. Nildicko a 12. marko996)Dneska som ti odpálil 2 OLky. A jedno mesto som dostal príkazom pustiť vraj vás tam je vela že to sa neoplatí také malé mesto brániť.A mimochodom hrám 5 svetov. ale na Sigme už končím (Púštam mestá) a na Pi som pustil mestá BIAčkam (Najlepší zo sveta) a išiel medzi našich na 65 ale aby bol rozruch som požiadal do jedného mesta beton od našich lebo im tam držím ostrov. :)
Akurát tie 2 OLky čo som poslal padli preto, že obe išli po skončení druhej fázy a všimol som si to až po 10 minútach :D inak by som časoval
 

DeletedUser5307

Hosť
Dans??? O čo sa Flákareň pokúša???
Už ma dobýjate 3týždne,Bránim sa sám no aj tak sa vám dajako nedarí :( :D
Už ma to nebaví neustále presúvať jednotky sem a tam...
 

DeletedUser1720

Hosť
co? a ako chces potom dobyjat? ty podla mna ani tu armu nemas ja stiham v pohode armu a aj budovy ... a este ktomu obchodujem aby mi ludia davali zlatky tak potom v com je problem?
 
Hore