vzpoura nebo dobývání anketa

dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4379

Hosť
No i tak to väčšinou pri vzbure končí tak, že ťa preberú :)
 

DeletedUser

Hosť
j..no ako som už písal každému vyhovuje niečo iné v takomto prípade ako písal marshall treba spoliehať na spojencov..ale samozrejme aj pri vzbure sa musíš spoľahnúť na spojencov..no nič nedohadujme sa tu už ..:) počkajme na hlasovanie a ako to napokon páni z Nemecka nastavia.... :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak sa vrátim o to viac nabudený:)
Súčastné podmienky robia z rýchlej straty mesta priam výhodu:)
 

DeletedUser1720

Hosť
no dobyvanie tazsie pre obrancu a vzbura pre utocnika ... ma vsetko aj svoje pre aj proti v dobyjani ti staci mala nepozornost a uz mas po meste ale ja mam rad ked mozem manevrovat to je zase sila toho hraca a a nemusi sa spoliehat na spojko
 

DeletedUser

Hosť
miro niečo ti poviem..iba takú menši poznámku..táto hra je o spojenectve..spojenectvo stavia divy a tí ktorí to nechápu hrajú špatnú hru..:D
 

DeletedUser1720

Hosť
ja to hram v prvom rade pre zabavu ... ale samozrejme ked je dobre spojko vsetko ide :D ale ja skor preferujem invividualne kvality hracov :D
 

DeletedUser1824

Hosť
je to nelogické..ako vás môže baviť vzbura..pozrite pri dobývaní vieš že na teba ide OL a snažíš sa to ubrániť a ked neubrániš a sadne tak môžeš ešte odpáliť OL v meste..ale zato vzbura teba vlastne súper pripraví na to že ta chce prebrať ked vyvolá povstanie a ty vlastne iba brániš a brániš a olka sadne a si v ... :D

Ale zasa máš 12 hod. na obranu a podpory....a keď nesi online tak podľa kontrolky ťa spojenci ochránia narozdiel od dobývania :)
 

DeletedUser5292

Hosť
Plne súhlasím :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
Keď ti niekto zasadne do mesta a nie si online tak spoluhráč nevie čo má robiť...rozkefovať mesto a riskovať že ničí spojencovu armu alebo odpáli OL
 

DeletedUser

Hosť
no mne sa to práve nepáči že máš proste 12 hod na beton mesta..je to znevýhodnenie proti útočníkom za 12 hodín tam toho môžeš naskladať až až ..myslím aj so spojencami a kto má stále rozbíjať tie betóny..to ma absolútne nebaví..
a pri dobývaní musíš myslieť aj na útok aj na obranu pri dopade a podla mňa je to väčšia zábava..:D
 

DeletedUser4379

Hosť
Ale vážne na SK Grepolise je dobytie také ako keby "utláčané"...
 

DeletedUser1720

Hosť
ale zas mas tych 12 hodin nato aby si ten utok riadne pripravil a tiez mas aj spojencov ktory tam toho mozu poslat tiez dost
 

DeletedUser1824

Hosť
no mne sa to práve nepáči že máš proste 12 hod na beton mesta..je to znevýhodnenie proti útočníkom za 12 hodín tam toho môžeš naskladať až až ..myslím aj so spojencami a kto má stále rozbíjať tie betóny..to ma absolútne nebaví..
a pri dobývaní musíš myslieť aj na útok aj na obranu pri dopade a podla mňa je to väčšia zábava..:D

Treba využiť čas,aktivitu súpera a spojencov.Dobývanie je vačšia zábava? :-D Skús načasovať útoky so spojencami na sekundy ;)
 

DeletedUser4379

Hosť
No a práve preto časovanie je to totálna blbosť :) na dobytí časovať nemôžeš, pretože máš 10 sek rozdiel a za tých 10 sek ti tam môže hodiť čokoľvek a tvoja OL neprejde, nie ako na vzbure tam si to hodíš na sekundy a máš mesto :) je to až moc easy, praví hráči hrajú dobytie :)
 

DeletedUser1720

Hosť
tak to si asi nezazil poriadne braniacich hracov na vzbure ... to sa da ovela jednoduchsie nacasovat ako na dobyvani ... kedze nato mas o "trochu" viac casu
 

DeletedUser4999

Hosť
posledný svet ktorý zavreli je MU - tam bola vzbura, takže aj tento svet by mal byť vzbura

chlapci ako to tu čítam - každý spôsob má svoje čaro. Ja osobne som viacej za vzburu - pre úspech tam je treba viacej rozmýšlať a viacej odvahy, pri dobývaní to chce viacej hrubej sily...
 

DeletedUser1824

Hosť
Ten pocit majú viacerý ale aj tak je to horší spôsob získavania mesta :D
 

DeletedUser

Hosť
mne osobne neprekaza ani jeden sposob, ale zvykla som si na vzburu, je pravda ze ked som zacinala hrat na svete Alfa tam bolo dobytie a rychlost 1, masaker a obliehanie trvalo 24 hod, potom sa to zrychlovalo postupne, treba si pozriet posledny svet ktory otvorili a od neho sa bude odvyjat dalsi :) ak je tam dobytie, v novom bude vzbura, atd :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore